قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

می‌توانیم با اطمینان بگوییم که تایوان یکی از مهدهای ساخت دستگاه‌های تصفیه آب است و در دنیا آن را به عنوان یکی از بهترین کشورها در این زمینه می‌شناسند. کیفیت محصولات ساخته شده در تایوان بسیار بالا است و بعضا برخی از برندهای این کشور در بازار ایران طرفداران بسیار دارد.

یکی از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، مینروا است که در ایران شهرت و محبوبیت بسیاری دارد و جزو پرطرفدارترین دستگاه‌های بازار شناخته می‌شود. قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی بر اساس کیفیت قطعات و فیلترهای آن طبعا از دستگاه‌های متفرقه بازار کمی بیشتر است. دستگاه‌های مینروا از 6 مرحله تا 8 مرحله می‌باشند که قیمت آنها بر اساس کارایی و تعداد فیلترهای آن فرق می‌کند. قیمت محصولات مینروا را می‌توانید در جدول زیر به طور کامل مشاهده کنید:

لیست قیمت دستگاه‌های آب تصفیه کن تایوانی

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا 4,990,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا 4,740,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا 4,490,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا (مناسب آب چاه خانگی) 5,490,000 تومان

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب مینروا می‌توانید مطمئن باشید که هزینه یکسانی در همه فروشگاه‌ها پرداخت می‌کنید. مینروا به عنوان مرکز پخش محصولات آب تصفیه کن تایوانی به شمار می‌آید و همین موضوع باعث شده است که قیمت دستگاه تصفیه آب در تمام فروشگاه‌ها و مراکز خرید، قیمت یکسانی باشد و از کلاهبرداری و سوء استفاده هنگام فروش جلوگیری شود.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

شما در زمان خرید دستگاه آب تصفیه کن، علاوه بر قیمت دستگاه باید به مواردی که در آینده برای شما هزینه دارند نیز توجه کنید. شاید یکی از موارد هزینه‌بر در زمان خرید دستگاه، هزینه نصب و ارسال کالا باشد. در مورد مینروا فیلتر شما این دو را به صورت رایگان خواهید داشت و تنها قیمت دستگاه را پرداخت خواهید کرد.

از دیگر مواردی که هنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ممکن است روی هزینه و قیمت سالانه دستگاه تصفیه آب تأثیر بگذارد، قیمت فیلتر تصفیه آب و هزینه تعویض آن به صورت دوره‌ای است. در جدول زیر به شما خواهیم گفت که هر دستگاه و فیلتر آن هر چند وقت یک بار باید تعویض شود:

زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

مرحله اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه
مرحله چهارم ممبران دستگاه هر یکسال و نیم الی دو سال
مرحله پنجم و ششم هر یکسال الی یکسال و نیم
مرحله هفتم و هشتم هر یکسال و نیم
از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای خرید از مینروا فیلتر این است که شما برای تعویض فیلترها دیگر هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و تنها پول فیلتر را پرداخت می‌کنید. این در حالی است که شما در زمان خرید دستگاه آب تصفیه کن نیز تنها هزینه و قیمت دستگاه را پرداخت می‌کنید و نصب و ارسال توسط مینروا فیلتر به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد.