قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر + نصب و ارسال رایگان

دسترسی به آب آشامیدنی سالم و با کیفیت از طریق استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، یکی از نیازهای اساسی و حیاتی بشر به شمار می‌رود. وجود آب تمیز و سالم در برخی شهرها مانند بوشهر، نه تنها برای حفظ سلامتی افراد ضروری است، بلکه در جلوگیری از بسیاری بیماری‌ها نیز، نقش مهمی ایفا می‌کند. یکی از بهترین راهکارها برای دستیابی به آب با کیفیت و مطمئن، استفاده از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بوشهر است.

آب لوله‌کشی در بسیاری از مناطق ممکن است به‌طور کامل تصفیه نشده باشد یا در صورت تصفیه، همچنان حاوی سختی بالا و فلزات سنگین باشد که برای سلامت مضر هستند. این موضوع می‌تواند نگرانی‌های زیادی را در خصوص کیفیت آب آشامیدنی برای خانواده‌ها، به همراه داشته باشد، اما با استفاده یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در شهر بوشهر میتوانید کاملا کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری خود را افزایش دهید و سلامت بدن خود را تضمین نمایید.

ضمن این که با استفاده از قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی درجه یک که از مواد و متریال استاندارد تولید شده باشد عمر مفید دستگاه آب شیرین کن خانگی شما برای آب شهری بوشهر افزایش پیدا کرده و دیرتر نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای پیدا خواهید کرد.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

بنابراین، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر، به عنوان یک راه‌حل کارآمد و ضروری مطرح می‌شود. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی می‌توانند به‌طور موثری آلودگی‌ها، سختی آب و فلزات سنگین را حذف کنند و آب سالم و مطبوعی را برای مصرف روزانه فراهم آورند.

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه‌

قیمت دستگاه تصفیه آب در بوشهر

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

برای دسترسی به آب با کیفیت و سالم، می‌توانید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در بوشهر را خریداری کنید. مینروا به عنوان یکی از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بازار، محصولات خود را با استانداردهای بالا و تکنولوژی پیشرفته عرضه می‌کند.

انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی مینروا تایوان با استفاده از فیلترهای متعدد و مراحل تصفیه مختلف به همراه قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب در 6 الی 8 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس عرضه میشوند و قادرند هرگونه آلاینده و مواد غیرضروری را از آب حذف کنند. بنابراین، با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر می‌توان به آبی با کیفیت و عاری از آلودگی دست یافت و نگرانی‌های مرتبط با بهداشت آب مصرفی را برطرف کرد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر تحت تأثیر عواملی مانند تعداد مراحل تصفیه، نوع فیلترها، ظرفیت دستگاه، زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی، برند و کشور سازنده قرار دارد اما در نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر که توسط مینروا فیلتر عرضه میگردد در سراسر ایران همچون نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان و دیگر شهرهای ایران یکپارچه و واحد است.

معمولا دستگاه‌هایی که مراحل تصفیه بیشتری دارند، به دلیل توانایی در حذف طیف وسیع‌تری از آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها، با قیمت بالاتری به فروش می‌رسند و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان نیز آب تصفیه کن مینروا هشت مرحله ای اکسیژن ساز که کامل ترین مدل مینروا است میباشد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

شما عزیزان میتوانید برای دریافت قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب آپارتمان و منزل خود در شهر بوشهر با کارشناسان فروش تصفیه آب در بوشهر تماس برقرار نمایید تا بهترین برند و مارک معروف مد نظر خود را با خدمات نصب و ارسال رایگان دریافت نمایید.

ویدئوی 2 دقیقه ای زیر، جهت انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر، اطلاعاتی کامل و جامع در اختیار شما قرار میدهد. پیشنهاد میکنیم حتما تماشا کنید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار نمایندگی تصفیه آب در تبریز و دیگر شهرهای ایران یا مراکز فروش و نمایندگی تصفیه آب خانگی در بوشهر با استفاده از تکنولوژی‌ها و فیلترهای متنوعی ارائه می‌شوند که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند. بسیاری از این دستگاه‌ها در ایران بر اساس تکنولوژی اسمز معکوس ساخته می‌شوند، که یکی از روش‌های موثر و قدرتمند در تصفیه آب به شمار می‌رود.

دستگاه‌های تصفیه آب 8 مرحله‌ای مینروا، با بهره‌گیری از مراحل تصفیه کامل، قادرند بیش از 99 درصد آلودگی‌ها و ناخالصی‌های مختلف آب در نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان و بوشهر و سراسر آب لوله کشی کشور ایران را از بین ببرند و آب آشامیدنی با کیفیت و سالمی تولید کنند زیرا از سیستم اسمز معکوس ro برای این منظور استفاده مینمایند که بهترین تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی در دنیا محسوب میگردد. در ادامه، به بررسی ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فرد این دستگاه‌ها می‌پردازیم.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای اکسیژن‌ساز به گونه‌ای طراحی شده است، که قادر به به حذف ذرات معلق و چربی‌های نامطلوب از آب باشد. این دستگاه از چندین فیلتر مختلف تشکیل شده که هر یک وظیفه خاصی را بر عهده دارند. در مرحله اول، پیش‌فیلتر سدیم قرار دارد که به حذف ذرات معلق و چربی‌ها کمک می‌کند، سپس فیلتر کربن فعال، گازها، کلر و مواد شیمیایی را از آب جدا کرده و باعث بهبود رنگ و بوی آن می‌شود. ممبران اسمز معکوس (RO) نیز برای حذف املاح معدنی، فلزات سنگین و یون‌های مضر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهترین نوشیدنی برای کمبود آب بدن انسان برای تصفیه آب خانگی بوشهر مدل اکسیژن ساز مینروا است که بهترین برند تصفیه آب تایوانی در بازار ایران محسوب میگردد.

یکی از ویژگی‌های برجسته این دستگاه، فیلتر اکسیژن‌ساز آن است که با استفاده از فناوری خاصی، اکسیژن را از هوای محیط جذب کرده و به آب اضافه می‌کند و این فرآیند به بهبود طعم و بوی آب کمک می‌کند. قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز برای مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز همانند قیمت تصفیه آب خانگی در بوشهر یکپارچه و واحد است به همین منظور شرکت مینروا فیلتر علاوه بر گارانتی قطعات، تضمین بهترین قیمت نیز به شما عزیزان ارائه مینماید.

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه آب قلیایی و شش ضلعی از سه بخش مختلف تشکیل شده است. در بخش اول، آب از آلودگی‌هایی مانند کلر، فلزات سنگین، آفت‌کش‌ها و باکتری‌ها پاکسازی می‌شود و رسوبات نیز کاهش می‌یابند، در حالی که املاح مفید حفظ می‌شوند.

بخش دوم شامل فرآیند شش ضلعی کردن آب است که مشابه آب چشمه‌های طبیعی در ارتفاعات است. در این مرحله، آب بسیار سبک و گوارا می‌شود و ویژگی‌هایی مانند نفوذپذیری بالا، تصفیه هوای موجود در آب، افزایش اکسیژن، شفافیت بالا و خواص مغناطیسی به آب افزوده می‌شوند.

بخش سوم به قلیایی کردن آب اختصاص دارد، که از طریق فیلترهای پیشرفته انجام می‌شود. این مرحله باعث می‌شود آب خواصی مانند آنتی‌اکسیدانی، هیدروژنه و افزایش میزان منیزیوم را به دست آورد.

آبی که توسط این دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس و بوشهر تولید می‌شود، یک منبع آب سالم و بدون آلودگی شناخته شده و به عنوان یک عامل پیشگیری و کمک درمانی در بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از متخصصان و پزشکان از آب شش ضلعی و قلیایی، برای درمان بیماری‌های کلیوی، گوارشی و سایر بیماری‌ها استفاده کرده و نتایج مثبتی گزارش داده‌اند.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ro خانگی معمولا دارای 5 یا 6 مرحله فیلتراسیون هستند. اما اگر به دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر هستید، بهتر است دستگاهی با شش مرحله تصفیه را انتخاب کنید؛ تا آب با کیفیت‌تری داشته باشید. دلیل افزودن مرحله ششم در این دستگاه‌ها این است که فرآیند اسمز معکوس ممکن است برخی از املاح مفید را از آب حذف کند، بنابراین در این مرحله، از فیلتری به نام فیلتر معدنی‌ساز استفاده می‌شود که املاح معدنی را به آب باز می‌گرداند و کیفیت آن را بهبود می‌بخشد.

دستگاه‌های 6 مرحله‌ای در مقایسه با دستگاه‌های 7 و 8 مرحله‌ای تفاوت‌هایی دارند. دستگاه‌های 7 و 8 مرحله‌ای با بهره‌گیری از فیلترهای قلیایی، آب را یونیزه می‌کنند که این نوع آب می‌تواند تأثیرات مثبتی بر سلامتی داشته باشد. به عنوان مثال، دستگاه‌های 8 مرحله‌ای ممکن است دارای فیلترهای اکسیژن‌ساز یا فرابنفش باشند که با بهبود کیفیت آب، اثرات مفید آن بر سلامتی را افزایش می‌دهند.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله‌ای با فیلتر UV یکی از پیشرفته‌ترین مدل‌ها برای تأمین آب شرب سالم و با کیفیت است. این دستگاه، به ویژه برای مناطقی که از منابع آب غیرمطمئن مانند چاه‌ها استفاده می‌کنند، بسیار مناسب بوده و تضمین می‌کند که آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی باشد.

در مرحله نخست، آب از یک فیلتر پیش‌تصفیه عبور می‌کند که ذرات بزرگی مانند خاک و شن را حذف می‌کند. سپس در مرحله دوم، آب از یک فیلتر کربن فعال می‌گذرد که بو، طعم نامطلوب و مواد آلی را از بین می‌برد.
در مرحله سوم، ممبران اسمز معکوس (RO) به کار می‌افتد که از مهم‌ترین مراحل تصفیه محسوب می‌شود. در این مرحله، آب تحت فشار از ممبران عبور کرده و مواد معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها، املاح معدنی و سایر آلاینده‌های محلول حذف می‌شوند. مرحله چهارم از فیلتر UV بهره می‌برد که با استفاده از لامپ فرابنفش، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را نابود می‌کند. این روش فیزیکی بسیار کارآمد بوده و هیچ ماده شیمیایی به آب وارد نمی‌کند.

کیفیت آب لوله کشی در شهر بوشهر

گزارش‌ها نشان می‌دهند که ساکنان استان بوشهر به دلیل تلخی، بدمزگی، بدرنگی و بدبو بودن آب، همچنان به مغازه‌های آب تصفیه‌ای که تعدادشان روز به روز در حال افزایش است، مراجعه می‌کنند. وضعیت آب شرب در بوشهر و سایر مناطق شهری و روستایی این استان به گونه‌ای است که مردم قادر به تحمل طعم آن نیستند و مجبورند، آب را مجددا تصفیه کرده و مصرف کنند.

اگرچه مسئولان صحت و سلامت آب خطوط آبرسانی را تأیید می‌کنند، اما مردم بوشهر این موضوع را نمی‌پذیرند و آب تصفیه شده وارد شبکه آبرسانی را دوباره تصفیه می‌کنند. خوردگی و رسوب‌گذاری در لوله‌های انتقال و توزیع آب، یکی از مشکلات عمده شبکه آبرسانی شهری است. این فرآیندها به دلایل فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی رخ می‌دهند و اثرات منفی بهداشتی و اقتصادی زیادی به جا می‌گذارند. با توجه به این شرایط، خرید دستگاه تصفیه آب در بوشهر، ضروری به نظر می‌رسد. این دستگاه‌ها دارای چندین مرحله تصفیه هستند که می‌توانند کیفیت آب را به طور قابل‌توجهی بهبود بخشند.

این روزها، بسیاری از خانه‌ها به سیستم‌های تصفیه آب در بوشهر مجهز شده‌اند تا بخشی از آب مصرفی خانواده، که برای شرب و پخت‌وپز استفاده می‌شود را تأمین کنند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

نمایندگی دستگاه تصفیه آب در بوشهر، با ارائه بهترین گزینه‌های دستگاه تصفیه آب خانگی، آماده خدمت‌رسانی به شماست. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی عرضه شده توسط این نمایندگی، با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و محصولات وارداتی از تایوان، می‌توانند نیازهای شما را برآورده کنند تا تجربه‌ای از مصرف آبی گوارا و سالم را داشته باشید. کارشناسان این نمایندگی آماده‌اند تا در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر به شما کمک کنند. با اطمینان به ما، می‌توانید از محصولات با کیفیت بالا و خدمات مشاوره حرفه‌ای بهره‌مند شوید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

نصب و ارسال رایگان

خرید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب در بوشهر، به شما این فرصت را می‌دهد که از مزایایی نظیر ارسال و نصب رایگان بهره‌مند شوید. این خدمات تضمین می‌کنند که نگرانی‌های مرتبط با حمل و نقل و نصب دستگاه، به طور کامل برطرف شوند. نمایندگی تصفیه آب خانگی مینروا در بوشهر با داشتن تیمی حرفه‌ای و با تجربه، اطمینان حاصل می‌کند که دستگاه تصفیه آب شما به بهترین شکل ممکن نصب و راه‌اندازی شود و شما از آب سالم و با کیفیتی برخوردار شوید.

شرکت مینروا فیلتر در سراسر شهر بوشهر امکان ارائه خدمات دارد، از جمله این محله های شهرک فضیلت، بنمانه، کوی بندر، جفره ماهینی، چهارصد دستگاه، باغ زهرا، باغنار، پایگاه هوایی، مخ بلند، عبدل موهیمان، تنگک، ریشهر، رایانی، سارتول، نیروی دریایی و همه محله های مینروا نصب و ارسال رایگان و خدمات پس از فروش مادام العمر ارائه میگردد.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

تعویض به موقع فیلترها، برای حفظ کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب در بوشهر، بسیار مهم است. نمایندگی شرکت مینروا در بوشهر با ارسال یادآوری‌های منظم در مورد زمان تعویض فیلترها، به شما کمک می‌کند تا دستگاه تصفیه آب خود را، همیشه در بهترین حالت نگه دارید. همچنین در صورت نیاز، تکنسین‌های مجرب خود را برای تعویض فیلترها به محل شما اعزام می‌کند. این خدمات نه تنها اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه را برای شما فراهم می‌کنند، بلکه کیفیت و ایمنی آب مصرفی شما را نیز تضمین می‌نمایند.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

گارانتی محصولات اهمیت زیادی دارد، زیرا به شما اطمینان می‌دهد که دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر دارای اصالت و با عملکرد بهینه است. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مینروا با گارانتی طلایی بدون قید و شرط برای قطعات ارائه می‌شوند. این گارانتی که به دلیل اعتبار و اطمینان بالایی که در صنعت تصفیه آب دارد شناخته شده است، به شما اطمینان می‌دهد که محصولی با کیفیت عالی و عملکرد مطلوب را خریداری می‌کنید.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

با خرید دستگاه تصفیه آب از نمایندگی مینروا در بوشهر، می‌توانید از تجربه کارکرد بی‌نقص دستگاه خود مطمئن شوید. این شرکت این گزینه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است، که هزینه خرید را پس از نصب دستگاه و تست سختی آب پرداخت کنند تا بتوانند با اطمینان بیشتری اقدام به خرید نمایند.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

برای بهبود کارایی و افزایش طول عمر مفید دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر، می‌توانید از خدمات دوره‌ای ارائه‌شده توسط نمایندگی مینروا، بهره‌مند شوید. این خدمات شامل تمیزکاری دوره‌ای، تعویض فیلتر، بررسی عملکرد و قطعات دستگاه و انجام تنظیمات لازم، جهت بهینه‌سازی کارایی دستگاه می‌شود. با استفاده از این سرویس‌ها، می‌توانید از مشکلات متداولی همچون خرابی‌های ناگهانی و کاهش کیفیت آب خروجی جلوگیری کنید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلترها، به عنوان یکی از اجزای اصلی و حیاتی هر دستگاه تصفیه آب، نقش بسیار مهمی در تصفیه آن ایفا می‌کنند. این اجزا با جذب آلاینده‌های موجود در آب، آن را تصفیه کرده و به کیفیت مطلوب نوشیدن می‌رسانند. در ادامه، انواع مختلف فیلترهای تصفیه آب خانگی را معرفی می‌کنیم.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

فیلتر مرحله اول، به نام اختصاری PP یا پلی‌پروپیلن، در مرحله ابتدایی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی استفاده می‌شود و درون یک هوزینگ شفاف قرار دارد. آب وارد شده به دستگاه، ابتدا به این محفظه وارد می‌شود و سپس از فیلتر پلی‌پروپیلن عبور می‌کند.

این فیلتر با دقت بالا قادر است تا ذرات معلق مانند زنگ لوله‌های فلزی، گل و لای، شن و دیگر آلاینده‌ها را از آب حذف کند. فیلترهای پلی‌پروپیلن در سه اندازه مختلف 10 میکرون، 5 میکرون و 1 میکرون تولید می‌شوند. زمان تعویض این فیلترها، بسته به میزان آلاینده‌ها و سختی آب منطقه متفاوت است و عموما بین 3 تا 5 ماه تخمین زده می‌شود. همچنین، تغییر رنگ فیلتر از سفید به نارنجی-قهوه‌ای ممکن است نشان‌دهنده زمان تعویض آن باشد.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلتر کربن اکتیو یا GAC در مرحله دوم دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می‌گیرد. کربن اکتیو گرانول (GAC) ذرات کربن فعالی هستند، که در اثر حرارت در محیط خلاء و سپس واکنش با اکسیژن در شرایط هوازی تولید می‌شوند. این ماده به دلیل داشتن بار الکتریکی مثبت و داشتن میلیون‌ها منفذ ریز که با چشم غیرمسلح قابل‌مشاهده نیستند، قادر است ذرات دارای بار الکتریکی منفی مانند کلر، آرسنیک، بنزن و ترکیبات شیمیایی سرطان‌زا را از آب حذف کند. کربن فعال در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی و نیمه‌صنعتی، به عنوان فیلتر استاندارد شناخته می‌شود که معمولا از پوست نارگیل تهیه می‌شود.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

فیلتر کربن بلاک یا کربن فعال فشرده که به شکل استوانه‌ای در مرحله سوم دستگاه تصفیه آب قرار می‌گیرد، به صورت هوزینگی ارائه می‌شود و قدرت حذف ذرات بیشتری را نسبت به کربن اکتیو فعال دارد. این فیلترها با نام اختصاری CTO شناخته می‌شوند و مانند کربن فعال، پایه گیاهی دارند که از موادی مانند پوسته گردو و نارگیل ساخته می‌شوند.

فیلتر مرحله سوم میلیون‌ها منفذ ریز را شامل می‌شود که هنگام عبور آب از این منافذ، آلاینده‌های موجود در آب نظیر ترکیبات کلردار، بو، طعم، رنگ و مزه نامطلوب را از بین می‌برد و آب را با کیفیت مطلوبی ارائه می‌دهد. حضور این فیلتر در دستگاه تصفیه آب بسیار مهم است به‌طوری‌که بدون آن، تصفیه آب به درستی انجام نمی‌شود. ترکیبات طبیعی مورد استفاده در این فیلتر نظیر پوسته گیاهان، تمامی ترکیبات شیمیایی و مضر موجود در آب را از آن جدا و پاکسازی می‌کنند.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

فیلتر ممبران، که به‌عنوان فیلتر مرحله چهارم در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی استفاده می‌شود، وظیفه اصلی حذف مواد محلول در آب با دقت 0.0001 میکرون را دارد. این مواد شامل ویروس‌ها، باکتری‌ها، ذرات معلق باقی‌مانده از مراحل پیش‌تصفیه و فلزات سنگین می‌شوند.

فرآیند تصفیه در دستگاه‌های تصفیه آب با فیلتر ممبران به این صورت است که آب پس از عبور از سه مرحله تصفیه ابتدایی، به فیلتر ممبران می‌رسد و پمپ آب را با فشار به داخل فیلتر پمپاژ می‌کند.فیلتر ممبران به دلیل خاصیت نفوذپذیری، ذرات بزرگ‌تر از 0.0001 میکرون را پشت فیلتر نگه می‌دارد که به عنوان پساب، به شبکه فاضلاب هدایت می‌شوند. این فرآیند به علت رخ دادن پدیده اسمز معکوس (RO) است.

اسمز فرآیندی طبیعی است که در آن، آب خالص از طریق غشای نیمه‌تراوا از محلول با غلظت کمتر به سمت محلول با غلظت بیشتر نفوذ می‌کند. در مقابل، اسمز معکوس عکس این فرآیند عمل می‌کند. در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، آب خالص که دارای غلظت کمتری است، تمایل دارد از ممبران عبور کرده و به سمت آب ناخالص و با غلظت بیشتر جریان یابد. با اعمال فشار توسط پمپ، این فرآیند معکوس می‌شود و آب از حالت ناخالص به خالص تبدیل می‌شود. به این ترتیب، اسمز معکوس (RO) منجر به تصفیه آب و حذف 97% املاح موجود در آن می‌شود.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، این امکان وجود دارد که آب مدت زمانی را در مخزن بماند و این موجب می‌شود طعم و بوی نامطلوب مراحل قبل از تصفیه، دوباره به آن برگردد. برای رفع این مشکل، از یک فیلتر با جنس کربن فعال استفاده می‌شود.

این فیلتر مواد اسیدی با خلوص بالایی دارد که به تصفیه نهایی آب کمک می‌کند و آب پس از عبور از این فیلتر، دوباره میکروب‌زدایی می‌شود و طعم و بوی آن نیز بهبود می‌یابد. فیلتر پست کربن خطی معمولا در مسیر خروجی آب، بعد از فیلتر ممبران و همچنین بعد از مخزن ذخیره آب قرار می‌گیرد تا در صورت نگهداری طولانی‌مدت آب در مخزن و تغییر طعم، مجددا طعم و بوی مطلوب آب را به آن بازگرداند.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

فیلتر مینرال جز فرآیند اصلی تصفیه آب به شمار نمی‌آید، اما برای بازگرداندن مواد معدنی مورد نیاز بدن از جمله کلسیم، پتاسیم و منیزیم که در طی مراحل تصفیه حذف می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلتر همچنین میزان TDS ( مواد محلول در آب) را تنظیم می‌کند. در برخی انواع بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی، میزان TDS به کمتر از 20 PPM کاهش می‌یابد که تبدیل به آب مقطر میشود میدانید که آب مقطر چیست؟ سختی آب وقتی نزدیک به صفر باشد به آن آب مقطر عاری از هرگونه املاح محلولی میشود، که این موضوع ممکن است مضر باشد.

با بهره‌مندی از این نوع دستگاه تصفیه آب و با استفاده از فیلتر مینرال و شیر تنظیم، می‌توانTDS را به سطح مطلوب ‌رساند.فیلتر مینرال شامل گوی‌های کوچکی می‌شود، که حاوی مواد معدنی هستند. با عبور آب از این فیلتر، مواد معدنی مفید به آب اضافه می‌شوند. مدت عمر این فیلتر معمولا بین 18 تا 24 ماه تخمین زده می‌شود.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

یکی دیگر از نام‌های فیلتر یونیزه قلیایی، آلکالاین ORP است. این فیلتر معمولا به درخواست مشتری پس از فیلتر مینرال در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در بوشهر، نصب می‌شود. اگرچه وجود این فیلتر ضروری نیست و دستگاه بدون آن نیز قادر به تصفیه مطلوب آب است، اما به دلیل برخی از ویژگی‌های منحصربفردش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با گسترش صنعت در شهرها، پساب‌های شیمیایی مضر وارد آب‌های زیرزمینی می‌شوند و باعث اسیدی شدن آب و کاهش pH آن می‌شوند. این وضعیت نه تنها به سلامت انسان آسیب می‌زند، بلکه زمینه‌ای را برای بروز بیماری‌های مختلف هم ایجاد می‌کند. برای مقابله با این مشکلات، فیلترهای آلکالاین به کار گرفته می‌شوند که با کاهش خاصیت اسیدی آب، آن را قلیایی می‌کنند. آب قلیایی به بهبود گردش خون و جلوگیری از بروز بیماری‌هایی مانند دیابت، فشار خون بالا، پوکی استخوان و مشکلات گوارشی کمک می‌کند. به علاوه، می‌تواند در درمان بیماری‌هایی نظیر سنگ صفرا و سنگ کلیه هم مفید باشد.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

در دستگاه‌های تصفیه آب در بوشهر، فیلتر آنتی‌باکتریال اکسیژن‌ساز، به عنوان مرحله هشتم به کار می‌رود تا کیفیت آب را بهبود بخشیده و همچنین سطح اکسیژن محلول در آن را نیز افزایش دهد. این فیلتر دارای ویژگی‌های ضدباکتریایی است و با حذف باکتری‌ها و میکروب‌های باقیمانده، به بهداشت بهتر آب کمک می‌کند. افزایش سطح اکسیژن محلول در آب باعث ارتقای سطح اکسیژن خون شده، که موجب افزایش انرژی و تقویت متابولیسم بدن می‌شود.

برای استفاده از میزان استاندارد مصرف آب در روز پیشنهاد میشود از مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بوشهر استفاده شود تا به حفظ هیدراته بدن انسان کمک شایانی نماید.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

لامپ UV یا فرابنفش برای ضدعفونی کردن آب برای استفاده از منابع آبی مانند چاه، رودخانه و قنات مورد استفاده قرار می‌گیرد. مکانیزم عملکرد لامپ UV به این صورت است که وقتی آب وارد هوزینگ دستگاه می‌شود، لامپ UV داخل هوزینگ، میکروب‌ها را عقیم می‌کند. این فرآیند به دلیل کوتاه شدن عمر میکروب‌ها و عقیم شدن‌‌شان، از تکثیر آن‌ها جلوگیری کرده و میکروب‌ها به تدریج از بین می‌روند. یکی از شهرهایی که در ایران از فیلتر لامپ یو وی برای تصفیه آب آشامیدنی شهری استفاده مینمایند استفاده دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک از لامپ یو وی ماورا بنفش برای انگل زدایی و میکروب زدایی از آب است.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار بوشهر ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

در بازار تصفیه آب خانگی در بوشهر انواع دستگاه با برندهای معتبر و مارک های معروف دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و برندهای متفرقه درجه دو و سه نیز عرضه و به فروش میرسند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند. در لیست زیر شما عزیزان میتوانید قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بوشهر و دیگر مدل های عرضه شده در مراکز فروش آب تصفیه کن خانگی را مشاهده نمایید. آخرین بروز رسانی لیست قیمت زیر برای تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) میباشد :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز بازار بوشهر
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
سی سی کا 8 مرحله ای cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و سه هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,842,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و هشت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 850,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 377,000 تومان قیمت فروش در بازار : سیصد و شصت و هفت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 783,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,122,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صدو پنجاه و دو هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,795,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : سه میلیون و هفتصد و نود و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,131,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و بیست و یک هزار تومان
آب تصفیه کن سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,655,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و پنج هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,119,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و بیست و یک هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,184,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و صد و هفتاد و چهار هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
تصفیه آب خانگی سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,671,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و نود و سه هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,178,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و نود و چهار هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,172,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سیزده هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,482,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشتاد و هشت هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,468,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,256,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : دو میلیون و دویست و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم تصفیه کننده آب سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,140,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و ده هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,835,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,570,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,226,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,336,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,621,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,721,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,237,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,343,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 745,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 798,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,466,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون سیصد و نود و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,366,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 734,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,838,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,836,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : هجده میلیون و هشتصد و بیست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 46,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,383,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و چهار هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,536,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 878,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,685,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 866,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,469,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,667,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و چهار هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,881,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,358,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,798,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : سه میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و سی و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,793,000 تومان قیمت فروش در بازار : پانزده میلیون و هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,895,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,678,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,339,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,270,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,476,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,357,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,346,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و شش هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,889,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,397,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و هفت هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و بیست و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,755,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب بوشهر : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,587,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,314,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,360,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 244,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,746,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و دو هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,764,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و چهار هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,426,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب بوشهر : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و شش هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,624,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب بوشهر : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

فروشگاه تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر در بوشهر با ارائه و فروش انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران و شهر بوشهر Bushehr به ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات میپردازد، ضمن این که شما عزیزان میتوانید به صورت 24 ساعته برای دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بوشهر با کارشناسان مینروا فیلتر تماس برقرار نمایید با این حال برخی سوالات متداول شما عزیزان برای تهیه تصفیه آب خانگی در بوشهر به شرح زیر است.

سوالات متدوال

شرکت مینروا فیلتر با دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر به عرضه و فروش انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل با مارک معروف مینروا تایوان به همراه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات میپردازد.

با بررسی های دقیق و علمی و تست سختی آب بوشهر تصفیه آب مینروا تایوان مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز کامل ترین و بهترین مارک برای استفاده و تصفیه ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری بوشهر محسوب میشود

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)