قیمت فیلتر های دستگاه تصفیه آب

کار اصلی تصفیه و تمیز کردن آب در بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را، فیلترها انجام می‌دهند. هر کدام از فیلترهای تصفیه آب خانگی عملکرد متفاوتی نسبت به دیگر فیلترها دارند و همچنین ترتیب قرار گرفتن آنها نیز در دستگاه‌های مختلف، ممکن است متفاوت باشد. در هر حالت، فیلترها در بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی باید بتوانند آب آشامیدنی شما را تصفیه و به استانداردترین حالت ممکن برای سلامت بدن شما برسانند.

قیمت فیلترها بسته به کشور سازنده و همچنین کارایی آن ممکن است فرق کند و هر شرکت می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. همگی فیلترهای موجود در مینروا فیلتر، فیلترهای درجه یک تایوانی، آمریکایی و ژاپنی هستند و تاییدیه بهداشت جهانی NSF را دارند و همچنین قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی در مینروا فیلتر، قیمت‌های مقرون به صرفه و رقابتی است.

اگر هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و در مورد خرید فیلترهای دستگاه تصفیه آب مشکل داشته باشید و نمی‌دانید کدام فیلتر را باید خریداری کنید، می‌توانید روی کمک مشاوران مینروا فیلتر حساب کنید و در نهایت با توجه به نوع دستگاه و همچنین نیاز خود، فیلتر مناسب را خریداری کنید.

هزینه تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب

هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب معمولا توسط بسیاری از فروشگاه‌ها محاسبه می‌شود و باید هنگام خرید دستگاه روی این هزینه نیز حساب کنید.

فروشگاه اینترنتی مینروا فیلتر وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر تصفیه آب خانگی است که خدمات ارسال و تعویض آنها را برای شما به صورت رایگان انجام می‌دهد. هنگام تعویض فیلترها شما تنها قیمت فیلتر آب شیرین کن خانگی را پرداخت می‌کنید و باقی کارها از جمله سرویس دستگاه تصفیه آب بر عهده مینروا فیلتر خواهد بود. با خرید فیلتر تصفیه آب و همچنین دستگاه تصفیه آب از وب‌سایت مینروا فیلتر، وارد لیست باشگاه مشتریان خواهید شد و حضور در این لیست به منزله این است که زمان تعویض فیلترها توسط کارشناسان به شما یادآوری شود که به موقع برای آن اقدام کنید.

برای اینکه کار شما برای دانستن زمان تعویض فیلترها و همچنین سرویس دستگاه را راحت کنیم، در جدول زیر به شما خواهیم گفت که زمان تعویض درست چه زمانی است:

زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب

مرحله اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه
مرحله چهارم ممبران دستگاه هر یکسال و نیم الی دو سال
مرحله پنجم و ششم هر یکسال الی یکسال و نیم
مرحله هفتم و هشتم هر یکسال و نیم

قیمت فیلتر آب شیرین کن خانگی

مینروا فیلتر کار شما در خرید لوازم جانبی و فیلترهای دستگاه‌های تایوانی مینروا را راحت کرده است و به همین خاطر دیگر نیازی نیست که برای خرید فیلترهای تایوانی و آمریکایی این دستگاه‌ها، در دردسر و مدام فروشگاه‌های مختلف را طی کنید. همچنین به دلیل نمایندگی بودن مینروا فیلتر،‌ از قیمت درست فیلترها مطمئن خواهید شد.

قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب در زیر به صورت پکیج های مختلف ارائه می‌شود که همگی از فیلترهای درجه یک تایوانی، آمریکایی و ژاپنی هستند. شما می‌توانید تمامی این پکیج‌ها را از طریق مینروا سفارش دهید و آنها را به صورت رایگان تحویل بگیرید.

قیمت پکیج‌های فیلتر آب

پک کامل فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای ممبران گلد 490,000 تومان
فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی CCK پک سه عددی 150,000 تومان
فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی پک 6 عددی 460,000 تومان

از آنجایی که فیلترهای تصفیه آب باید سر زمان مشخص شده خودشان تعویض شوند، به همین خاطر میزان هزینه و قیمت نباید برای شما مهم باشد و البته که از قبل باید این هزینه‌ها را بررسی کنید. با رسیدگی مداوم به دستگاه خود از فرسوده شدن آن و همچنین سوختن موتور جلوگیری می‌کنید.

هر کدام از این پک‌ها شامل فیلترهای مراحل مختلف تصفیه آب می‌شود که این مراحل به شرح زیر می‌باشد:

پک کامل فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای ممبران گلد شامل فیلترهای زیر می‌شود:

 • فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن PP
 • فیلتر مرحله دوم کربن فعال گرانول اکتیو
 • فیلتر مرحله سوم کربن بلاک فشرده
 • فیلتر مرحله چهارم ممبران گلد 13 لایه فیلمتک آمریکا
 • فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی
 • فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

پک 6 عددی فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی شامل فیلترهای زیر می‌شود:

 • فیلتر آب شماره 1 پلی پروپیلن
 • فیلتر آب شماره 2 کربن فعال گرانول
 • فیلتر آب شماره 3 کربن فشرده بلاک
 • فیلتر آب شماره 4 ممبران آبی 13 لایه فیلمتک آمریکا
 • فیلتر آب شماره 5 پست کربن خطی
 • فیلتر آب شماره 6 مینرال

مینروا فیلتر خدمات ارسال و تعویض رایگان و همچنین سرویس دستگاه تصفیه شما را نیز بر عهده می‌گیرد، این یعنی هزینه فیلتر تصفیه آب برای شما رایگان خواهد بود و شما تنها هزینه را بر اساس قیمت فیلتر تصفیه آب می‌پردازید.

انتخاب نوع دستگاه بر اساس نوع فیلتر و قیمت آنها

هزینه خرید فیلترهای تصفیه آب بر اساس دستگاه و برند آن، متفاوت است. آنچه در بازار به نام دستگاه‌های سه مرحله‌ای و پنج مرحله‌ای وجود دارد دارای پمپ و مخزن نمی‌باشند و البته فیلتر ممبران را نیز ندارند. برای بسیاری هزینه خرید دستگاه و قیمت فیلترهای آن، مهم است و به این خاطر به دنبال دستگاه‌هایی ارزان و با تعداد مراحل پایین‌تری هستند و نباید انتظار داشته باشند که این دستگاه‌ها و فیلترهای آنها تمام رسوبات و آلاینده‌ها را تصفیه کنند. برای شهرهایی مانند تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران، دستگاه‌هایی با تعداد مراحل بیشتر و البته فیلترهای بیشتر توصیه می‌شود و باید برای این فیلترها هزینه کرد.

لینک های مفید: راهنمای تعویض فیلتر تصفیه آبانواع فیلتر های تصفیه آبقیمت دستگاه تصفیه آب خانگی