قیمت و خرید فیلتر تصفیه آب خانگی

کار اصلی تصفیه و تمیز کردن آب در بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را، فیلترها انجام می‌دهند. هر کدام از فیلترهای تصفیه آب خانگی عملکرد متفاوتی نسبت به دیگر فیلترها دارند و همچنین ترتیب قرار گرفتن آنها نیز در دستگاه‌های مختلف، ممکن است متفاوت باشد. در هر حالت، فیلترها در قیمت بهترین دستگاه‌ تصفیه آب خانگی تایوانی باید بتوانند آب آشامیدنی شما را تصفیه و به استانداردترین حالت ممکن برای سلامت بدن شما برسانند.

قیمت فیلترها بسته به کشور سازنده و همچنین کارایی آن ممکن است فرق کند و هر شرکت می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. همگی فیلترهای موجود در مینروا فیلتر، فیلترهای درجه یک تایوانی، آمریکایی و ژاپنی هستند و تاییدیه بهداشت جهانی NSF را دارند و همچنین قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی در مینروا فیلتر، قیمت‌های مقرون به صرفه و رقابتی است.

اگر هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و در مورد خرید فیلترهای دستگاه تصفیه آب مشکل داشته باشید و نمی‌دانید کدام فیلتر را باید خریداری کنید، می‌توانید روی کمک مشاوران مینروا فیلتر حساب کنید و در نهایت با توجه به نوع دستگاه و همچنین نیاز خود، فیلتر مناسب را خریداری کنید.

هزینه تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب

هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب معمولا توسط بسیاری از فروشگاه‌ها محاسبه می‌شود و باید هنگام خرید دستگاه روی این هزینه نیز حساب کنید.

فروشگاه اینترنتی مینروا فیلتر وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر تصفیه آب خانگی است که خدمات ارسال و تعویض آنها را برای شما به صورت رایگان انجام می‌دهد. هنگام تعویض فیلترها شما تنها قیمت فیلتر آب شیرین کن خانگی را پرداخت می‌کنید و باقی کارها از جمله سرویس دستگاه تصفیه آب بر عهده مینروا فیلتر خواهد بود. با خرید فیلتر تصفیه آب و همچنین دستگاه تصفیه آب از وب‌سایت مینروا فیلتر، وارد لیست باشگاه مشتریان خواهید شد و حضور در این لیست به منزله این است که زمان تعویض فیلتر تصفیه آب توسط کارشناسان به شما یادآوری شود که به موقع برای آن اقدام کنید.

برای اینکه کار شما برای دانستن زمان تعویض فیلترها و همچنین سرویس دستگاه را راحت کنیم، در جدول زیر به شما خواهیم گفت که زمان تعویض درست چه زمانی است:

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

مرحله اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه
مرحله چهارم ممبران دستگاه هر یکسال و نیم الی دو سال
مرحله پنجم و ششم هر یکسال الی یکسال و نیم
مرحله هفتم و هشتم هر یکسال و نیم

قیمت فیلتر آب شیرین کن خانگی

مینروا فیلتر کار شما در خرید لوازم جانبی و فیلترهای دستگاه‌های تایوانی مینروا را راحت کرده است و به همین خاطر دیگر نیازی نیست که برای خرید فیلترهای تایوانی و آمریکایی این دستگاه‌ها، در دردسر و مدام فروشگاه‌های مختلف را طی کنید. همچنین به دلیل نمایندگی بودن مینروا فیلتر،‌ از قیمت درست فیلترها مطمئن خواهید شد.

قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب در زیر به صورت پکیج های مختلف ارائه می‌شود که همگی از فیلترهای درجه یک تایوانی، آمریکایی و ژاپنی هستند. شما می‌توانید تمامی این پکیج‌ها را از طریق مینروا سفارش دهید و آنها را به صورت رایگان تحویل بگیرید.

قیمت پکیج‌های فیلتر آب

پک کامل فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای ممبران گلد 490,000 تومان
فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی CCK پک سه عددی 150,000 تومان
فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی پک 6 عددی 460,000 تومان

از آنجایی که فیلترهای تصفیه آب باید سر زمان مشخص شده خودشان تعویض شوند، به همین خاطر میزان هزینه و قیمت نباید برای شما مهم باشد و البته که از قبل باید این هزینه‌ها را بررسی کنید. با رسیدگی مداوم به دستگاه خود از فرسوده شدن آن و همچنین سوختن موتور جلوگیری می‌کنید.

هر کدام از این پک‌ها شامل فیلترهای مراحل مختلف تصفیه آب می‌شود که این مراحل به شرح زیر می‌باشد:

پک کامل فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای ممبران گلد شامل فیلترهای زیر می‌شود:

 • فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن PP
 • فیلتر مرحله دوم کربن فعال گرانول اکتیو
 • فیلتر مرحله سوم کربن بلاک فشرده
 • فیلتر مرحله چهارم ممبران گلد 13 لایه فیلمتک آمریکا
 • فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی
 • فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

پک 6 عددی فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی شامل فیلترهای زیر می‌شود:

 • فیلتر آب شماره 1 پلی پروپیلن
 • فیلتر آب شماره 2 کربن فعال گرانول
 • فیلتر آب شماره 3 کربن فشرده بلاک
 • فیلتر آب شماره 4 ممبران آبی 13 لایه فیلمتک آمریکا
 • فیلتر آب شماره 5 پست کربن خطی
 • فیلتر آب شماره 6 مینرال

مینروا فیلتر خدمات ارسال و تعویض رایگان و همچنین سرویس دستگاه تصفیه شما را نیز بر عهده می‌گیرد، این یعنی هزینه فیلتر تصفیه آب برای شما رایگان خواهد بود و شما تنها هزینه را بر اساس قیمت فیلتر تصفیه آب می‌پردازید.

انتخاب نوع دستگاه بر اساس نوع فیلتر و قیمت آنها

هزینه خرید فیلترهای تصفیه آب بر اساس دستگاه و برند آن، متفاوت است. آنچه در بازار به نام دستگاه‌های سه مرحله‌ای و پنج مرحله‌ای وجود دارد دارای پمپ و مخزن نمی‌باشند و البته فیلتر ممبران را نیز ندارند. برای بسیاری هزینه خرید دستگاه و قیمت فیلترهای آن، مهم است و به این خاطر به دنبال دستگاه‌هایی ارزان و با تعداد مراحل پایین‌تری هستند و نباید انتظار داشته باشند که این دستگاه‌ها و فیلترهای آنها تمام رسوبات و آلاینده‌ها را تصفیه کنند. برای شهرهایی مانند تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران، دستگاه‌هایی با تعداد مراحل بیشتر و البته فیلترهای بیشتر توصیه می‌شود و باید برای این فیلترها هزینه کرد.

خرید فیلتر تصفیه آب

دستگاه‌های تصفیه آب اکنون به بخشی اساسی در هر خانه و آشپزخانه آن تبدیل شده‌اند و تولیدکنندگان این محصولات برای به دست آوردن سهم بازار رقابت بسیاری بالایی با هم دارند. به عنوان یک مصرف کننده، می‌توانید با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مزایای بسیاری داشته باشید و از نوشیدن آب سالم و تصفیه شده مطمئن شوید. اما مهم‌ترین بخش در تصفیه آب برعهده کدام بخش از دستگاه تصفیه آب است؟

کار اصلی تصفیه و تمیز کردن آب در دستگاه تصفیه آب را، فیلترها انجام می‌دهند. هر کدام از فیلترهای تصفیه آب خانگی عملکرد متفاوتی نسبت به دیگر فیلترها دارند و همچنین ترتیب قرار گرفتن آنها نیز در دستگاه‌های مختلف، ممکن است متفاوت باشد. ترتیب فیلترها و همچنین مراحل آنها، می‌تواند عامل اصلی در تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب باشد. در هر حالت، فیلترها در بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی باید بتوانند آب آشامیدنی شما را تصفیه و به استانداردترین حالت ممکن برای سلامت بدن شما برسانند.

انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب

فیلترهای تصفیه آب انواع مختلفی دارند و هر کدام یک کار در تصفیه آب انجام می‌دهند. در دستگاه‌های تایوانی ترتیب قرار گرفتن و انواع فیلتر‌های آب تصفیه کن به شرح زیر می‌باشند:

 • فیلتر پلی پروپیلن، فیلتر مرحله اول: این فیلتر املاح درشت را از آب آشامیدنی حذف می‌کند.
 • فیلتر کربن اکتیو، فیلتر مرحله دوم: این فیلتر ساخته شده از پوسته نارگیل، کلر آب را از آب حذف می‌کند.
 • فیلتر کربن بلاک، فیلتر مرحله سوم: این فیلتر مرحله دوم از تصفیه آب را تکمیل می‌کند.
 • فیلتر ممبران، فیلتر مرحله چهارم: ممبران، فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب است و کار آن حذف تمام املاح مفید و مضر موجود در آب آشامیدنی است.
 • فیلتر پست کربن، فیلتر مرحله پنجم: این فیلتر کار شیرین کردن آب را برعهده دارد.
 • فیلتر مینرال، فیلتر مرحله ششم: این فیلتر املاح مفید همچون کلسیم، منیزیم، سدیم که در مراحل قبل از آب آشامیدنی حذف شده بودند را به آن برمی‌گرداند.
 • فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی، فیلتر مرحله هفتم: در این مرحله است که آب به آب یونیزه قلیایی تبدیل می‌شود و سطح PH آن افزایش پیدا می‌کند.

چرا باید به فکر تعویض به موقع فیلتر تصفیه آب باشیم؟

هر دستگاه و عملکرد آن به نوع مراقب شما از فیلترها و تعویض به موقع آنها بستگی دارد. باید به خاطر داشته باشید که هر فیلتر در دستگاه آب تصفیه کن یک عمر مفیدی دارد و باید به موقع برای تعویض آن اقدام کنید. عدم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در زمان‌های درست می‌تواند به پمپ و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی شما آسیب برساند و همچنین کیفیت آب آشامیدنی خانه را نیز کاهش دهد. بنابراین بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیز به تعویض به موقع فیلترها نیاز دارد و شما برای دستگاه‌های مینروا ساخت تایوان نیز باید این مورد را رعایت کنید.

فیلترهای تصفیه آب و دستگاه تصفیه آب هر دو با یک اصل مکانیکی کار می‌کنند. آنها ابتدا آب آلوده را دریافت می‌کنند، ناخالصی‌های مختلف از رسوبات گرفته تا میکروارگانیسم‌ها را فیلتر می‌کنند و سپس آب تمیز را در اختیار شما قرار می‌دهند. در روند تصفیه آب هر کدام از فیلترها مسئولیت تصفیه هر کدام از آلودگی‌ها و ناخالصی‌‌ها را دارند و در هر دستگاه از ۵ تا ۸ مرحله فیلتر وجود دارد.

زمانی که دستگاه را خریداری می‌کنید، باید مراقبت و نگهداری درست از آن را نیز در برنامه خود قرار دهید و با تعویض به موقع فیلترها، عمر دستگاه خود را طولانی‌تر کنید. اگر هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به این نکته توجه کنید که قیمت فیلتر تصفیه آب چه میزان است و شرکت و فروشگاه زمان تعویض فیلتر را به شما اعلام کند، دیگر نگرانی بابت خرابی دستگاه خود نخواهید داشت. اینجاست که مینروا فیلتر وارد بازی می‌شود. خرید دستگاه تصفیه آب از مینروا مساوی با خبردار شدن از زمان تعویض فیلترها است. همچنین کیفیت از دیگر موارد مهم هنگام خرید فیلتر تصفیه آب است که مینروا فیلتر، شما را از بابت خرید فیلترهای اصل تایوان و آمریکایی مطمئن می‌کند.

سرویس و تعویض فیلترها

زمانی که دستگاه را خریداری می‌کنید، باید مراقبت و نگهداری درست از آن را نیز در برنامه خود قرار دهید و با تعویض به موقع فیلترها، عمر دستگاه خود را طولانی‌تر کنید. زمان سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و تعویض فیلتر دستگاه‌های مینروا فیلتر به شرح زیر می‌باشد:

مراحل دستگاه تصفیه آب زمان سرویس دستگاه
مرحله اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه
مرحله چهارم ممبران دستگاه هر یکسال و نیم الی دو سال
مرحله پنجم و ششم هر یکسال الی یکسال و نیم
مرحله هفتم و هشتم هر یکسال و نیم

مینروا فیلتر در زمان تعویض و سرویس دستگاه‌ها و فیلترهای آن از شما هزینه‌ای برای تعویض و ایاب و ذهاب دریافت نمی‌کند و تنها هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، برای خرید فیلترهای تصفیه آب است. از این رو شما می‌توانید در هزینه تعویض فیلترها صرفه جویی کنید.

لیست قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی ( بروز رسانی در 3 خرداد ماه 1403 )

در لیست زیر میتوانید قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی در انواع مختلف با برندهای متفرقه و معتبر تایوانی ایرانی، آمریکایی را مشاهده نمایید. لیست قیمت زیر همچنین شامل ممبران آمریکایی فیلمتک و فیلترهای گیاهی نیز میشود. آخرین بروز رسانی این لیست برای تاریخ 3 خرداد ماه 1403 ( Thursday – 2024 23 May ) است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل داخل پک فیلتر لیست قیمت روز بازار
پک فیلترهای تصفیه کننده آب سافت واتر مرحله اول دوم سوم قیمت تایوانی : 175,000 تومان قیمت ایرانی : 75,000 تومان
پک فیلترهای تصفیه کننده آب سافت واتر مراحل چهارم پنجم ششم قیمت تایوانی : 375,000 تومان قیمت ایرانی : 195,000 تومان
فیلتر تصفیه کننده آب سافت واتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی قیمت تایوانی : 175,000 تومان قیمت ایرانی : 85,000 تومان
فیلتر تصفیه کننده آب سافت واتر مرحله هشتم اکسیژن ساز قیمت تایوانی : 185,000 تومان قیمت ایرانی : 80,000 تومان
فیلتر تصفیه کننده آب سافت واتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش قیمت تایوانی : 775,000 تومان قیمت ایرانی : 355,000 تومان
پک آب تصفیه کن سافت واتر Soft Water شش مرحله فیلتراسیون قیمت تایوانی : 565,000 تومان قیمت ایرانی : 280,000 تومان
پک آب تصفیه کن سافت واتر Soft Water هفت عددی قیمت تایوانی : 675,000 تومان قیمت ایرانی : 290,000 تومان
پک آب شیرین کن سافت واتر Soft Water هشت عددی قیمت تایوانی : 789,000 تومان قیمت ایرانی : 390,000 تومان
پک تصفیه کننده آب سی سی کا مرحله اول دوم سوم قیمت تایوانی : 160,000 تومان قیمت ایرانی : 95,000 تومان
پک فیلترهای تصفیه کننده آب سی سی کا مراحل چهارم پنجم ششم قیمت تایوانی : 379,000 تومان قیمت ایرانی : 190,000 تومان
فیلتر تصفیه کننده آب سی سی کا مرحله هفتم آلکالاین قلیایی ساز قیمت تایوانی : 189,000 تومان قیمت ایرانی : 135,000 تومان
فیلتر تصفیه کننده آب سی سی کا مرحله هشتم آنتی باکتریال قیمت تایوانی : 179,000 تومان قیمت ایرانی : 85,000 تومان
فیلتر تصفیه کننده آب سی سی کا لامپ یو وی فرابنفش UV قیمت تایوانی : 795,000 تومان قیمت ایرانی : 395,000 تومان
پک آب تصفیه کن سی سی کا CCK شش مرحله ای قیمت تایوانی : 555,000 تومان قیمت ایرانی : 395,000 تومان
پک آب تصفیه کن سی سی کا CCK هفت مرحله ای قیمت تایوانی : 589,000 تومان قیمت ایرانی : 395,000 تومان
پک آب شیرین کن سی سی کا CCK هشت عددی قیمت تایوانی : 699,000 تومان قیمت ایرانی : 395,000 تومان
پک فیلترهای تصفیه کننده آب آکوا کلر مرحله اول دوم سوم قیمت تایوانی : 199,000 تومان قیمت ایرانی : 95,000 تومان
پک فیلترهای تصفیه کننده آب آکوا کلر مرحله چهارم پنجم ششم قیمت تایوانی : 399,000 تومان قیمت ایرانی : 195,000 تومان
مرحله هفتم یونیزه ساز قلیایی آکوا کلر قیمت تایوانی : 179,000 تومان قیمت ایرانی : 95,000 تومان
مرحله هشت اکسیژن ساز آکوا کلر AQUA CLEAR قیمت تایوانی : 174,000 تومان قیمت ایرانی : 95,000 تومان
پک فیلترهای یک تا شش دستگاه تصفیه آکوا کلر قیمت تایوانی : 544,000 تومان قیمت ایرانی : 435,000 تومان
پک فیلترهای یک تا هشت دستگاه تصفیه آکوا کلر قیمت تایوانی : 749,000 تومان قیمت ایرانی : 495,000 تومان
پک فیلترهای یک تا هفت دستگاه تصفیه آکوا کلر قیمت تایوانی : 569,000 تومان قیمت ایرانی : 395,000 تومان
پک 1و2و3و5و6 دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلر قیمت تایوانی : 489,000 تومان قیمت ایرانی : 395,000 تومان
پک 1و2و3و5و6و7 دستگاه آب تصفیه آکوا کلر AQUA CLEAR قیمت تایوانی : 475,000 تومان قیمت ایرانی : 385,000 تومان

آیا می‌توان با خرید فیلتر، دستگاه 6 مرحله‌ای را به 8 مرحله‌ای تبدیل کرد؟

شما در مینروا فیلتر می‌توانید دستگاه 6 مرحله‌ای را که خریداری کردید، به دستگاه 8 مرحله‌ای تبدیل کنید. برای این کار تنها کافی است که با کارشناسان مینروا فیلتر تماس بگیرید و از آنها این درخواست را بکنید و همچنین فیلترهای مرحله ششم به بعد را نیز خریداری کنید.

انواع دستگاه‌های آب تصفیه کن چند مرحله فیلتر دارند؟

به صورت کلی، دستگاه‌های موجود در بازار از پنج مرحله تا هشت مرحله فیلتر دارند که خب کارایی این دستگاه‌ها با هم فرق دارد. در بهترین حالت و برای شهرهای بزرگ که میزان آلاینده‌ها در آب زیاد است، دستگاه‌های هشت مرحله خانگی توصیه می‌شود.

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)