قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

می‌توانیم با اطمینان بگوییم که تایوان یکی از مهدهای ساخت دستگاه‌های تصفیه آب است و در دنیا آن را به عنوان یکی از بهترین کشورها در این زمینه می‌شناسند. کیفیت محصولات ساخته شده در تایوان بسیار بالا است و بعضا برخی از برندهای این کشور در بازار ایران طرفداران بسیار دارد.

یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، مینروا است که در ایران شهرت و محبوبیت بسیاری دارد و جزو پرطرفدارترین دستگاه‌های بازار شناخته می‌شود. قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی بر اساس کیفیت قطعات و فیلترهای آن طبعا از دستگاه‌های متفرقه بازار کمی بیشتر است. دستگاه‌های مینروا از 6 مرحله تا 8 مرحله می‌باشند که قیمت آنها بر اساس کارایی و تعداد فیلترهای آن فرق می‌کند. قیمت محصولات مینروا را می‌توانید در جدول زیر به طور کامل مشاهده کنید:

لیست قیمت دستگاه‌های آب تصفیه کن تایوانی

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا 3,990,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا 3,740,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا 3,490,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا (مناسب آب چاه خانگی) 4,490,000 تومان

هنگام خرید دستگاه‌های تصفیه آب مینروا می‌توانید مطمئن باشید که هزینه یکسانی در همه فروشگاه‌ها پرداخت می‌کنید. مینروا به عنوان مرکز پخش محصولات آب تصفیه کن تایوانی به شمار می‌آید و همین موضوع باعث شده است که قیمت دستگاه تصفیه آب در تمام فروشگاه‌ها و مراکز خرید، قیمت یکسانی باشد و از کلاهبرداری و سوء استفاده هنگام فروش جلوگیری شود.

هزینه‌های نگهداری از دستگاه تصفیه آب

شما در زمان خرید دستگاه آب تصفیه کن، علاوه بر قیمت دستگاه باید به مواردی که در آینده برای شما هزینه دارند نیز توجه کنید. شاید یکی از موارد هزینه‌بر در زمان خرید دستگاه، هزینه نصب و ارسال کالا باشد. در مورد مینروا فیلتر شما این دو را به صورت رایگان خواهید داشت و تنها قیمت دستگاه را پرداخت خواهید کرد.

از دیگر مواردی که هنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ممکن است روی هزینه و قیمت سالانه دستگاه تصفیه آب تأثیر بگذارد، قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی و هزینه تعویض آن به صورت دوره‌ای است. در جدول زیر به شما خواهیم گفت که هر دستگاه و فیلتر آن هر چند وقت یک بار باید تعویض شود:

زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

مرحله اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه
مرحله چهارم ممبران دستگاه هر یکسال و نیم الی دو سال
مرحله پنجم و ششم هر یکسال الی یکسال و نیم
مرحله هفتم و هشتم هر یکسال و نیم
از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای خرید از مینروا فیلتر این است که شما برای تعویض فیلترها دیگر هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و تنها پول فیلتر را پرداخت می‌کنید. این در حالی است که شما در زمان خرید دستگاه آب تصفیه کن نیز تنها هزینه و قیمت دستگاه را پرداخت می‌کنید و نصب و ارسال توسط مینروا فیلتر به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.

عوامل موثر در هزینه و قیمت دستگاه‌های تصفیه آب

هزینه خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی با توجه به تعداد فیلتر و سیستم تصفیه‌ای که دارد متفاوت است و ممکن است فرق بکند. البته که نام برند نیز بر روی هزینه دستگاه تأثیر می‌گذارد و هر چه کشور سازنده و برند آن شناخته شده‌تر و با کیفیت بالا باشد، هزینه بیشتر می‌شود.

مینروا فیلتر در میان بهترین برندهای حال حاضر بازار ایران، هم برند شناخته شده‌ای است و هم نمایندگی فروش دارد. هزینه‌ی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا بین 3 میلیون تا 5 میلیون متغیر است و این هزینه با توجه به وارداتی بودن قطعات و هزینه‌ی خرید فیلتر تصفیه آب و خود دستگاه با دلار متغیر است و به روز محاسبه می‌شود.

قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی در بازار ایران به هیچ عنوان یکسان نیست و هر فروشنده بنا به خواست خود میزان هزینه خرید دستگاه تصفیه آب را مشخص می‌کند. هزینه خرید دستگاه تصفیه آب شامل مواردی مانند هزینه نصب، هزینه ارسال، هزینه راه اندازی و قیمت فیلتر تصفیه آب می‌شود. در صورتی که برای خرید خود درست تصمیم بگیرید، می‌توانید برخی از این هزینه‌ها را از فاکتور خود حذف کنید و در واقع خرید به صرفه‌ای داشته باشید.

نوع دستگاه آب تصفیه کن و تفاوت قیمت آنها

دستگاه‌های آب تصفیه کن انواع مختلف دارند که بسته به نیاز خریداری می‌شوند. انواع آب شیرین کن‌ها به شرح زیر می‌باشند:

  • دستگاه‌های تصفیه آب رومیزی
  • پارچ‌های تصفیه کننده آب
  • فیلترهای شیر آب
  • دستگاه‌های تصفیه آب زیرسینکی
  • دستگاه‌های آب تصفیه کن مرکزی

هر کدام از این دستگاه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. قیمت این دستگاه‌ها با توجه به میزان گنجایشی که دارند و همچنین کارکردی که دارند کم و زیاد است. به عنوان مثال قیمت پارچ و دستگاه رومیزی با آب تصفیه کن‌های زیرسینکی و مرکزی بسیار فرق دارد و بسیار ارزان‌تر هستند.

سوالات متدوال

وجود تاییدیه جهانی بهداشت NSF و گواهی استاندارد کیفیت آب WaterQuality و نماد اصالت بر روی دستگاه‌های مینروا فیلتر، اصل و تایوانی بودن دستگاه را ثابت می‌کند که شما می‌توانید از تکنسین فنی مینروا بخواهید این نمادها را قبل از نصب توسط به شما نشان دهد. به این ترتیب این هزینه را شما برای دستگاه اصل تایوان پرداخت می‌کنید.

یکی از مزایای خرید از مینروا فیلتر همین امکان خرید اقساطی است. برای اینکه بتوانید دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی را در خانه خود داشته باشید و آن را به صرفه‌تر بخرید، کافی است تا با کارشناسان مینروا فیلتر تماس بگیرید و نحوه پرداخت اقساط را از آنها جویا شوید.

تمام خدمات نصب دستگاه‌ها و فیلترهای مینروا فیلتر برای مشتریان این برند به صورت رایگان است و تنها هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند برای قطعات است.