قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

شرکت مینروا فیلتر با سابقه طولانی در زمینه ارائه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بازار ایران، اقدام به عرضه محصولات مینروا تایوان Minerva Taiwanese Water Purifier نموده است که از کیفیت درجه یک در کنار تضمین قیمت در سراسر ایران بهره مند میباشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه‌

قیمت دستگاه تصفیه آب

ضمن این که علاوه بر نمایندگی رسمی تصفیه آب مینروا، شما عزیزان میتوانید قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل، ایرانی، چینی، آمریکایی، آلمانی و… را از کارشناسان و مشاورین فروش مینروا فیلتر استعلام نموده و به صرفه ترین دستگاه مد نظر خود را از نظر قیمت خریداری نمایید. خرید دستگاه تصفیه آب اصل تایوان مینروا، یک گزینه مناسب برای منزل و آپارتمان شما عزیزان خواهد بود.

انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

لیست زیر 10 تا از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بازار ایران برحسب پرفروش ترین ها میباشد:
 • دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Ro8_O2Plus
 • دستگاه 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا Ro7_Alkaline
 • دستگاه 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا Ro6_50G
 • دستگاه 8 مرحله ای یووی دار مینروا Ro8_UV
 • دستگاه 5 مرحله ای آکواریوم مینروا Ro5 AQUARIUM
 • دستگاه 8 مرحله ای مناسب کافه RO8 Espresso Machine
 • دستگاه 8 مرحله ای دو مخزن مینروا RO8 Double Tank
 • دستگاه 7 مرحله ای دو مخزن مینروا RO7 Double Tank
 • دستگاه 6 مرحله ای دو مخزن مینروا RO6 Double Tank
 • دستگاه 5 مرحله ای دو مخزن مینروا RO5 Double Tank

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا در مدل های 6 مرحله ای تا 8 مرحله ای اکسیژن ساز و لامپ یو وی دار عرضه میشوند. یکی از مزیت های خرید دستگاه تصفیه آب مینروا، تعداد محدود مدل ها و استاندارد بودن فیلترهای این آب تصفیه کن خانگی محسوب میشود و همین امر باعث شده تا در میان پرفروش ترین های بازار در صدر جدول قرار گیرد. شرکت های معتبر همچون مینروا فیلتر، به عرضه محصولات با مدلهای بسیار زیاد و متنوع نمیپردازند زیرا این امر باعث سردرگم شدن شما عزیزان خواهد شد.

با این وجود رنج قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت تایوان ایرانی چینی آمریکایی و… در بازار ایران از 2 میلیون و 500 هزار تومان شروع شده و تا 6 میلیون تومان به صرفه و اقتصادی است. ضمن این که کارشناسان فروش مینروا فیلتر با بررسی سختی آب لوله کشی شهری هر منطقه گزینه اورجینال و مناسب آپارتمان و منزل شما در آن منطقه را پیشنهاد خواهند کرد.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

در لیست پایین 10 مدل از رنج قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بورس و بازار تصفیه آب ایران را مشاهده مینمایید :

 • رنج قیمت بهترین دستگاه تایوانی : 6.990.000 الی 7.990.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه چینی : 4.990.000 الی 6.490.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه ایرانی : 2.990.000 الی 4.490.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه اسمز معکوس : 6.990.000 الی 7.990.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه الترافیلتراسیون : 1.000.000 الی 2.490.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه ورودی ساختمان : 1.490.000 الی 2.990.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه نیمه صنعتی : 14.990.000 الی 24.990.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه صنعتی : 29.990.000 الی 99.990.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه سرشیری : 490.000 الی 1.490.000 تومان
 • رنج قیمت بهترین دستگاه کلمنی : 1.690.000 الی 3.490.000 تومان

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا مینروا در میان برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا قرار گرفته است؟ پاسخ این است که مارک مینروا Minerva از قطعات و فیلتر تصفیه آب طبق استاندارد جهانی بهداشت پیروی مینماید و از عرضه محصولات 5 مرحله ای، 9 مرحله ای، 10 مرحله ای، 11 فیلتره، 12 فیلتره و حتی بیشتر که در برخی برندهای متفرقه شاهد آن هستیم میپرهیزد.

ضمن این که قطعات به کار رفته در انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی مینروا Minerva فود گرید بوده و دارای درجه غذایی طبق استاندارد جهانی NSF است که با آب لوله کشی شهری واکنش نمی دهد و طعم، رنگ و بوی آب تصفیه شده را عوض نخواهد کرد تا به صورتی نامطبوع نباشد. همچنین استفاده از پمپ قدرتمند و فروش دستگاه تصفیه آب با رعایت اصول بهداشتی سلامت شما و خانواده عزیزتان به همراه خدمات پس از فروش مادام العمر و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات که در کنار ضمانت قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در سراسر ایران عزیزمان من جمله شهرهای تهران، کرج، اصفهان، سنندج و دیگر شهرهای ایران عرضه میگردند نیز دلیل دیگری برای انتخاب مینروا به عنوان بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی است.

ویدئوی 2 دقیقه ای زیر، جهت انتخاب بهترین دستگاه مناسب منزل، اطلاعاتی کامل و جامع در اختیار شما قرار میدهد. پیشنهاد میکنیم حتما تماشا کنید.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

بر کسی پوشیده نیست که روز به روز استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی انواع لوازم خانگی افزایش پیدا میکند و این امر بسیار خوبی نیز هست. شما در اینترنت میتوانید به مقایسه و بررسی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و در نهایت خرید آنلاین خود را با توجه به نیازها و بودجه مدنظر انجام دهید. بر همین اساس شرکت مینروا فیلتر اقدام به فروش اینترنتی دستگاه آب تصفیه کن خانگی و فیلتر تصفیه آب نموده است.

ضمن این که خدمات پس از فروش شرکت مینروا فیلتر نیز کاملا بر خط بوده و شما عزیزان هیچ نیازی به مراجعه حضوری برای اطلاع از مشخصات فنی، عکس دستگاه و یا لیست قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل ایرانی چینی نخواهید داشت. کارشناسان مینروا فیلتر در سریع ترین زمان ممکن بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی مورد نظر شما را در اختیار شما قرار داده ضمن این که نصب و ارسال رایگان بوده و شما پس از تست سلامت و سختی آب تصفیه شده اقدام به پرداخت وجه خواهید نمود.

خرید اقساطی تصفیه آب

از دیگر مزایای خرید دستگاه تصفیه آب اصل تایوان مینروا، میتوان به امکان پرداخت اقساطی آن تا سقف 10 ماه اشاره نمود. شرایط اقساط برای تمام عزیزانی که دارای دسته چک صیادی باشند و ساکن تهران و کرج نیز باشند محیا بوده و میتوانید جهت اطلاعات دقیق تر با کارشناسان مینروا فیلتر شماره 02177167717 ارتباط برقرار نمایید.

شرایط کلی خرید اقساطی دستگاه ها به این شکل است که میبایست عدد 16 رقمی صیاد روی برگ چک به شرکت اعلام شود تا وضعیت چک دریافتی توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران سفید و مورد تایید باشد. سپس میتوانید با یک پیش پرداخت دستگاه تصفیه آب خود را انتخاب نموده و پس از نصب و تست عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی، چک و یا برگ چک های خود را به تکنسین فنی تحویل دهید.

توجه نمایید که در برخی جشنواره های فروش ویژه تصفیه آب، قیمت ها با نهایت تخفیف لحاظ شده اند که امکان فروش اقساطی وجود ندارد به همین جهت میتوانید اطلاعات کامل تر را به صورت تلفنی و از مشاورین مینروا فیلتر استعلام نمایید.

نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب

قطعا دستگاه تصفیه آب اصل تایوان هم همانند هر لوازم خانگی دیگری نیازمند بررسی و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارد. دقت به نکات مهم خرید و دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب از متخصصین مجموعه مینروا فیلتر میتواند به انتخاب بهترین تصفیه آب تایوانی برای شما با قیمت مناسب کمک شایانی نماید. به هر صورت چند نکته قابل توجه برای خرید دستگاه تصفیه آب مینروا فیلتر وجود دارد که از ویژگی های این دستگاه محسوب میشود که به شما اعلام مینماییم :

انواع مدل های مینروا فیلتر در سراسر ایران دارای تضمین قیمت و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات هستند. به این صورت که قیمت های درج شده در سایت نمایندگی، در سراسر ایران یکپارچه بوده و فقط و فقط فروشندگان مجاز و مورد تایید شرکت امکان عرضه دستگاه های آب شیرین کن خانگی مینروا Minerva را دارند. برای همین موضوع بسیار در خرید خود دقت نموده و در صورت مشاهده تخلف از هر فروشنده ای در سراسر ایران که مارک مینروا را عرضه نماید حتما به شرکت اطلاع رسانی نمایید.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، کاملا مقرون به صرفه و به عنوان یک دستگاه کامل و اورجینال به صورت اقتصادی قیمت گذاری شده تا تمام اقشار توانایی خرید این مارک را داشته باشند. با این حال شرکت مینروا فیلتر هر از چند گاهی اقدام به عرضه محصولات در جشنواره های تخفیفات حداکثری مینماید که پیشنهاد میکنیم در بازه های محدود جشنواره حتما خرید خود را انجام دهید زیرا قیمت های سایت در زمان فروش ویژه با تخفیف مناسبی ارائه خواهند شد.

لیست قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی محصولات مینروا فیلتر همیشه به صورت آنلاین و بروزترین لیست قیمت در مراکز فروش میباشد.

دستگاه های مینروا، با ممبران 13 لایه ریزبافت مارک فیلمتک که بهترین مارک ممبران از تکنولوژی اسمز معکوس در دنیا محسوب میشود عرضه میگردند. حتما به این موضوع توجه جدی نمایید زیرا عمر مفید ممبران اصلی بسیار بیشتر از ممبران های متفرقه موجود در بازار است و در هزینه های نگهداری دستگاه بسیار به شما کمک خواهد نمود.

انواع محصولات مینروا دارای نماد اصالت میباشند که توسط کارشناسان فنی در زمان نصب به شما ارائه خواهند شد. ضمن این که مدل های مینروا از شش مرحله ای، هفت مرحله ای یونیزه قلیایی آلکالاین، هشت مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز و هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا، طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF و گواهی بین المللی غذا و دارو آمریکا FDA و همچنین استاندارد بین المللی کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality، آب آشامیدنی را تصفیه مینمایند.

سختی استاندارد جهانی آب آشامیدنی برای حفظ سلامت بدن انسان تی دی اس زیر 100 میباشد که توسط کارشناسان فنی شرکت پس از نصب دستگاه، سختی آب شهری و سختی آب خروجی دستگاه تصفیه، تست و به شما عزیزان سلامت آب تصفیه شده تحویل خواهد شد.

مارک های معتبر تصفیه آب خانگی تایوانی

برندهای معتبر همیشه و در همه حال توسط شرکتهای معتبر عرضه و به فروش میرسند. شرکت مینروا فیلتر نیز با ارائه برند مینروا تایوان Minerva و با یکی از مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا، پا به بورس فروش تصفیه آب خانگی در ایران گذاشته و در سراسر ایران به ارائه خدمات ارزنده میپردازد.

تصفیه آب مینروا بدون شک بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بازار ایران است که علاوه بر دارا بودن نمایندگی انحصاری در شهرهای مختلف دارای خدمات نصب و ارسال رایگان، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و خدمات پس از فروش ارزنده و مادام العمر است و با قیمت بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی عرضه و به فروش میرسد.

از دیگر برندهای معتبر به جز مینروا میتوان به دستگاه های cck سی سی کا، سافت واتر Soft Water، آکوا Aqua اشاره نمود که توسط شرکت مینروا فیلتر این مارک ها نیز در صورت درخواست مشتری عرضه میگردند. طبیعتا قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل دیجی کالا cck از مینروا ارزان تر بوده و این مسئله به سبب کیفیت قطعات و خدمات پس از فروش هر دو برند میباشد.

با این وجود رنج قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب مینروا در ایران که مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز است بین 4.500.000 تومان تا 5.000.000 تومان بسته به نوسانات بازار متغییر است که دقیق ترین قیمت آب تصفیه کن اورجینال تایوان در محصولات هر روز آپدیت میگردند.

همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آکوا تایوان نیز از رنج 2.700.000 تومان تا 3.700.000 تومان متغییر است. همچنین در پایین تر به ارائه لیست قیمت تصفیه آب خانگی تایوانی بروز انواع دستگاه آمریکایی چینی آلمانی ایرانی پرداخته ایم. از دیگر برندهای مشهور و معروفی که میتوان به آنها در مراکز فروش بازار ایران اشاره نموده تصفیه آب سافت واتر و سی سی کا  است.

قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی در بازار ایران بین 6.500.000 تومان تا 12.000.000 تومان است.

دستگاه تصفیه آب آمریکایی در بازار و مراکز فروش تصفیه آب در کشور ایران وجود ندارد و تنها دستگاه ها و برندهای معتبری همچون تصفیه آب مینروا که بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل با قطعات استاندارد و درجه یک هستند از فیلتر ممبران اسمز معکوس فیلمتک آمریکایی Filmtec استفاده میکنند که کیفیت آب خروجی بی نظیری در اختیار شما قرار خواهد داد و توانایی حذف تمام املاح مضر موجود در آب لوله کشی شهری از جمله نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و آهک و دیگر مواد مضری که موجب ایجاد بیماری و آسیب به سیستم ایمنی بدن انسان میشوند را دارد.

سیستم تصفیه کننده آب چاه

طبیعتا برای آب چاه خانگی که در شهرهای شمالی همچون مازندران، قائمشهر، متل قو، گرگان، ساری، گیلان برای آشامیدن استفاده میشود البته فقط آب چاهی که کلرزنی نمیشود و شخصی است و یا در منابع بزرگ در شهرکها از آب لوله کشی شهری استفاده میشود نیاز به یک آب تصفیه کن متفاوت خانگی داریم تا بتوانیم انگل و میکروب و بوی بد آب چاه را نیز تصفیه کنیم.

برای این منظور مینروا، یک مدل مختص به آب چاه خانگی ارائه نموده است که در 8 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس آب چاه آلوده را تصفیه و پاکسازی میکند.

ضمن این که تا مرحله هفتم املاح مضر آب آشامیدنی کاهش پیدا کرده و املاح مفید حفظ میشوند و آب یونیزه قلیایی خواهد شد. در مرحله هشتم لامپ یو وی وارد عمل میشود. تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV با دارا بودن اشعه ماورابنفش، پس از تصفیه ی آب چاه خانگی، به انگل زدایی و میکروب زدایی آن میپردازد.

از مزایای لامپ یو وی این است که در شهرکهایی که مخازن آب بزرگ دارند و از آب چاه تأمین میشوند نیز میتوان از مدل هشم مرحله ای یو وی دار به عنوان دستگاه تصفیه آب چاه خانگی استفاده نمود و قیمت تصفیه آب خانگی تایوانی یو وی دار نیز کاملا به صرفه و اقتصادی است یعنی آنچنان از مدل اکسیژن ساز مینروا که پرفروش ترین است بالاتر و بیشتر نیست.

البته توجه نمایید که بیشتر بودن قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل ایرانی مدل یو وی دار به معنی بهتر بودن آن نیز و نباید از مدل لامپ یو وی دار برای آب لوله کشی شهری که کلرزنی میگردد استفاده نمود زیرا هم هزینه اضافی است و هم لامپ یو وی با کلر تداخل ایجاد میکند و ممکن است باعث بوی بد آب تصفیه شده شود.

یکی از سوالاتی که خریدار دستگاه تصفیه آب معمولا میپرسد این است که عمر مفید لامپ یو وی چقدر است و آیا این فیلتر هم هر چند وقت همانند دیگر فیلترها نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب دارد؟ در پاسخ میتوان گفت که فیلترهای لامپ یو وی مینروا، با برند فیلیپس Philips ژاپن عرضه میشوند و عمر مفید بالایی دارند و تا زمانی که نسوزند نیاز به تعویض پیدا نخواهند کرد. همچنین این فیلترهای یو وی دارای ترانس و آداپتور جداگانه برای افزایش طول عمر هستند. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل یو وی دار مینروا بین 5.000.000 تومان تا 6.000.000 تومان است و از هشت مرحله فیلتر آب تصفیه کن بهره میگیرد.

سیستم الترافیلتراسیون یو اف UF

دستگاه های الترافیلتراسیون در واقع دستگاه تصفیه آب خانگی بدون پمپ و مخزن است که به سیستم های یو اف مشهور هستند و دارای 3 تا 8 مرحله فیلتر تصفیه آب سری شده میباشند. این دستگاه ها فاقد فیلتر ممبران اسمز معکوس هستند به همین جهت توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی و حذف و تصفیه املاح بسیار مضر و ریز آب آشامیدنی را نخواهند داشت.

قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن عددی بین 900.000 تومان تا 1.900.000 تومان است با این وجود خرید این دستگاه ها در صورتی که میخواهید آب آشامیدنی کاملا سالم و عاری از هر گونه املاح آلوده استفاده و بنوشید، پیشنهاد نمیشود.

این دستگاه ها در سه مرحله اول فیلترهای پلی پروپیلن، کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک را شامل میشوند و املاح درشت و کلر آب آشامیدنی را حذف مینمایند. اغلب دارای فیلتر پست کربن و مینرال معدنی ساز نیز هستند و بو و طعم آب آشامیدنی را نیز بهبود میبخشند.

با این وجود آب خروجی از تصفیه آب بدون پمپ و مخزن با آب آلوده لوله کشی شهری تفاوت چندانی نداشته و نمیتوان به عنوان یک تصفیه آب کامل و استاندارد روی آن حساب باز کرد. فیلترهای مراحل اول تا سوم این دستگاه ها هر 6 ماه و فیلترهای بالایی مراحل چهارم تا هشتم این دستگاه های یو اف نیز هر یکسال عوض میشوند.

اغلب شرکتهایی که به صورت تلفنی با مشتریان و شهروندان تماس میگیرند در قالب یک آب تصفیه کن خوب و استاندارد این دستگاه ها را در برند آکوا به مشتریان معرفی مینمایند. قیمت دستگاه آب شیرین کن خانگی الترافیلتراسیون و دیگر انواع آن را میتوانید در لیست پایین مشاهده کنید.

دستگاه یک تا سه مرحله ای ورودی ساختمان

دستگاه های یک تا سه مرحله ای ورودی ساختمان، در واقع تصفیه آب های بزرگ با فیلترهای جامبو یا اسلیم هستند که ورودی و خروجی آنها یک اینچ است و اغلب دارای ورودی و خروجی برنجی یا استیل هستند. کاربرد تصفیه آب ورودی ساختمان و آپارتمان به این شکل است که در لوله کشی ورودی به واحد نصب میگردند و از یک تا سه مرحله پیش تصفیه دارند.

این دستگاه ها توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی را ندارند با این حال میتوانند املاح درشت و رسوبات و زنگ لوله را حذف و تصفیه نمایند. توجه داشته باشید که با استفاده از این دستگاه ها آب لوله کشی و یا آب چاه برای آشامیدن استاندارد و کاملا سالم نخواهد شد. با این وجود از رسوب در لوله ها، دوش حمام و شیرآلات خانه و منزل شما جلوگیری میشود.

دستگاه ورودی ساختمان میتواند در یک مرحله فیلتر پلی پروپیلن که از 10 اینچ ، 20 اینچ جامبو، 30 اینچ اسلیم و 40 اینچ اسلیم و 20 اینچ اسلیم است رسوبات، شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله را حذف کامل نماید و در صورتی که از فیلتر کربن فعال و کربن بلاک جامبو و اسلیم 20 اینچ هم استفاده شود یعنی دستگاه 3 مرحله ای تصفیه آب ورودی ساختمان باشد میتواند سطح کلر و کلرامین آب لوله کشی واحد را نیز کاهش دهد.

نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و آهک در این دستگاه ها حذف و تصفیه نخواهند شد و تنها املاحی تصفیه میشوند که در وافع در آب لوله کشی جرم ببندند و ته نشین شوند و با چشم غیر مسلح دیده شوند.

تصفیه آب خانگی رومیزی

دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی، کلمنی و یا پارچ تصفیه آب، در واقع از یک فیلتر دایره مانند تشکیل شده که در قالب یک مرحله میتواند املاح درشت و رسوبات را حذف کرده و کلر آب را نیز کاهش دهد.

ین دستگاه ها ظرفیتی بین 12 الی 14 لیتر در بالا و پایین خود دارند. عملکرد این دستگاه های رومیزی یا کلمنی به این شکل است که 12 الی 14 لیتر آب لوله کشی شهری را شب داخل آن و در محفظه بالایی آن میریزیم و در چند ساعت این میزان آب از فیلتر وسط این دستگاه عبور نموده و به محفظه 12 الی 14 لیتری پایینی دستگاه منتقل میشود. در این مدت زمان کلر آب اصطلاحا پریده است و املاح درشت و رسوبات نیز تا حدی کاسته میشوند.

دستگاه تصفیه آب کلمنی جزو دستگاه های کم جاگیر و ارزان قیمت محسوب میشوند با این وجود نمیتوان انتظار داشت که بتوانند سختی آب را تا زیر 100 و استاندارد جهانی بهداشت برای سلامت بدن انسان از این دستگاه ها دریافت نمود.

رنج قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی کلمنی بین 300.000 تومان الی 900.000 تومان است و فیلترهای آن نیز قیمتی بین 100.000 تومان تا 300.000 تومان بسته به کیفیت و برند فیلتر دارند.

دستگاه زیرسینکی کیسی

دستگاه های زیرسینکی کیسی در سه مدل الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن، اسمز معکوس با فیلترهای خاص اینلاین و اسمز معکوس کیسی با فیلترهای کارتریجی در بازار عرضه میشوند. تصفیه آب خانگی مینروا هیچ کدام از مدل های کیسی را به دلیل نایاب و کمیاب بودن فیلترها و همچنین سرویس های سخت و مشکل ساز بودن کیس دستگاه برای قطعات برقی، عرضه نمی نماید.

از مزایای دستگاه زیر سینکی کیسی این است که فیلترها در یک فضای بسته محفظه دار قرار گرفته اند و خب ظاهر شکیل و زیبایی به زیر سینک شما خواهند داد و کمی جای کمتری از دستگاه تصفیه آب زیر سینکی عرف بازار هم خواهند گرفت. اما مهمترین عیب آن این است که در زمان تعویض فیلترهای این دستگاه ها، فیلترها سخت تر از مدل های رند بازار یافت میشوند. قیمت آب شیرین کن خانگی بالاتری دارند و هر شرکتی به ارائه خدمات فنی این نوع فیلترها نمیپردازد و مهمترین عیب آنها نیز این است که پس از تعویض فیلتر دستگاه کیسی، اگر مقدار حتی در حد چند قطره داخل کیس دستگاه باقی بماند، به مرور زمان بخار شده و قطعات برقی دستگاه شما را میسوزاند و به آن آسیب میرساند که موجب دردسر خواهد بود.

رنج قیمت انواع دستگاه های زیر سینکی کیسی معمولا بین 3.600.000 تومان تا 4.500.000 تومان در بورس فروش مشاهده شده است. فیلترهای این دستگاه ها بعضا به صورت اینلاین در محفظه هایی عرضه میشوند که از فیلترهای استاندارد و عرف بازار 30 تا 50 درصد گران تر خواهند بود پس در زمان تهیه این نوع دستگاه ها به این نکته نیز توجه نمایید.

دستگاه سرشیری ظرفشویی

شاید بتوان گفت کوچکترین دستگاه تصفیه آب خانگی، تصفیه آب های سرشیری که بر روی شیر ظرفشویی بسته میشوند هستند. این دستگاه ها بین 50.000 توان تا 250.000 تومان قیمت گذاری شده اند و آب خروجی از شیر ظرفشویی را تنها به میزان 15 الی 25 درصد پاکسازی خواهند شد. این مدلها تنها از فیلتر پلی پروپیلن بهره میگیرند و توانایی بالایی در حذف املاح مضر ندارند اما میتوان به عنوان یک آب تصفیه کن خانگی که رسوبات را کمی بکاهد مورد استفاده قرار گیرند.

فیلترهای این دستگاه ها معمولا تا زمانی که کیپ شوند و فشار آب را کاهش دهند قابل استفاده خواهند بود و در نهایت بین 2 الی 3 ماه عمر مفید خواهند داشت.

کاربرد آب تصفیه کن خانگی

عواقب استفاده از آب آشامیدنی آلوده لوله کشی شهری میتواند وخیم باشد و منجر به بیماری های جبران ناپذیری شوند. آلاینده هایی مانند فلزات سنگین میتوانند عواقب سلامتی عمیقی داشته باشند و در بهترین حالت طعم آب آشامیدنی شما را ناخوشایند خواهند کرد. اکثریت قریب به اتفاق سیستم های تصفیه آب لوله کشی شهری توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا زیر 100 که استاندارد سلامت بدن انسان باشد را در ایران ندارند. پاکسازی آب لوله کشی شهری برای استفاده آشامیدنی، یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای سلامت خانواده خواهد بود.

از مهمترین کاربردهای دستگاه تصفیه آب اصل این است که از خرید آب معدنی بسیار مقرون به صرفه تر بوده و کیفیت آب آشامیدنی که در اختیار شما قرار میدهد نیز بسیار بالاتر و استانداردتر خواهد بود. ضمن این که توجه داشته باشید با استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصل مینروا شما روزانه تا 200 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده خواهید داشت همچنین در زمان قطع برق و آب نیز تا حدی که داخل مخزن ذخیره تحت فشار آب جمع شده باشد میتوانید از آب تصفیه شده استفاده کنید پس از آب معدنی بسیار هوشمندانه تر خواهد بود. همچنین ضررهای ناشی از استفاده از آب در بطری های پلاستیکی را هم شامل نخواهید شد.

هزینه های بسیاری برای حفظ محیط زیست میشود که بسیاری از این هزینه ها ناشی از استفاده بسیار زیاد و غیر قابل قبول تمام افراد جامعه از پلاستیک و بطری های پلاستیکی هستند. بطری های پلاستیکی بخش بزرگی از جریان زباله های پلاستیکی هستند. هیچ تضمینی وجود ندارد که بطری های پلاستیکی در نهایت در محیط زیست اطراف ما رها نشوند و بازیافت گردند ضمن این که حتی در صورت بازیافت بطری های پلاستیکی آلودگی شیمیایی هوا ناشی از بازیافت این بطری ها مضرات بسیاری برای بدن انسان و محیط زیست خواهند داشت. پس استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی یک مزیت بسیار مهم برای محیط زیست نیز خواهد داشت.

مواد معدنی، فلزات سنگین و مواد شیمیایی موجود در آب لوله کشی باعث خوردگی و آسیب به لوله ها و سایر لوازم خانگی مصرف کننده آب همچون لباسشویی، ظرفشویی، دستگاه اسپرسو ساز، قهوه ساز و کتری های برقی و هر دستگاه دیگری که از آب استفاده میکنند شوند. با استفاده از تصفیه آب خانگی میتوانید از آسیب رساندن به این دستگاه ها در آپارتمان خود جلوگیری نمایید و عمر مفید لوازم خانگی خود را به خصوص آبگرم کن و دیگر موارد را افزایش دهید.

به غیر از نوشیدن آب تصفیه شده، افرادی که پوست حساسی دارند یا دچار بیماری های پوستی همچون اگزما یا پیوریازیس میشوند ممکن از در اثر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی موجود در آب لوله کشی شهری مانند کلر و کلرامین حساسیت و بیماری شان اود نموده و رنج ببرند. یک سیستم اسمز معکوس تصفیه آب خانگی در خانه میتواند تا حد زیادی این مشکلات را کاهش دهد. حتی پیشنهاد میشود در صورت که دچار این مسائل نیستید هم از آب تصفیه شده برای شست و شوی صورت و دستان خود استفاده نمایید.

مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی

یک توضیح کلی در رابطه با مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی این است که هر دستگاه تصفیه کننده دارای تعدادی فیلتر برای حذف املاح خاصی است. به این تعداد فیلتر مراحل تصفیه آب نیز گفته میشود. یعنی وقتی میگوییم دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوان، یعنی این دستگاه از شش فیلتر تصفیه آب تشکیل شده و در شش مرحله میتواند تمام املاح مضر آب را حذف کند و دستگاه 8 مرحله ای در هشت مرحله این امر را انجام میدهد و هر کدام از فیلترها کاربرد و عملکرد خاص خود را دارند که در زیر به آن خواهیم پرداخت.

مرحله اول : حذف شن و ماسه و گل و لای

در مرحله اول اغلب دستگاه ها دارای فیلتر پلی پروپیلن، PP یا فیلتر پنبه ای 10 اینچ میباشند. فیلتر پلی پروپیلن شماره یک آب شیرین کن خانگی، املاح درشت و بزرگتر از 5 میکرون را که عموما شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله و در برخی مناطق سنگریزه نیز هستند حذف مینماید. این فیلتر پس از کثیف شدن به رنگ قهوه ای و قرمز پر رنگ در می آید که بیشتر آن زنگ لوله موجود در لوله های گالوانیزه میباشند. همچنین این فیلتر تا حد بسیار زیادی از رسوب زدن و جرم گرفتن کتری آب جوش شما نیز جلوگیری میکند.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مرحله اول مینروا هر شش ماه یک بار و به همراه فیلترهای شماره 2 و 3 هستند. عمر مفید این فیلتر معمولا 2500 گالن یا 10 هزار لیتر است. در دستگاه های مینروا، حوزینگ مرحله اول شفاف تعبیه شده تا کثیف شدن و اشباع شدن این فیلتر مشاهده شود و قابل دیدن باشد.

مرحله دوم : حذف و جذب کلر از آب آشامیدنی

فیلتر کربن فعال، کربن اکتیو، کربن گرانول یا GAC UDF به فیلتر شماره 2 تصفیه آب گفته میشود که دانه های کربن فعال ساخته شده از پوسته نارگیل به صورت گیاهی میباشند. این فیلتر توانایی آزادسازی یون مثبت و منفی در آب لوله کشی را دارد که باعث میشود مواد کلر به آن جذب شده و سطح کلر آب آشامیدنی به صفر برسد. برخی از مدل های تقلبی فیلتر کربن اکتیو، دارای مقداری کربن فعال و درصد زیادی آنتراسیت یا دانه های سیاه رنگ شبیه به کربن می باشند.

زمان تعویض فیلتر شماره 2 تصفیه آب هر شش ماه بوده و عمر مفید این فیلتر 2500 گالن است. فیلتر شماره دو با مرحله اول و سوم عوض میگردد و به صورت پک سه مرحله ای نیز عرضه میگردند.

مرحله سوم : حذف کلرامین و محافظت از ممبران

فیلتر شماره سه، کربن بلاک یا CTO میباشد که آن هم از پوسته نارگیل و گیاهی تولید شده است. این فیلتر در واقع مکمل مرحله دوم کربن اکتیو بوده و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را از آب حذف میکند. ضمن این که فیلتر سوم همانند مغز مداد فشرده است و به آن کربن فشرده نیز گفته میشود و از عبور کلر و مواد درشت و ورود به حوزینگ ممبران مرحله چهارم که فیلتر اصلی و قلب اصلی آب تصفیه کن تایوانی است جلوگیری مینماید. به همین جهت به این فیلتر محافظ ممبران نیز گفته میشود.

عمر مفید این فیلتر همچون مرحله دوم و اول هر شش ماه بوده و در یک پک سه فیلتره عوض میشوند. به این فیلترهای مراحل اول تا سوم، فیلتر پیش تصفیه نیز گفته میشوند.

مرحله چهارم : کاهش سختی آب و حذف املاح بسیار ریز

مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس یا Reverse Osmosis Filter Memberane یا فیلتر RO نامیده میشود. قلب اصلی و مهمترین وظیفه در دستگاه تصفیه آب تایوانی را این فیلتر بر عهده دارد که آب با فشار زیاد از آن عبور کرده و بهترین ممبران های بازار فیلمتک Filmtec سیزده 13 لایه ریزبافت هستند. ممبران های سیزده لایه اغلب 50 گالن ظرفیت دارند که این یعنی در شبانه روز میتوانند بین 200 الی 250 لیتر آب آشامیدنی را تصفیه نمایند.

یک فیلتر ممبران اسمز معکوس با کاهش املاح مضر آب آشامیدنی تا یک ده هزارم میکرون میتواند سختی آب را تا زیر صد کاهش دهد. سازمان جهانی بهداشت NSF و سازمان غذا و دارو آمریکا FDA و همچنین گواهی بین المللی آب آشامیدنی Water Quality که برند مینروا تایوان نیز طبق همین گواهی ها آب آشامیدنی را تصفیه مینمایند سختی بین 30 الی 90 که سطح نیترات آن کمترین سطح باشد را برای سلامت بدن انسان استاندارد و اورجینال میدانند که در سراسر دنیا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که توانایی تصفیه آب به این شیوه را داشته باشد سیستم اسمز معکوس میباشد.

فیلتر ممبران اسمز معکوس مینروا، معمولا تا زمانی که آب املاح نداشته باشد و کتری جرم و رسوب نزند نیاز به تعویض نخواهد داشت. این عمر مفید بعضا تا 4 الی 5 سال طول میکشد که در صورتی است که فیلترهای مراحل دیگر را سر وقت سرویس و تعویض کنید.

مرحله پنجم : شیرین کننده آب آشامیدنی

فیلتر مرحله پنجم پست کربن یا کربن پودری است که به فیلتر آب شیرین کن خانگی نیز مشهور است و بو، طعم و رنگ آب را بهبود میبخشد و شیرین میکند. زمان تعویض این فیلتر هر یکسال الی یکسال و نیم به همراه فیلتر مینرال معدنی ساز است.

مرحله ششم: حفظ املاح معدنی مفید برای بدن

آب آشامیدنی با عبور از فیلتر ممبران مرحله چهارم دارای سختی بسیار پایینی خواهد شد که عملا املاح مفید را نیز حذف و تصفیه میکند و کاهش میدهد اما فیلتر مینرال معدنی ساز با جلوگیری از این موضوع املاح مفید مورد نیاز بدن انسان همچون کلسیم، منیزیم، بی کربنات و سدیم را در آب حفظ مینماید.

مرحله هفتم: کاهش ضرر اسیدیته و افزایش فواید آب قلیایی

فیلتر آلکالاین یونیزه قلیایی در دستگاه های 7 مرحله ای قلیایی ساز مینروا و هشت مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا به چشم میخورد. فیلتر آلکالاین در واقع سطح ph آب را بین 7 الی 7.5 نگهداری مینماید که آب را در این بازه قلیایی مینامند و از ضررهای آب اسیدی که شامل مشکلات معده و سوزش معده و افزایش رفلکس معده میشوند جلوگیری مینماید.

از مهمترین فواید مصرف آب یونیزه قلیایی میتوان به خواص آنتی اکسیدانی قوی یا ضد سرطانی آن اشاره نمود. این فیلتر به همراه فیلتر هشتم اکسیژن ساز هر یکسال و نیم الی دو سال نیاز به تعویض پیدا میکند. در دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای مینروا میتوانید فیلتر قلیایی کننده را نیز در اختیار داشته باشید و از فواید و مزایای آن استفاده نمایید.

مرحله هشتم: افزایش سطح اکسیژن و حذف باکتری های مضر آب

فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا، مختص دستگاه های هشت مرحله ای مینروا هستند که پرفروش ترین در بازار ایران است. این فیلتر در بازار به o2plus مشهور است که با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی به حذف و کاهش باکتری های مضر محلول در آب لوله کشی میپردازد. زمان تعویض و سرویس این فیلتر هر دو سال به همراه فیلتر هفتم قلیایی کننده آب آشامیدنی است و در مدل Minerva RO8_O2PLUS میتوانید از فیلتر دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا استفاده نمایید. پک کامل فیلتر تصفیه آب را میتوانید از شرکت مینروا فیلتر تهیه نمایید.

مرحله هشتم: لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش تصفیه آب چاه

لامپ یو وی همانطور که پیشتر گفتیم فقط برای آب چاه استفاده میشود و برند آن ژاپنی فیلیپس است. اشعه ماورا بنفش برای آب عاری از کلر مورد استفاده قرار میگیرد و به تنهایی قیمتی بین 800.000 تا 1.200.000 تومان در بازار بسته به کیفیت آن دارد. دستگاه تصفیه آب لامپ یو وی دار ماورا بنفش مینروا از فیلتر یو وی استفاده مینماید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی

هر دستگاه تصفیه آب خانگی دارای اجزایی است که به هم مونتاژ شدند و یک فرآیند را تشکیل میدهند. توجه کنید که انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا فیلتر، دارای پک کامل نصب و شیر روی سینک و تمام موارد مورد نیاز برای راه اندازی و نصب است و نصب و ارسال نیز در تهران، کرج، پردیس، اسلامشهر، لواسان، کن سولقان، رودهن، بومهن، دماوند، گیلاوند، اصفهان، سنندج، اندیشه، پرند، گرمدره، شهر قدس قلعه حسن حان، باقر شهر، کهریزک، شهر ری و سراسر حومه تهران رایگان است. در زیر به برخی از اجزای تشکیل دهنده انواع بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی میپردازیم.

شیر ورودی و سراه استیل

شیر ورودی و سراه استیل برای خروجی گرفتن از زیر سینک و نصب دستگاه زیر سینک مورد استفاده قرار میگیرد که در پک نصبی دستگاه های مینروا میتوانید از آن بهره بگیرید.

حوزینگ های محفظه نگهداری فیلترهای پایین

حوزینگ ها در واقع محفظه های نگهداری فیلترهای 10 اینچ و پیش تصفیه میباشند. به این محفظه ها، کارتریج نیز گفته میشوند.

شاسی قرار گیری قطعات دستگاه

شاسی دستگاه های مینروا در مدل های فلزی رنگ کوره ای که زنگ نمیزنند و فایبر گلاس عرضه میگردند. در واقع شاسی همان پایه دستگاه است که فیلترهای پیش تصفیه جلوی آن، گیج فشار و فیلترهای مراحل 4 تا 8 بالای آن و پمپ و ترانس تصفیه آب پشت آن قرار گرفته اند.

پمپ ایجاد فشار برای ممبران

پمپ تصفیه آب کاملا بی صدا بوده و وظیفه آن عبور با فشار آب از محفظه ممبران مرحله چهارم دستگاه است. در واقع پمپ دستگاه ربطی به فشار آب تصفیه شده ندارد و در جهت حذف املاح مضر آب لوله کشی را از حوزینگ مرحله چهارم عبور میدهد و در این فرآیند املاح مضر به پساب فاضلاب هدایت شده و آب با سختی نزدیک به صفر به محزخ ذخیره تحت فشار هدایت میشود.

مخزن ذخیره تحت فشار 16 و 12 لیتری

مخزن ذخیره دستگاه های مینروا برخی 12 لیتری و برخی 16 لیتری یا 4 گالن هستند. مخزن 12 لیتری تحت فشار بین 4 الی 8 لیتر آب تصفیه شده در خود نگهداری میکند تا در زمان قطع برق و آن از آن استفاده نمود. ظرفیت آب تصفیه شده برای مخزن 16 لیتری بین 6 الی 10 لیتر است که این میزان بستگی به فشار باد داخل مخزن متغییر است. همچین این مخزن فشار آب تصفیه شده روی شیر را نیز تعیین میکند پس در صورتی که فشار آب بسیار کم است میبایست مخزن ذخیره بررسی شود.

شیر برقی – های پرشر – لو پرشر

شیر برقی دستگاه به های پرشر و لو پرشر و ترانس و پمپ دستگاه متصل است. در واقع حکم اتوماتیک انجام وظیفه کردن دستگاه را دارد. وقتی فشار آب بسیار کم باشد یا شیر ورودی بسته باشد لو پرشر به شیر برقی فرمان میدهد و شیر برقی پمپ را قطع میکند و وقتی فشار آب در دستگاه زیاد شود و یا مخزن کاملا پر شود های پرشر به شیر برقی فرمان میدهد و پمپ دستگاه خاموش میشود. همچنین وقتی به میزان مورد نیاز مخزن ذخیره آب خالی میشود، شیر برقی به پمپ دستگاه فرمان میدهد تا آب بیشتری تصفیه شده و داخل مخزن ذخیره گردد.

شیر بهداشتی روی سینک

شیر تصفیه آب روی سینک در دو مدل ستاره ای پیچی و اهرمی عرضه میشود که جنس آن استیل ضد زنگ یا کروم میباشد. کیفیت شیرهای درجه یک است و از نظر علمک شیر اهرمی کمی بلندتر از شیر ستاره ای است.

گیج فشار روغنی

گیج فشار روغنی فشار آب داخل دستگاه تصفیه را نشان میدهد. توجه کنید که این گیج روغنی است اغلب فکر میکنند داخل آن شکسته و آب جمع شده است که این تصور غلط بوده و مایع داخل گیج فشار روغن است که عمر مفید گیج روغنی را افزایش خواهد داد.

آچار تعویض فیلتر

برای تعویض فیلترهای شش ماهه مراحل اول تا سوم یک آچار تعویض فیلتر در دستگاه ها قرار داده شده که میتوانید محفظه های فیلتر را باز کنید و فیلترها را عوض کنید. پس از تعویض فیلترهای پایینی نیاز به کربن گیری دارید که حتما از یک متخصص در این خصوص سوال بفرمایید.

سرویس و نگهداری دستگاه تصفیه آب

مراحل دستگاه تصفیه آب زمان سرویس
مرحله اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه
مرحله چهارم ممبران دستگاه هر یکسال و نیم الی دو سال
مرحله پنجم و ششم هر یکسال الی یکسال و نیم
مرحله هفتم و هشتم هر یکسال و نیم

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران ( آخرین آپدیت 6 خرداد ماه 1403 )

جدول زیر لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اعم از زیر سینکی، کلمنی، رومیزی، کیسی، ورودی ساختمان و برخی دستگاه های صنعتی 400 گالن را در اختیار شما قرار میدهد. دستگاه های برند مینروا با مشخصات فنی و قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و عکس که توسط شرکت مینروا فیلتر عرضه میشوند در بالاتر قابل مشاهده هستند. آخرین بروز رسانی لیست قیمت زیر برای تاریخ 6 خرداد ماه 1403 ( Sunday – 2024 26 May ) میباشد :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز بازار
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
سی سی کا 8 مرحله ای cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و سه هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,842,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و هشت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 850,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 377,000 تومان قیمت فروش در بازار : سیصد و شصت و هفت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 783,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,152,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صدو پنجاه و دو هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,795,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,131,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و بیست و یک هزار تومان
آب تصفیه کن سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,655,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و پنج هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,119,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و بیست و یک هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,184,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و صد و هفتاد و چهار هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
تصفیه آب خانگی سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,671,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و نود و سه هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,178,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و نود و چهار هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,172,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سیزده هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,492,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشتاد و هشت هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,468,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,256,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم تصفیه کننده آب سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,140,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و ده هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,835,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,570,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,206,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,336,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,621,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,721,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,237,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,343,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 755,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 798,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,466,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون سیصد و نود و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,366,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 734,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,838,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,836,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 46,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,383,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و چهار هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,536,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 878,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,685,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 866,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,469,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,667,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و چهار هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,881,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,358,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و سی و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,793,000 تومان قیمت فروش در بازار : پانزده میلیون و هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,895,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,678,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,339,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,270,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,476,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,357,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,346,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و شش هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,889,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,397,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و هفت هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و بیست و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,755,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,587,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,314,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,360,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 244,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,746,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و دو هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,764,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و چهار هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,426,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و شش هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,624,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

سوالات متداولی که بعضا دوستان میپرسند را میتوانید در زیر مشاهده نمایید.

سوالات متدوال

وجود تاییدیه جهانی بهداشت NSF و گواهی استاندارد کیفیت آب WaterQuality و نماد اصالت بر روی دستگاه‌های مینروا فیلتر، تایوانی اصل بودن دستگاه را ثابت می‌کند که شما می‌توانید از تکنسین فنی مینروا بخواهید این نمادها را قبل از نصب توسط به شما نشان دهد. به این ترتیب این هزینه را شما برای دستگاه اصل تایوان پرداخت می‌کنید.

دستگاه های مینروا فیلتر در شش الی هشت مرحله فیلتر، در مدلهای مختلف اصل تایوان عرضه میگردند و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی برای آب در سراسر ایران مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا میباشد

تمام خدمات نصب و ارسال دستگاه‌ ها و فیلتر های شرکت معتبر مینروا فیلتر برای مشتریان این برند به صورت رایگان است و تنها شما قیمت دستگاه تصفیه آب را پرداخت خواهید کرد

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)