برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت مینروا فیلتر از شرکت های معتبر تصفیه آب خانگی در بازار ایران محسوب میگردد که نمایندگی رسمی برند مینروا تایوان نیز هست. در انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، نکات قابل توجهی میبایست مد نظر قرار گیرد تا بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی را طبق بودجه و نیاز خود برای آپارتمان و منزل خریداری نمایید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی، یکی از مسائل مهم برای انتخاب دستگاه است. معمولا رنج قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای چینی ایرانی بین 2 میلیون و پانصد هزار تومان تا 4 میلیون تومان است و دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قیمتی بین 3 میلیون و پانصد هزار تومان تا 4 میلیون و پانصد هزار تومان دارد.

از میان مارک های معروف تصفیه آب خانگی میتوان به برند تصفیه آب مینروا، سی سی کا، سافت واتر و آکوا اشاره نمود که از پرفروش ترین ها میباشند. به بررسی و مقایسه هر یک از این برندها میپردازیم تا دستگاه تصفیه آب اورجینال مناسب آپارتمان خود را تهیه نمایید.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

در بازار انواع مدلهای تصفیه آب خانگی با سیستم های متفاوتی عرضه و به فروش میرسند که طبعا تمام این مدلها توانایی تصفیه و کاهش املاح مضر داخل آب آلوده لوله کشی شهری را ندارند. از انواع این مدل ها میتوان به سیستم های تصفیه آب خانگی که در زیر لیست شده اند اشاره نمود :

  • تصفیه آب رومیزی کلمنی
  • تصفیه آب ورودی ساختمان
  • تصفیه آب سرشیری
  • تصفیه آب الترافیلتراسیون
  • تصفیه آب زیر سینکی کیسی
  • تصفیه آب خانگی زیر سینکی اسمز معکوس

تصفیه آب رومیزی کلمنی در 14 لیتر املاح درشت و رسوبات آب لوله کشی شهری را تا 20 درصد حذف و تصفیه مینماید و نمیتواند به صورت عملی سختی آب آشامیدنی را کاهش دهد. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی کلمنی بین 500 الی 1 میلیون و پانصد هزار تومان است. این دستگاه ها کم جا گیر هستند و روی اوپن آشپزخانه به صورت کلمن قرار میگیرند.

تصفیه آب ورودی ساختمان در محفظه فیلترهای جامبو و اسلیم بزرگ 20 اینچ در ورودی آب واحد بسته میشوند. برای آپارتمان به سختی میشود این دستگاه را برای یک واحد نصب کرد و عموما در موتورخانه نصب و راه اندازی میگردند. تعداد مراحل این دستگاه های آب تصفیه کن ورودی ساختمان بین 1 تا 3 مرحله است که وظیفه آب حذف املاح درشت همچون شن و ماسه و گل و لای و رسوبات زنگ لوله گالوانیزه و حذف کلر از آب آشامیدنی مصرفی روزانه شما است.

تصفیه آب سرشیری در یک مرحله فیلتراسیون پلی پروپیلن میتواند کمی از املاح درشت آب لوله کشی را حذف نماید. این دستگاه ها اندازه یک کف دست بوده و سرشیر ظرفشویی وصل میگردند. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سرشیری هر یکسال بسته به مصرف آب در این یکسال است.

تصفیه آب الترافیلتراسیون یو اف uf در سه مرحله تا 8 مرحله بدون پمپ و مخزن و در زیر سینک نصب میشود. این دستگاه ها به علت نداشتن فیلتر ممبران اسمز معکوس توانایی کاهش سختی آب و حذف املاح مضر تا 0,0001 میکرون را ندارد. از املاح مضری که سیستم الترافیلتراسیون نمیتواند حذف نماید میتوان به نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم اشاره نمود.

تصفیه آب زیرسینکی کیسی در برخی موارد سیستم الترافیلتراسیون دارند و در برخی مدل های دیگر نیز از تکنولوژی اسمز معکوس بهره میگیرد. گر چه استفاده از دستگاه کیسی اسمز معکوس میتواند باعث تصفیه کامل آب آشامیدنی شود اما دو عیب بزرگ این دستگاه فیلتر تصفیه آب اینلاین کمیاب آن و از معایب دیگر نیز ماندن آب در زمان سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب داخل کیس دستگاه است که عمر مفید قطعات برقی دستگاه آب شیرین کن خانگی شما را کاهش خواهد داد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار ایران مدلهای زیرسینکی اسمز معکوس هستند که به صورت عرف پرفروش ترین های بازار جهانی هم محسوب میشوند. بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران، مینروا Minerva اصل تایوان است که قطعات و متریال درجه یک و گارانتی طلایی بدون قید و شرط آن باعث شده تا نظرات مشتریان در مورد دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا مثبت بوده و سطح رضایتمندی آنها از این برند بالا باشد.

به بررسی انواع مدلهای برند مینروا میپردازیم و نمایندگی فروش آن را به شما عزیزان به همراه مشخصات بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی معرفی میکنیم.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

تصفیه آب مینروا Minerva

انواع مدل های برند مینروا در چهار مدل اصلی عرضه میگردد که سه مدل از آن برای آب لوله کشی شهری و یک مدل هم برای آب چاه خانگی تعبیه شده تا توانایی انگل زدایی و میکروب زدایی آب چاه را نیز داشته باشد و به شرح زیر هستند :

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا برای آب لوله کشی شهری مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز است که مشخصات فنی عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را بررسی میکنیم :

در مرحله اول از تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا ، فیلتر پلی پروپیلن PP ده اینچ قرار گرفته که وظیفه آن حذف رسوبات همچون شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله تا ابعاد 5 میکرون است. این فیلتر از جرم گرفتن در کتری آب جوش جلوگیری میکند و مواد و املاحی که با چشم قابل دیدن هستند و یا رنگ آب آشامیدنی را عوض میکنند تصفیه میکند. ضمن این که املاحی که در لیوان آب یا چای شما ته نشین میشوند همگی بزرگتر از 5 میکرون بوده و این فیلتر توانایی حذف آنها را تا 100 درصد به صورت کامل دارد.

فیلتر مرحله دوم و سوم آب تصفیه کن مینروا، وظیفه حذف کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین از آب آشامیدنی را برعهده گرفته ضمن این که با آزادسازی یون مثبت و منفی در آب لوله کشی شهری و حذف کلر از بروز بیماری های پوستی نیز جلوگیری مینماید. پیشنهاد میشود حتی در صورتی که تصفیه آب سرشیر حمام ندارید در آخر استحمام خود یک پارچ آب تصفیه شده بریزید تا کلر از روی پوست سر و بدن شما پاک شده و منجر به ریزش مو و خشکی پوست نشود.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس قلب اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی محسوب میگردد و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی و حذف ریزترین و مضرترین املاح آب آلوده لوله کشی شهری را دارد. این فیلتر تا ابعاد 0,0001 میکرون آب لوله کشی را تصفیه مینماید. از جمله مواردی که بسیار مهم است که در آب آشامیدنی مصرفی روزانه انسان نباشد نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم است.

شاید اطلاع نداشته باشید اما سطح آلومینیوم موجود در آب آشامیدنی شهری، به میزان نامطلوبی بالا بوده و این برای انسان استاندارد نیست. آلومینیوم در طولانی مدت باعث آلزایمر و فراموشی زودرس میگردد که به سختی نیز قابل درمان است. نیترات و نیتریت موجود در آب لوله کشی شهری هم در بهترین حالت منجر به سرطان شده و در بدترین حالت موجب کاهش سطح اکسیژن خون در بدن انسان میگردد و میتواند ایجاد مرگ و میر کند.

به طور کلی املاح و مواد شیمیایی و نمک های معدنی مضر محلول در آب لوله کشی شهری که با چشم غیر مسلح قابل دیدن و مشاهده نمیباشند هر کدام ضرر های جبران ناپذیری برای بدن انسان به ارمغان خواهند آورد و جلوگیری و پیشگیری از انواع بیماری های مربوط به آب آلوده میتواند بسیار در زندگی امروزی حائز اهمیت باشد.

این املاح مضر که از ممبران عبور میکنند به پساب فاضلاب هدایت میشوند و آب تصفیه شده به مخزن ذخیره 12 لیتری تحت فشار میرود تا در زمان قطع برق و آب بتوانید از آب تصفیه شده بدون افت فشار استفاده نمایید. برای کشور ایران و شهرهایی همچون تهران، اصفهان، کرج، سنندج و سراسر ایران که در برخی ساعات و روزها قطعی برق و آب داریم وجود مخزن ذخیره آب تصفیه شده یک آپشن مهم به حساب می آید.

فیلتر پست کربن یا فیلتر آب شیرین کن خانگی در مرحله پنجم انواع فیلتر تصفیه آب خانگی و دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا قرار گرفته که به بهبود طعم رنگ و بوی آب تصفیه شده میپردازد و کربن آن از جنس پوسته نارگیل و به صورت گیاهی تولید میشود. فیلتر پست کربن عمر مفیدی بین یکسال تا یکسال و نیم دارد و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل پنجم و ششم برای بهترین برند تصفیه آب مینروا معمولا هر یکسال است.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز، از مرغوب ترین سنگهای دولومیت Dolomite معدنی تشکیل و تولید شده و املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه آب آشامیدنی حذف و به پساب فاضلاب هدایت شدند را در آب تصفیه شده حفظ میکند. این فیلتر علاوه بر حفظ مواد معدنی مورد نیاز بدن، از کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی نیز جلوگیری میکند. از املاحی که فیلتر مینرال شماره ششم حفظ میکند میتوان به کلسیم، منیزیم، سدیم و بی کربنات اشاره نمود.

فیلتر مرحله هفتم فیلتر آلکالاین یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی است که سطح ph آب شهری را از حالت اسیدی به حالت قلیایی در می آورد و عددی بین 7.5 الی 8.5 در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. آب یونیزه قلیایی خواص مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی بسیار قوی دارد.

میرسیم به فیلتر مرحله هشتم که دستگاه های مینروا با این فیلتر در بازار ایران معروف هستند. فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز که توانایی افزایش سطح اکسیژن آب تصفیه شده و کاهش باکتری های مضر آن را دارد. این فیلتر سطح اکسیژن خون در بدن انسان را نیز افزایش میدهد.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در زمان نوشتن این مطلب 7 میلیون تومان است که در جشنواره فروش ویژه 4.990.000 تومان تقدیم میگردد.

تصفیه آب مینروا Minerva

تصفیه آب سی سی کا CCK

برند تصفیه آب سی سی کا از برندهای معتبر مونتاژ ایران قطعات چین و تایوان محسوب میشود که در انواع مدل های 6 مرحله ای تا 10 مرحله ای عرضه میشود. نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا و سی سی کا در بازار ایران شرکتهای مینروا فیلتر و تصفیه آسا هستند.

کیفیت دستگاه های CCK یک درجه از برند مینروا پایین تر بوده و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا نیز طبیعتا به جهت دارا بودن خدمات پس از فروش بهتر و گارانتی طلایی گران تر است.

از مشهور ترین مدل های سی سی کا میتوان به مدل CCK RO8_ORP اشاره نمود که قیمتی بین 2.500.000 تومان تا 3.500.000 تومان دارد.

تصفیه آب سافت واتر Soft Water

برند سافت واتر از سال 1960 در دنیا فعالیت میکند و از 10 سال پیش نیز پا به بازار ایران گذاشته و در حال حاضر در ایران با کیفیت های متفاوت عرضه و به فروش میرسد. اگر بگوییم معروفترین مارک تصفیه آب در ایران سافت واتر Soft Water است اغراق نکرده ایم با این وجود کیفیت متریال این دستگاه کاملا درجه یک نبوده و در گرید های متفاوتی مونتاژ میشود.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی سافت واتر در رنج قیمتی 2.500.000 تومان تا 4.000.000 تومان است. نصب و ارسال رایگان توسط شرکت تصفیه آسا و مینروا فیلتر انجام میشود و تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water هر شش ماه برای مراحل اول تا سوم و هر یکسال و نیم برای مراحل پنجم تا هشتم صورت میگیرد.

سرویس به موقع دستگاه های سافت واتر میتواند به افزایش طول عمر قطعات این دستگاه کمک شایانی نماید.

تصفیه آب آکوا Aqua

تصفیه آب اکوا تایوان در مدلها و برندهای زیادی عرضه میگردند. از انواع این مدل ها میتوان به تصفیه آب آکوا پرو، تصفیه آب آکوا لایف، تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ، آکوا گلد، آکوا فرش و دیگر مدل های آکوا اشاره کرد که از بهترین آنها به تصفیه آب آکوا کلر و مدل ro c-172 و ro c-160 اشاره میکنیم که 6 مرحله ای و 7 مرحله ای یونیزه قلیایی آکوا کلر Aqua Clear هستند.

این دستگاه ها کیفیت مطلوب و قابل توجهی دارند و توسط شرکت های معتبر متفاوتی خدمات آنها ارائه میشود. قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا تایوان نیز از 2.700.000 تومان تا 3.500.000 تومان متغییر است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت

برای راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی میتوانید با کارشناسان شرکتهای مینروا فیلتر و تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید. مینروا فیلتر نمایندگی فروش بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران است که با سابقه طولانی در ایران به صورت تخصصی به عرضه محصولات تایوانی خانگی تصفیه کننده آب میپردازد. گارانتی محصولات مینروا فیلتر بدون قید و شرط بوده و هر کدام از قطعات دستگاه در سراسر ایران خدمات پس از فروش ارائه میگردد.

همچنین زمان تعویض فیلتر های آب تصفیه کن خانگی توسط کارشناسان شرکت اطلاع رسانی شده و کارشناسان فنی در اسرع وقت برای سرویس دستگاه شما اعزام خواهند شد. شما میتوانید برای خرید آب تصفیه کن خانگی به صورت 24 ساعته با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)