قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز + نصب و ارسال رایگان

یکی از اساسی‌ترین نیازهای زندگی روزمره در شهر تبریز، برخورداری از آب آشامیدنی با کیفیت و سالم با استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز است. دسترسی به آب سالم و پاک توسط تصفیه آب در تبریز، نه تنها برای حفظ سلامتی انسان ضروری است، بلکه نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها و ارتقای کیفیت زندگی دارد.

هرچند تصفیه خانه آب لوله کشی شهری تبریز برای تأمین آب آشامیدنی تلاش می‌کنند، اما متأسفانه نمی‌توانند بطور کامل تمام آلاینده‌های موجود در آب تبریز را از بین ببرند. نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز توسط شرکت مینروا فیلتر، بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد که شامل خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات نیز میگردد و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در تبریز نیز بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی با خدمات پس از فروش مادام العمر همراه خواهد بود.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه‌

قیمت دستگاه تصفیه آب در تبریز

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

با توجه به برخی نگرانی‌ها در مورد کیفیت آب آشامیدنی در شهر تبریز، استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا ، به عنوان یک راه‌حل مؤثر و مطمئن پیشنهاد می‌شوند. این دستگاه‌ها با دارا بودن فیلترها و مراحل مختلف تصفیه، توانایی حذف کامل آلاینده‌ها و مواد غیر ضروری از آب را دارند.

از این رو، بهره‌گیری از دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در تبریز، می‌تواند اطمینان بیشتری را نسبت به دسترسی به آب آشامیدنی با کیفیت‌تر و سالم‌تر فراهم آورد. یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید دستگاه تصفیه آب در تبریز، دستگاه‌های تولیدی کشور تایوان با برند مینروا Minerva Taiwanese Water Purifier هستند.

برند مینروا که از جمله بهترین‌های بازار ایران به شمار می‌آید، با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و فیلترهای متعدد، تضمین می‌کند که آب آشامیدنی در خانه شما عاری از هرگونه مواد زائد و عناصر مضر باشد. این دستگاه‌ها با کیفیت و کارایی بالا، می‌توانند نیاز شما به داشتن آبی سالم و بهداشتی را برآورده کنند.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان در تبریز، تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. این عوامل شامل تعداد مراحل تصفیه، نوع و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی 6 مرحله ای پک کامل و 8 مرحله ای پک کامل، ظرفیت دستگاه،زمان و نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی، برند و کشور سازنده است.

معمولا دستگاه‌هایی که مراحل تصفیه بیشتری دارند قیمت بالاتری داشته، زیرا قادر به حذف طیف وسیع‌تری از آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها هستند. همچنین دستگاه‌های تصفیه آب با برندهای معتبر و کیفیت بالاتر، ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند اما در مقابل، کارایی و دوام بهتری هم ارائه می‌دهند.

شرکت مینروا فیلتر علاوه بر دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز، به ارائه بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان و نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان نیز میپردازد و در سراسر ایران خدمات نصب و ارسال رایگان توسط نمایندگان معتبر بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا انجام میگردد.

ویدئوی 2 دقیقه ای زیر، جهت انتخاب بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز، اطلاعاتی کامل و جامع در اختیار شما قرار میدهد. پیشنهاد میکنیم حتما تماشا کنید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

تفاوت عمده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز در روش‌های تصفیه و نوع فیلترهای مورد استفاده آن‌هاست. همه دستگاه‌های تصفیه آب مینروا از تکنولوژی اسمز معکوس استفاده می‌کنند، که به عنوان یکی از مؤثرترین روش‌های تصفیه آب به شمار می‌رود.

دستگاه‌های ۸ مرحله‌ای مینروا با برخورداری از مراحل تصفیه کامل، می‌توانند بیشترین مقدار آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها را از آب حذف کرده و آب آشامیدنی سالم و با کیفیتی فراهم کنند. در ادامه، به بررسی هر یک از این دستگاه‌ها، قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها می‌پردازیم.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای اکسیژن‌ساز، به عنوان یک سیستم پیشرفته برای تصفیه آب خانگی طراحی شده است. این دستگاه دارای چندین فیلتر مختلف است، که هر یک نقش مهمی در بهبود کیفیت آب دارند. اولین مرحله، پیش‌فیلتر سدیم است که به حذف ذرات معلق و چربی‌های نامطلوب از آب کمک می‌کند. فیلتر کربن فعال در مرحله بعدی، وظیفه حذف گازها، کلر و برخی مواد شیمیایی را بر عهده دارد و باعث بهبود رنگ و بوی آب می‌شود. ممبران اسمز معکوس (RO) نیز برای حذف املاح معدنی، فلزات سنگین و یون‌های مضر به کار رفته است.

اما ویژگی برجسته این دستگاه، فیلتر هشتم یعنی فیلتر اکسیژن‌ساز است. این فیلتر با بهره‌گیری از فناوری خاص، اکسیژن را از هوای محیط جذب کرده و به آب اضافه می‌کند. این فرآیند نه تنها به بهبود طعم و بوی آب کمک می‌کند، بلکه کیفیت آب تصفیه‌شده را هم افزایش می‌دهد. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز برای مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا بین 7 الی 12 میلیون تومان است.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله‌ای یونیزه قلیایی یک سیستم پیشرفته برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی است. این دستگاه تمامی مراحل مختلف فیلتراسیون، از جمله فیلترهای پیش‌تصفیه، فیلترهای کربنی، فیلتر ممبران اسمز معکوس و فیلترهای معدنی را شامل می‌شود.

هر یک از این فیلترها وظیفه حذف ذرات معلق، کلر، مواد شیمیایی و سایر آلاینده‌ها را بر عهده دارند. در مرحله نهایی، آب از طریق فرآیند یونیزاسیون به آب قلیایی تبدیل می‌شود که دارای pH بالاتری است و برای خنثی کردن اسیدیته بدن و بهبود سلامتی مفید است. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز برای مدل 7 مرحله ای قلیایی کننده مینروا بین 7 الی 8 میلیون تومان است.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله‌ای معدنی‌ساز، راهی مطمئن جهت بهبود کیفیت آب آشامیدنی در منزل است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و فیلترهای متنوع، مواد معدنی مفیدی به آب اضافه می‌کند و آلودگی‌ها و ناخالصی‌های مختلف از آب را حذف می‌کند.

این دستگاه شامل فیلترهای مختلفی است که هر یک وظیفه مهمی در بهبود کیفیت آب دارند. اولین فیلتر، فیلتر پیش‌تصفیه است که به حذف ذرات معلق و چربی‌های غیرمناسب از آب کمک می‌کند. سپس آب از طریق فیلتر کربن فعال عبور کرده که کلر، گازهای آلی، بوی نامطبوع و رنگ‌ را از آن حذف می‌کند.

در مرحله بعدی، فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) وظیفه حذف املاح معدنی، فلزات سنگین و یون‌های مضر را بر عهده دارد. در نهایت، فیلترهای معدنی موادی مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه می کنند که باعث بهبود طعم و بوی آب می شود و همچنین سلامت بیشتر استخوان‌ها، عضلات و سیستم ایمنی بدن را تضمین می‌کند. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز برای مدل شش مرحله ای معدنی ساز مینروا بین 7 الی 9 میلیون تومان است.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله‌ای با فیلتر UV یکی از مدل‌های پیشرفته دستگاه‌های تصفیه آب است، که برای تولید آب شرب ایمن و با کیفیت بالا طراحی شده است.

در این دستگاه، ابتدا آب وارد مرحله اول می‌شود که شامل فیلتر پیش‌تصفیه است. این فیلتر به تصفیه آب از ذرات بزرگ مانند خاک و شن کمک می‌کند. سپس آب به مرحله دوم که شامل فیلتر کربن فعال است، می‌رسد. فیلتر کربن فعال مواد آلی، بو و طعم نامطبوع را از آب حذف می‌کند.

مرحله سوم این دستگاه نیز شامل فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) است که اصلی‌ترین بخش تصفیه آب به شمار می‌رود. در این مرحله، آب تحت فشار از طریق ممبران عبور می‌کند و مواد معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها، املاح معدنی و سایر آلاینده‌های محلول، از آن حذف می‌شوند.

مرحله چهارم این دستگاه شامل فیلتر UV است که با استفاده از لامپ‌ ماوراء بنفش، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را غیرفعال می‌کند. این فیلتر به عنوان یک روش فیزیکی برای ضدعفونی کردن آب بسیار مؤثر بوده و هیچ ماده شیمیایی به آب اضافه نمی‌کند.

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای با فیلتر UV، مناسب مناطقی است که از منابع آب غیرمطمئن مانند آب چاه استفاده می‌کنند. رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز برای مدل هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا بین 8 الی 10 میلیون تومان است.

کیفیت آب لوله کشی در شهر تبریز

کیفیت آب لوله‌کشی در شهر تبریز، به عوامل مختلفی نظیر نوع آلودگی‌ها، املاح معدنی و مقدار ذرات معلق در آن بستگی دارد. آب لوله‌کشی در این شهر به عنوان منبع آب قابل‌شرب ارائه می‌شود و در برخی مناطق ممکن است دارای سختی متوسط تا بالا باشد، که ممکن است همانند انواع تصفیه آب خانگی در اراک منجر به تشکیل رسوبات در لوله‌ها و تجهیزات خانگی شود. با وجود تصفیه آب در تبریز، همچنان این امکان وجود دارد که برخی آلاینده‌ها از جمله ذرات فلزات سنگین نظیر آهن و منگنز در آب باقی بمانند و به همین خاطر، نیازمند تصفیه بیشتری هستند.

برای داشتن آبی با کیفیت‌تر در تبریز، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب ضروری است. این دستگاه‌ها با استفاده از فیلترهای مختلف، قادرند تا انواع آلاینده‌ها از جمله ذرات معلق، املاح معدنی اضافی و بوی نامطبوع را از آب حذف کنند و میتوان از انواع مدل های مینروا در نمایندگی تصفیه آب در بندر عباس نیز خرید آنلاین و اینترنتی انجام داد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

در نمایندگی دستگاه‌ تصفیه آب در تبریز، ما مجموعه‌ای از بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز را ارائه می‌دهیم. دستگاه‌های تصفیه آب مینروا، با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و وارداتی از تایوان، قادرند نیازهای شما را برآورده ساخته تا از تجربه‌ی مصرف آبی گوارا و سالم بهره‌مند شوید.

کارشناسان ما در این نمایندگی آماده‌اند تا شما را در انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز راهنمایی کنند. با اعتماد به نمایندگی مینروا، می‌توانید از کیفیت بالای محصولات و خدمات مشاوره حرفه‌ای برخوردار شوید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

نصب و ارسال رایگان

با خرید دستگاه تصفیه آب در تبریز از طریق نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در تبریز، می‌توانید از مزایایی مانند ارسال و نصب رایگان بهره‌مند شوید. این خدمات باعث می‌شوند که همه نگرانی‌های مربوط به حمل‌ونقل، نصب و راه‌اندازی صحیح دستگاه‌ از بین برود. نمایندگی تصفیه آب مینروا در تبریز، با تیمی متخصص و مجرب، تضمین می‌کند که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل شما به بهترین شکل ممکن نصب و راه‌اندازی شود، تا قادر به استفاده از آبی با کیفیت و گوارا باشید.

شرکت مینروا فیلتر با ارائه خدمات در محله های قراملک، امیر خیز، آرامیان، خیابان، بیلانکوه، ولیعصر، کوی ولی عصر، بارنج، زعفرانیه، منظریه، کوچه باغ، رشدیه، ال گولی، پرواز، فرهنگیان، زمزم، گلکار، پل سنگی، بارون آواک، مقصودیه، گجیل، دوه چی، حکم آباد و سراسر شهر تبریز این امکان را به شما میدهد تا به صورت خرید اینترنتی و آنلاین هر کدام از محصولات برند مینروا تایوانی اصل را ثبت سفارش نموده و با پرداخت مبلغ اندکی بیعانه، پس از نصب و تست توسط کارشناسان فنی مینروا فیلتر مابقی مبلغ خرید خود را در منزل پرداخت نمایید.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

فیلترها به عنوان مهمترین بخش سیستم تصفیه آب، نقش بسیار مهمی در بهبود کیفیت آب خروجی دستگاه دارند. از آنجایی که هر فیلتر بر اساس نوع و عملکرد خود، زمان مشخصی برای تعویض دارد، بنابراین شرکت مینروا فیلتر به طور منظم به شما یادآوری می‌کند که زمان تعویض فیلترها فرا رسیده است.

این در شرایطی است که در صورت لزوم، تکنسین‌های ماهر خود را برای تعویض فیلترها به محل شما می‌فرستد. این خدمات نه تنها تضمین می‌کنند که دستگاه تصفیه آب شما به درستی کار می‌کند، بلکه از کیفیت و ایمنی آب مصرفی‌تان هم اطمینان پیدا می‌کنید.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

اطمینان از اصالت و عملکرد بهینه دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در تبریز، بستگی به گارانتی محصولات دارد. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مینروا، از جمله دستگاه‌هایی هستند که با گارانتی طلایی بدون قید و شرط برای قطعات، ارائه می‌شوند. این گارانتی به عنوان یکی از معتبرترین و قابل‌اعتمادترین گارانتی‌ها در صنعت تصفیه آب شناخته می‌شود و به شما اطمینان می‌دهد که محصولی با کیفیت عالی و عملکرد مطلوب را دریافت می‌کنید. قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز نیز با گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات همراه است.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

با خرید دستگاه تصفیه آب از نمایندگی مینروا در تبریز، فرصت عالی برای تجربه عملکرد بی‌نقص دستگاه خود را به دست می‌آورید. این شرکت امکان پرداخت هزینه خرید، پس از نصب دستگاه و تست سختی آب را فراهم آورده تا بتوانید با اطمینان بیشتری، اقدام به خرید و نصب دستگاه کنید.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

با استفاده از خدمات دوره‌ای برای دستگاه تصفیه آب در تبریز، می‌توانید از عمر طولانی‌تر و عملکرد بهتر دستگاه خود لذت ببرید. این خدمات شامل تمیزکاری دوره‌ای، تعویض فیلترها و بررسی دوره‌ای قطعات و عملکرد دستگاه می‌شوند.

با بهره‌مندی از این سرویس، می‌توانید از مشکلاتی نظیر خرابی‌های ناگهانی و کاهش عملکرد دستگاه جلوگیری کرده و همچنین بهبود کیفیت آب تصفیه‌شده را افزایش دهید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلترها اساسی‌ترین اجزای دستگاه‌های تصفیه آب هستند و مسئولیت اصلی تصفیه آب را قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 8 مرحله ای که شامل فیلتر پلی پروپیلن، کربن فعال، کربن بلاک، ممبران اسمز معکوس، فیلتر پست کربن، مینرال معدنی ساز، آلکالاین قلیایی و آنتی باکتریال اکسیژن ساز بر عهده دارند. این فیلترها با جذب آلاینده‌های موجود در آب، آن را تصفیه کرده و به کیفیت مطلوب نوشیدن می‌رسانند. در ادامه، به معرفی انواع مختلف فیلترهای تصفیه آب در تبریز می‌پردازیم.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

این فیلتر که به نام اختصاری PP شناخته می‌شود، در اولین مرحله تصفیه آب و به منظور از بین بردن ذرات نسبتا درشت مانند سنگریزه‌ها، شن و ماسه، گل و لای، جلبک، زنگ‌زدگی لوله‌ها و لجن استفاده می‌شود. تمامی این ناخالصی‌ها هنگام عبور از بافت فیلتر، در آن به دام می‌افتند و از آب جدا می‌شوند.

به دلیل کارایی این فیلتر در حذف ذرات فیزیکی، در صنعت از آن به عنوان فیلتر پیش ‌تصفیه، استفاده می‌شود. باید توجه داشت که این فیلترها تنها برای حذف ناخالصی‌های فیزیکی مناسب بوده و قادر به حذف مواد شیمیایی یا باکتری‌ها نیستند.

از آنجایی که فیلترهای الیافی، ذرات معلق و درشت را حذف می‌کنند، طول عمر کوتاه‌تری نسبت به سایر فیلترها دارند و بسته به میزان مصرف و کیفیت آب، باید هر ۳ تا ۶ ماه یکبار تعویض شوند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

این فیلتر که در مرحله دوم دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می‌گیرد، از پوسته نارگیل و مواد خوراکی ساخته می‌شود. علاوه بر پوسته نارگیل، این فیلترها می‌توانند از پوست گردو یا بادام زمینی نیز ساخته شوند و پایه‌ای گیاهی دارند. وظیفه این فیلتر حذف باکتری‌ها، ترکیبات شیمیایی و بهبود طعم، رنگ و مزه آب است. در تصفیه‌خانه‌های شهری، به دلیل نیاز به تصفیه حجم بالایی از آب، برای از بین بردن باکتری‌ها و میکروب‌ها از مواد ضدعفونی‌کننده‌ای مانند کلر استفاده می‌شود.

با این حال، کلر خود یک ماده شیمیایی و سمی است که در آب باقی می‌ماند و استفاده طولانی‌مدت از این آب، می‌تواند به بافت پوست و بدن آسیب برساند. اما فیلترهای کربن فعال، به دلیل داشتن ذرات ریز کربن، قابلیت جذب بالایی داشته و به خوبی می‌توانند مواد شیمیایی و کلر را از آب حذف کنند.

آیا میدانید که چگونه کلر آب را از بین ببریم برای ماهی؟ برای آکواریوم آب شیرین در شهر تبریز میتوانید از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا استفاده نمایید. قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شرکت مینروا فیلتر در حال حاضر 7.490.000 تومان در تیر ماه سال 1403 است که یک آب تصفیه کن کاملا تکمیل برای استفاده در منزل است.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

نام اختصاری این فیلترها CTO است و مانند کربن فعال، پایه گیاهی دارند و از موادی مانند پوست نارگیل و گردو ساخته می‌شوند. فیلتر مرحله سوم شامل میلیون‌ها منفذ ریز است که هنگام عبور آب از این منافذ، آلاینده‌های موجود در آب مانند ترکیبات کلر دار، بو، طعم، رنگ و مزه نامطلوب را از بین می‌برند و آب تولید شده را، با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند.

حضور این فیلتر در دستگاه تصفیه آب در تبریز، بسیار ضروری است و بدون آن، تصفیه آب به درستی انجام نمی‌شود. ترکیبات طبیعی به کار رفته در این فیلتر، نظیر پوسته گیاهان، باعث حذف تمامی ترکیبات شیمیایی و مضر موجود در آب می‌شود.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

مرحله چهارم فرآیند تصفیه آب، به عنوان مهم‌ترین مرحله شناخته می‌شود، زیرا در این مرحله فیلتر ممبران، وظیفه حذف ریزترین ذرات را بر عهده دارد. این فیلتر توانایی از بین بردن آلودگی‌های محلول در آب مانند باکتری‌ها، میکروب‌ها، انگل‌ها، قارچ‌ها، نیترات و نیتریت را دارد. این آلودگی‌ها می‌توانند در صورت ورود به بدن انسان خطرات جدی ایجاد کنند. به خصوص باکتری‌ها که با تکثیر در بدن مشکل‌ساز می‌شوند و نیترات‌ها که سلامتی را به خطر می‌اندازند.

فیلتر ممبران به عنوان جز اصلی دستگاه تصفیه آب شناخته می‌شود، زیرا نقش مهمی در حذف ذرات معلق، آلودگی‌های میکروبی و فلزات سنگین دارد. این فیلتر از چندین لایه نازک تشکیل شده که به صورت فشرده و مارپیچ به دور یک لوله استوانه‌ای پیچیده شده‌اند. این ساختار به فیلتر ممبران امکان می‌دهد تا ۹۸ درصد آلاینده‌های موجود در آب را حذف کند. بهترین نوشیدنی برای کمبود آب بدن استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که تمام املاح مضر آب آشامیدنی شهر تبریز را توسط فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی حذف کامل نموده و املاح معدنی مفید را حفظ میکند. قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی مینروا که قطعات آن تایوانی و ممبران آن آمریکایی است بسیار مقرون به صرفه میباشد.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

فیلتر مرحله پنجم که به نام فیلتر پست کربن یا فیلتر خطی شناخته می‌شود، وظیفه حذف بو، مزه و طعم نامطلوب آب را بر عهده دارد. از آنجاییکه این فیلتر، در آخرین مرحله دستگاه تصفیه آب خانگی قرار دارد، به آن فیلتر نهایی نیز گفته می‌شود. آب عبوری از این فیلتر، به دلیل عبور از چهار مرحله تصفیه قبلی، تقریبا سالم و تصفیه شده است.

بو و طعم نامطلوب آب که به دلیل ماندن طولانی‌مدت آب در مخازن ایجاد می‌شود، به وسیله این فیلتر از بین می‌رود. این ویژگی موجب شده که دوام و طول عمر این فیلتر نسبت به سایر فیلترهای دستگاه تصفیه آب بیشتر باشد. یکی از خواص آب باران شیرین بودن آن است که فیلتر پست کربن خطی نیز به همین صورت عمل نموده و بو طعم و رنگ آب آشامیدنی لوله کشی شهر تبریز را به بهترین نحو در دستگاه آب شیرین کن خانگی مینروا شیرین مینماید.

یکی از ویژگی‌های برجسته فیلتر پست‌کربن این است که می‌تواند آب با حداکثر دمای ۵۰ درجه سانتی‌گراد را تصفیه کند. اما باید توجه داشت که آب دارای درجه حرارت زیاد، می‌تواند باعث کاهش عملکرد این فیلتر شده و در نتیجه طول عمر آن را کاهش دهد. عمر مفید این فیلتر حداکثر یک سال است و پس از این مدت نیاز به تعویض دارد.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

فیلتر مینرال نقش مهمی در بهبود کیفیت آب تصفیه‌شده ایفا می‌کند. در این فیلتر، هیچ ماده‌ای از آب حذف نمی‌شود، بلکه مواد معدنی ضروری برای بدن مانند کلسیم، منیزیم و سایر عناصر مفید هم به آب افزوده می‌شوند. استفاده از این فیلتر می‌تواند به حفظ سلامت بدن کمک کند.

در ابتدای طراحی دستگاه‌های تصفیه آب، فیلتر مینرال در نظر گرفته نشده بود؛ اما با گذشت زمان مشخص شد که این دستگاه‌ها علاوه بر حذف آلاینده‌ها، بخشی از املاح مفید آب را نیز از بین می‌برند که این می‌تواند بر طعم آب تأثیر بگذارد. به همین دلیل، فیلتر مینرال برای جبران این کمبود و بازگرداندن املاح مفید به آب در مراحل پایانی فرآیند تصفیه آب اضافه شد. این فیلتر از حذف کامل املاح مفید آب جلوگیری مینماید همانطور که میدانید آب مقطر چیست سختی آبی که هیچ املاحی نداشته باشد صفر است و فیلتر معدنی ساز مینروا از این موضوع جلوگیری میکند تا آب تصفیه شده در تبریز برای بدن انسان مضر نباشد.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

نام دیگر فیلتر یونیزه قلیایی آلکالاین ORP است که به درخواست مشتری، پس از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب در تبریز نصب می‌شود. اگرچه این فیلتر ضروری نیست و دستگاه بدون آن هم می‌تواند آب را به خوبی تصفیه کند، اما این سوال پیش می‌آید که چرا از این فیلتر استفاده می‌شود؟

با صنعتی شدن شهرها، پساب‌های شیمیایی و مضری به آب‌های زیرزمینی نفوذ کرده و باعث کاهش PH آب و اسیدی شدن آن می‌شوند که این وضعیت برای سلامتی انسان مضر است. در اینجاست که فیلتر آلکالاین وارد عمل می‌شود.

این فیلتر با نام مشخص خود، خاصیت اسیدی آب را از بین برده و آن را قلیایی می‌کند. آب قلیایی نه تنها در درمان بیماری‌هایی مانند سنگ صفرا و سنگ کلیه مؤثر است، بلکه از بروز آن‌ها نیز جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، گردش خون را نیز بهتر می‌کند. فیلتر آلکالاین همچنین می‌تواند از بروز بیماری‌هایی نظیر دیابت، فشار خون، پوکی استخوان و مشکلات گوارشی هم جلوگیری کند. یکی از فواید نوشیدن آب در شب که پی اچ بالای 7 نیز داشته باشد جلوگیری از ریفلاکس معده است.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

در دستگاه‌های تصفیه آب در تبریز، فیلتر مرحله هشتم به نام آنتی باکتریال اکسیژن‌ساز، به منظور بهبود کیفیت آب و افزایش سطح اکسیژن محلول در آن استفاده می‌شود. این فیلتر دارای خواص ضدباکتریایی است و توانایی حذف باکتری‌ها و میکروب‌های باقی‌مانده در آب را دارد.

علاوه بر این، با افزایش میزان اکسیژن حل‌شده در آب، به بهبود سطح اکسیژن خون کمک کرده و منجر به افزایش انرژی و بهبود سوخت‌و‌ساز بدن می‌شود. استفاده از فیلتر آنتی‌باکتریال اکسیژن‌ساز در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، اطمینان می‌دهد که آب مصرفی، عاری از هر گونه باکتری باشد و از طریق افزایش اکسیژن، به بهبود سلامت کلی بدن کمک کند.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

استفاده از فیلتر UV در تصفیه آب، به ویژه در مناطقی که آب آشامیدنی از منابع غیرمطمئنی مانند چاه‌ها تأمین می‌شود، بسیار ضروری است. این فیلتر در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، برای حذف میکروارگانیسم‌های موجود در آب به کار می‌رود. با استفاده از تابش اشعه فرابنفش، فیلتر UV باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را غیرفعال کرده و از بین می‌برد.

عملکرد این فیلتر، به عنوان یک روش فیزیکی برای ضدعفونی کردن آب، بسیار مؤثر و ایمن است و هیچ ماده شیمیایی به آب اضافه نمی‌کند. استفاده از فیلتر UV در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، تضمین می‌کند که آب مصرفی کاملا بهداشتی و عاری از عوامل بیماری‌زا است. این نوع فیلترها را می‌توان به عنوان فیلتر تصفیه آب نهایی در دستگاه‌های تصفیه آب فیلتراسیون و اسمز معکوس نصب کرد که به عنوان فیلتر ضدعفونی‌کننده و گندزدایی‌کننده در دستگاه‌های تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار تبریز ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

طبیعتا در شهر تبریز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی با برندهای معتبر و متفرقه زیادی توسط مغازه داران و شرکت های تخصصی تصفیه آب خانگی در تبریز عرضه و به فروش میرسند. فروش و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز توسط نمایندگی رسمی مینروا فیلتر با برند تایوانی مینروا Minerva و به همراه خدمات پس از فروش ارزنده ای خواهد بود که میتوانید برای تهیه هر یک از محصولات تایوانی مینروا فیلتر با کارشناسان و مشاورین فروش مینروا فیلتر ارتباط برقرار نمایید.

با این وجود قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز با برندهای مختلف و مارک های معروف و متفرقه توسط این مجموعه جمع آوری شده که در لیست زیر مشاهده مینمایید. آخرین بروز رسانی لیست قیمت زیر برای تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) میباشد :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز بازار تصفیه آب تبریز
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
سی سی کا 8 مرحله ای cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و سه هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,842,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و هشت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 840,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 377,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سیصد و شصت و هفت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 783,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,152,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صدو پنجاه و دو هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,795,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,131,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و بیست و یک هزار تومان
آب تصفیه کن سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,655,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و پنج هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,119,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و بیست و یک هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,184,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و صد و هفتاد و چهار هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
تصفیه آب خانگی سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,676,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,671,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و نود و سه هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,178,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سه میلیون و دویست و نود و چهار هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,172,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سیزده هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,492,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشتاد و هشت هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,468,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,256,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,518,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم تصفیه کننده آب سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,150,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و ده هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,835,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سه میلیون و هشتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,570,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,336,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,621,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,721,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,237,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,343,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 765,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 798,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,466,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون سیصد و نود و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 734,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,838,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,836,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 46,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,383,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و چهار هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,546,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 898,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,695,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 866,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,469,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,657,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و چهار هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,881,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و سی و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,540,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,783,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : پانزده میلیون و هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,895,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,678,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,359,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,270,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,357,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,346,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و شش هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,889,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,387,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و هفت هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و بیست و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,565,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,755,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,314,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,360,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 244,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,746,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و دو هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,764,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,644,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و چهار هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,644,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و شش هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,624,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,437,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,342,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,720,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

سوالات متداولی که در شهر تبریز برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارید را میتوانید با کارشناسان فروش مینروا فیلتر به صورت تلفنی و 24 ساعته مطرح نمایید و برخی از سوالات متداول را نیز در زیر مطالعه نمایید.

سوالات متدوال

برای اطلاع از قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی خانگی تایوانی اصل مینروا میتوانید با کارشناسان فروش مینروا فیلتر در تبریز تماس برقرار نمایید

عرضه و فروش انواع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با نصب و ارسال رایگان، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات، خدمات پس از فروش مادام العمر، اطلاع رسانی و سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در تبریز توسط نمایندگی مینروا فیلتر انجام میگردد

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)