قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک + نصب و ارسال رایگان

مصرف آب آشامیدنی بهداشتی در شهر اراک از اهمیت بالایی برخوردار است. آب سالم به عنوان یک عنصر حیاتی، نقش مهمی را در تنظیم دمای بدن، انتقال مواد مغذی، حفظ تعادل بدن و دفع مواد زائد ایفا می‌کند. در بسیاری از مناطق مانند شهر اراک، ممکن است که آب شهری به‌خوبی تصفیه نشده باشد یا حتی اگر این کار انجام شود، همچنان حاوی مقادیر زیادی از فلزات سنگین و مواد معدنی مضر باشد که به سلامت بدن آسیب می‌رسانند.

این موضوع باعث نگرانی بسیاری از خانواده‌ها در خصوص کیفیت آب مصرفی می‌شود. به همین دلیل، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک می‌تواند یک راه‌حل موثر و ضروری به‌نظر برسد. انواع بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا با تکنولوژی پیشرفته خود، توانایی حذف آلودگی‌ها، کاهش سختی آب و حذف فلزات سنگین را دارند و بدین ترتیب، آب سالم و گوارایی را در اختیارتان قرار می‌دهند. شما عزیزان با انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل میتوانید از خدمات نصب و ارسال رایگان در نمایندگی آب تصفیه کن خانگی اراک استفاده نمایید.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه‌

قیمت دستگاه تصفیه آب در اراک

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

در بازار، انواع مختلفی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن خانگی و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی موجود است؛ اما با توجه به وجود دستگاه‌های بی‌کیفیت و قطعات نامرغوب، انتخاب یک دستگاه مناسب که با قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی هم باشد می‌تواند کمی چالش ایجاد کند. به همین دلیل ما به شما، دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا را پیشنهاد می‌دهیم.

این دستگاه با کیفیت بالا و عملکرد عالی، یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار است. قیمت دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در اراک به عواملی نظیر تعداد مراحل تصفیه، نوع فیلترها، برند، عمر مفید فیلترها و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و دیگر ویژگی‌ها بستگی دارد. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مینروا در مدل‌ها و قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند که شما می‌توانید با توجه به نیاز و ترجیحات خود، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

طبق بررسی های صورت گرفته از آب لوله کشی شهری اراک، بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی برای استفاده و حذف آلاینده های آلوده همچون نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم در تصفیه آب اراک، آب تصفیه کن مینروا تایوانی Minerva Taiwanese Household Water Purifier است که کامل ترین مدل آن نیز هشت مرحله ای اکسیژن ساز میباشد که از یک پک کامل فیلتر تصفیه آب در هشت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس با فیلتر ممبران آمریکایی که بر روی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرد تشکیل شده است و به عنوان بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان نیز به شمار می آید.

ویدئوی 2 دقیقه ای زیر، جهت انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک، اطلاعاتی کامل و جامع در اختیار شما قرار میدهد. پیشنهاد میکنیم حتما تماشا کنید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی در بازار، با انواع تکنولوژی‌ها و فیلترهای گوناگون عرضه می‌شوند. هر دستگاه آب تصفیه کن خانگی در اراک با توجه به فناوری و قابلیت‌های منحصربه‌فردش، عملکرد متفاوتی دارد. بسیاری از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز و تبریز و دیگر شهرهای ایران، از تکنولوژی اسمز معکوس Reverse Osmosis System بهره می‌برند.

این تکنولوژی به عنوان یکی از موثرترین و قدرتمندترین روش‌های تصفیه آب تبریز و اراک شناخته می‌شود و سراسر دنیا محسوب میشود و کاربرد فراوانی دارد. در ادامه به معرفی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در اراک می‌پردازیم.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای مینروا Minerva Ro8_O2PLUS با قابلیت افزودن اکسیژن، یک سیستم پیشرفته و جامع برای تصفیه آب است که با استفاده از مراحل مختلف فیلتراسیون، آب را از آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها پاکسازی می‌کند. این دستگاه معمولا شامل مراحل متعددی از جمله فیلترهای پیش‌تصفیه، فیلترهای کربنی، فیلترهای ممبران و فیلترهای معدنی است که هر کدام وظیفه حذف ذرات معلق، کلر، مواد آلی و سایر آلودگی‌ها را برعهده دارند.

در مرحله نهایی، این دستگاه با افزودن اکسیژن به آب، باعث بهبود طعم و افزایش میزان اکسیژن محلول در آب می‌شود که برای سلامتی مفید است. این نوع دستگاه‌ها معمولا برای استفاده خانگی و بهبود کیفیت آب آشامیدنی طراحی شده‌اند.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله‌ای با قابلیت یونیزه کردن و قلیایی‌سازی، یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب موجود است که برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با بهره‌گیری از 7 مرحله فیلتراسیون، از جمله فیلترهای پیش‌تصفیه، فیلترهای کربنی، فیلترهای ممبران و فیلترهای قلیایی، تمامی آلودگی‌ها و ناخالصی‌های موجود در آب را از آن جدا می‌کند.

یکی از ویژگی‌های برجسته این دستگاه، فیلتر قلیایی آن است. این فیلتر با استفاده از فناوری یونیزاسیون، اسیدیته آب را کاهش داده و آب را به حالت قلیایی در می‌آورد. آب اسیدی می‌تواند برای بدن مضر باشد، اما آب قلیایی تولید شده توسط این دستگاه، خواص بسیاری برای سلامتی دارد. از جمله مزایای آب قلیایی می‌توان به افزایش سطح pH آب به بالای 7 اشاره کرد، که به تنظیم pH بدن و کاهش اسیدیته آن کمک می‌کند.

همچنین آب قلیایی تولیدشده توسط این دستگاه، سموم و مواد مضر را از بدن دفع می‌کند، فرآیند گوارش را بهبود می‌بخشد و به حفظ سلامت پوست کمک می‌کند. این دستگاه، به طور موثری کیفیت آب آشامیدنی را ارتقاء داده و نیازهای روزانه شما را برآورده می‌سازد.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله‌ای معدنی‌ساز، با استفاده از فیلترهای متنوعی از جمله فیلترهای پیش‌تصفیه، کربنی و ممبران، تمام ناخالصی‌ها و آلودگی‌های موجود در آب را حذف می‌کند. آب پس از عبور از این فیلترها، تقریبا خالص و بدون هرگونه مواد معدنی است.

یکی از اجزای اساسی این دستگاه در آخرین مرحله فرآیند تصفیه، فیلتر معدنی‌ساز است. این فیلتر وظیفه دارد تا مواد معدنی مفید مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه کند. این مواد معدنی برای سلامت بدن ضروری هستند و نه تنها طعم آب را بهبود می‌بخشند، بلکه به تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود عملکرد عضلات و سلامت استخوان‌ها هم کمک می‌کنند.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله‌ای با فیلتر UV، یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین گزینه‌ها برای تأمین آب شرب سالم و با کیفیت است. این دستگاه، به‌ویژه برای مناطقی که از منابع آب غیرمطمئن مانند چاه استفاده می‌کنند، بسیار مناسب بوده و تضمین می‌کند که آب مصرفی کاملا سالم و تصفیه شده باشد.

عملکرد این دستگاه به این صورت است که در مرحله اول، آب از فیلتر پیش‌تصفیه عبور می‌کند تا ذرات بزرگ مانند خاک و شن را حذف کند. در مرحله دوم آب از فیلتر کربن فعال عبور کرده و بو، طعم نامطلوب و مواد آلی موجود در آن از بین می‌روند.

در مرحله سوم، ممبران اسمز معکوس (RO) وارد عمل می‌شود که مهم‌ترین بخش فرآیند تصفیه است. در این مرحله، آب تحت فشار از ممبران عبور کرده و تمامی مواد معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها، املاح معدنی و سایر آلاینده‌های محلول را حذف می‌کند.

در مرحله چهارم، فیلتر UV با استفاده از لامپ ماوراء بنفش به کار می‌افتد و باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را غیرفعال می‌کند. این روش فیزیکی بسیار مؤثر است و هیچ ماده شیمیایی به آب اضافه نمی‌کند.

کیفیت آب لوله کشی در شهر اراک

با توجه به نتایج تحقیقات اخیر در شهر اراک، آلاینده‌های اصلی منابع آب آشامیدنی شامل نیترات، فلزات سنگین و کلر می‌شوند که جدای از خواص آب باران با باران به آب های زیر زمینی شهر اراک که یک شهر صنعتی محسوب میگردد نفوذ میکنند. این بررسی‌ها نشان می‌دهند که غلظت نیترات، در بیش از 80 درصد شبکه تامین آب آشامیدنی اراک، به بیشتر از حد مجاز (10 میلی‌گرم در لیتر بر اساس نیتروژن) می‌رسد که به دلیل استانداردهای بهداشتی، غیر قابل مصرف برای آشامیدن است.

اطلاعات نشان می‌دهند که حدود 38 درصد از مردم اراک از افزایش نیترات در آب آشامیدنی آگاه هستند که در این میان نیز، تنها 15 درصد از آن‌ها اطلاعات مربوط به مخاطرات بهداشتی نیترات را درک کرده‌ و عکس‌العمل مناسبی نسبت به این مسئله اتخاذ کرده‌اند.

بنابراین، خرید دستگاه تصفیه آب در اراک می‌تواند یک راهکار مؤثر برای شهروندان باشد تا از آب آشامیدنی با کیفیت‌تری بهره‌مند شوند. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مینروا، با استفاده از فیلترهای مختلف از جمله فیلترهای ممبران اسمز معکوس (RO)، فیلترهای کربن فعال و فیلتر UV می‌توانند نیترات، فلزات سنگین، کلر و سایر آلاینده‌های موجود در آب را حذف کنند. این دستگاه‌ها قادرند تا حدود زیادی مشکلات بهداشتی ناشی از آب آشامیدنی آلوده شهروندان را برطرف نمایند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

نمایندگی دستگاه‌ تصفیه آب در اراک همانند نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان و دیگر نمایندگی های شرکت مینروا فیلتر، بهترین مدل‌های تصفیه آب را به شما پیشنهاد می‌دهد. دستگاه‌های تصفیه آب مینروا، با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و وارداتی از تایوان، قادرند نیازهای شما را به بهترین شکل برآورده سازند. مشاوران ما در این نمایندگی تصفیه آب اراک، آماده هستند تا در انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک به شما کمک کنند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

نصب و ارسال رایگان

با خرید از نمایندگی‌های معتبر مینروا در اراک و تصفیه آب در بندر عباس، مطمئن باشید که از خدماتی همچون نصب و ارسال رایگان دستگاه‌ تصفیه آب خود بهره‌مند خواهید شد. این نمایندگی‌ با داشتن تیم‌های متخصص و ماهر، اطمینان می‌دهد که دستگاه‌ تصفیه آب شما به بهترین شکل ممکن نصب و راه‌اندازی می‌شود و نگرانی‌های شما درباره حمل‌ونقل و نصب دستگاه را برطرف می‌کند.

شرکت مینروا فیلتر در محله های حافظیه، بهشتی فاز 1، کوی کارمندان شرکت نفت، علی ابن ابی طالب، قنات ناصری، شهرک حمید، شهرک هجرت، جهانگیری، لقمان، عباس آباد، مسکن،  اوحدی، سبحانی، شهرک امیر کبیر، الهیه، فاطمیه،  مشاور و دیگر محله های شهر اراک Arak به ارائه خدمات گارانتی طلایی بدون قید و شرط و نصب و ارسال رایگان محصولات تایوانی مینروا میپردازد.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

فیلترهای موجود در هر سیستم تصفیه آب، به عنوان یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آن شناخته می‌شوند و تأثیر بسزایی بر کیفیت نهایی آب می‌گذارند. هر نوع فیلتر بسته به عملکرد خود، دارای عمر مشخصی است که باید به موقع تعویض شود.

شرکت مینروا، به طور منظم به شما یادآوری می‌کند که زمان تعویض هر فیلتر فرا رسیده است. همچنین در صورت نیاز، تکنسین‌های ماهر خود را به محل شما اعزام می‌کند تا فیلترها را تعویض کنند. این اقدام نه تنها اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه تصفیه آب را به ارمغان می‌آورد، بلکه سلامت آن را هم تضمین می‌نماید.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

اطمینان از اصالت و عملکرد بهینه دستگاه‌های تصفیه آب در اراک، بستگی به گارانتی محصول دارد. تمامی دستگاه‌های تصفیه آب شرکت مینروا، با گارانتی طلایی بدون قید و شرط برای قطعات ارائه می‌شوند. این گارانتی به عنوان یکی از معتبرترین و قابل‌اعتمادترین گارانتی‌ها در زمینه خرید دستگاه‌های تصفیه آب در اراک، اطمینان شما از خرید این محصول را تضمین می‌نماید.

همچنین در صورت نیاز، بهترین خدمات پس از فروش را به شما ارائه خواهد داد. با این تضمین شما می‌توانید با آرامش خاطر، از عملکرد بهینه و کیفیت بالای دستگاه تصفیه آب خود برخوردار شوید.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

با خرید دستگاه تصفیه آب از نمایندگی مینروا در اراک، از یک فرصت استثنایی بهره‌مند خواهید شد. شرکت مینروا به شما این امکان را می‌دهد که پس از نصب دستگاه و انجام آزمایش سختی آب، هزینه خرید را پرداخت نمایید. این روش، اطمینان می‌دهد که تنها پس از اطمینان از عملکرد بهینه دستگاه مبلغ را پرداخت کنید.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

پیشنهاد سرویس دوره‌ای برای دستگاه تصفیه آب، یک گزینه عالی جهت حفظ کیفیت و عملکرد بهینه آب تصفیه شده در خانه است. این سرویس شامل تعمیر و نگهداری دوره‌ای دستگاه است که شامل تمیزکاری، تعویض فیلترها، و بررسی کلیه قطعات و عملکرد دستگاه می‌شود.

با استفاده از این سرویس می‌توانید عملکرد بهینه دستگاه را حفظ کرده، عمر مفید آن را افزایش داده و از مشکلاتی نظیر خرابی ناگهانی و کاهش عملکرد دستگاه جلوگیری کنید. بهره‌مندی از این سرویس، منجر به بهبود کیفیت آب تصفیه شده در خانه و افزایش راحتی شما در استفاده از آب آشامیدنی می‌شود.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلترهای دستگاه‌های تصفیه آب، نقش اساسی در بهبود کیفیت آب آشامیدنی و حذف آلودگی‌ها دارند. هر نوع فیلتر با عملکرد خاص خود، مواد معلق، آلاینده‌های شیمیایی، میکروب‌ها و فلزات سنگین را از آب حذف می‌کند. در ادامه، به توضیح دقیق نقش و عملکرد هر یک از این فیلترها در فرآیند تصفیه آب می‌پردازیم.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

فیلتر پلی پروپیلن یکی از اجزای اساسی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است، که در مرحله اولیه فرآیند تصفیه قرار می‌گیرد. این نوع فیلتر از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و وظیفه حذف ذرات معلق و جامدات از آب را بر عهده دارد. الیاف پلی پروپیلن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که آب را عبور می‌دهند، اما ذرات جامد و معلق را جذب کرده و از ورود آن‌ها به مراحل بعدی تصفیه جلوگیری می‌کنند.

فیلترهای پلی پروپیلن در انواع سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که توانایی حذف ذرات به اندازه 1 تا 5 میکرون را دارند. برای حفظ عملکرد بهینه دستگاه تصفیه آب، توصیه می‌شود که فیلتر پلی پروپیلن هر 4 تا 6 ماه یکبار تعویض شود.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلتر کربن فعال در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی به عنوان یکی از مراحل اصلی تصفیه، جهت حذف مواد آلی، جذب بو و طعم نامطبوع آن و نیز از بین بردن گازهای محلول مانند کلر و هیدروژن سولفید مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلترها با استفاده از کربن فعال، مواد مضر را جذب کرده و کیفیت آب را بهبود می‌بخشند.
مهم‌ترین نکته درباره کربن اکتیو این است که، ظرفیت جذب آن پس از گذشت مدتی کاهش می‌یابد.

اگر در شهر اراک از آکواریوم استفاده میکنید و این سوال را دارید که چگونه کلر آب را از بین ببریم برای ماهی های آکواریوم آب شیرین میتوانید هم از فیلتر کربن گرانول فعال شماره 2 و هم از فیلتر پست کربن خطی به همراه فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی استفاده نمایید. در واقع شما به یک دستگاه تصفیه آب حداقل شش مرحله ای هفت مرحله ای هشت مرحله ای نیاز دارید تا از فیلتر پنجم آن خروجی برای آب آکواریوم آبی عاری از هرگونه کلر در اختیار داشته باشید.

بنابراین لازم است که در فواصل زمانی مشخص (معمولا 4 تا 6 ماه)، آن را تعویض کرده تا از عملکرد بهینه دستگاه اطمینان حاصل نمایید. این اقدام باعث بهبود کیفیت آب و حذف بیشتر آلاینده‌ها می‌شود، که در نتیجه به بهبود سلامتی شما و خانواده‌تان کمک می‌کند.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

فیلتر کربن بلاک به عنوان مرحله سوم در دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک، کاربرد دارد و یکی از مؤثرترین فیلترها در این زمینه به‌شمار می‌رود. این فیلتر از یک بلاک فشرده شده کربن ساخته شده است که تحت فشار و حرارت بالا روی کربن فعال، شکل گرفته است. ساختار این بلاک کربن به گونه‌ای است که توانایی جذب و حذف آلاینده‌های آلی و شیمیایی از آب را افزایش می‌دهد.

فیلتر کربن بلاک معمولا از دو لایه تشکیل شده است: لایه بیرونی متخلخل که امکان عبور مؤثر آب را فراهم می‌آورد و لایه داخلی، که به طور ویژه برای جذب آلاینده‌ها طراحی شده است. این فیلتر قادر است کلر، ترکیبات آلی، بو و طعم ناخوشایند، مواد شیمیایی و رنگ‌ را از آب حذف کند.

همانند سایر فیلترها، بلاک کربن نیز دارای عمر مفید مشخص (4 تا 6 ماه) است و پس از آن نیاز به تعویض دارد. برای حفظ عملکرد بهینه دستگاه تصفیه آب، توصیه می‌شود که این فیلتر را در بازه‌های زمانی مشخص تعویض کنید تا از کیفیت بالای آب و عملکرد مؤثر دستگاه، اطمینان حاصل نمایید.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، برای حذف آلاینده‌های محلول در آب استفاده می‌شود. این فیلتر دارای منافذ بسیار ریزی است که قادر است ذرات و آلاینده‌های محلول را تا اندازه نانومتری از آب جدا کند.

فرآیند اسمز معکوس بر مبنای اصل اسمز معکوس عمل می‌کند؛ به این صورت که آب تحت فشار،از فیلتر ممبران عبور می‌کند، اما ذرات و آلاینده‌ها نمی‌توانند از این منافذ بسیار ریز عبور کنند. در این روش، آب تصفیه شده از یک سمت ممبران عبور کرده و آلاینده‌ها و املاح معدنی که اندازه آن‌ها بزرگ‌تر از منافذ ممبران است، در پشت آن متوقف می‌شوند.

اسمز معکوس اغلب از پلیمرهای خاصی مانند پلی‌آمید، پلی‌استر، یا پلی‌تترافلوئورواتیلن ساخته می‌شوند که دارای ساختار لایه‌ای هستند. این غشاها به صورت رولی یا تخته‌ای تولید و نصب می‌شوند و برای حفظ عمر مفید و عملکرد بهینه، نیاز به تعویض دوره‌ای دارند.

این تعویض معمولا بین 12 تا 24 ماه یا بر اساس میزان استفاده از دستگاه صورت می‌گیرد. توصیه می‌شود که تعویض فیلتر RO را مطابق با دستورالعمل تولید‌کننده دستگاه و با توجه به شرایط آب منطقه‌ای خود انجام دهید، تا از بهترین عملکرد و کیفیت آب تصفیه شده بهره‌مند شوید.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

فیلتر کربن خطی (پست کربن) که از کربن فعال دانه‌ای و زغال اکتیو تشکیل شده است، به صورت کپسولی در دستگاه‌های تصفیه آب با فناوری اسمز معکوس (RO) نصب می‌شود. این فیلتر به عنوان مرحله پنجم، پس از مخزن ذخیره 16 لیتری آب تصفیه شده قرار می‌گیرد. یکی از علت پر نشدن مخزن تصفیه آب خانگی کیپ شدن خروجی ممبران به مخزن ذخیره است که در مرحله چهارم و قبل از فیلتر پست کربن خطی قرار گرفته است.

آب عبوری از ممبران (مرحله چهارم تصفیه آب) از فیلتر کربن خطی نیز می‌گذرد تا بو، طعم، و رنگ آن بهبود یافته و آب به شفافیت و کیفیت مناسب برای آشامیدن برسد. برای اطمینان از عملکرد بهینه، توصیه می‌شود فیلتر کربن خطی (پست کربن) را هر 6 ماه یکبار یا پس از استفاده از 1000 گالن آب تعویض کنید.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

آب پس از تصفیه و عبور از محفظه فیلتر مرحله ششم، که شامل فیلتر معدنی‌ساز است، با مقدار کمی مواد معدنی که به آب اضافه شده‌اند برخورد می‌کند. این مواد معدنی باعث افزایش سختی آب به میزان طبیعی می‌شوند و همانطور که اطلاع دارید آب مقطر چیست از کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی اراک جلوگیری مینماید و کیفیت آب آشامیدنی را بهبود می‌بخشند تا مشابه آب معدنی شود.

دستگاه‌های تصفیه آب 5 مرحله‌ای علاوه بر حذف آلاینده‌های اصلی آب، املاح مفید را نیز از بین می‌برند.

بنابراین یک دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک، باید دارای حداقل 6 فیلتر باشد تا بهترین نوشیدنی برای کمبود آب بدن انسان را تأمین نماید که یکی از آن‌ها فیلتر معدنی‌ساز است تا بتواند بهترین عملکرد را ارائه دهد. این فیلترها به آب تصفیه‌شده مقدار کافی مواد معدنی مفید اضافه می‌کنند، در حالی‌که از حذف آلاینده‌های مضر نیز اطمینان حاصل می‌شود.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

نام دیگر فیلتر یونیزه قلیایی، آلکالاین ORP است که بعد از فیلتر مینرال در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در اراک نصب می‌شود. به دلیل ورود پساب‌های شیمیایی و مضر به منابع آب زیرزمینی که باعث کاهش pH و اسیدی شدن آب می‌شوند، استفاده از فیلتر آلکالاین پیشنهاد می‌شود.

این فیلتر با تغییر خصوصیات شیمیایی آب و تبدیل آن به آب قلیایی، اثرات مثبت زیادی بر سلامت انسان دارد و یکی از فواید نوشیدن آب در شب استفاده از آب قلیایی برای جلوگیری از رشد سلولهای سرطانی و داشتن خوابی آرام است. آب قلیایی نه تنها در درمان بیماری‌هایی مانند سنگ کیسه صفرا و کلیه مؤثر است، بلکه از بروز این بیماری‌ها نیز پیشگیری می‌کند. علاوه بر این، آب قلیایی به بهبود گردش خون و کنترل بیماری‌هایی نظیر دیابت، فشار خون بالا، پوکی استخوان و مشکلات گوارشی هم کمک می‌کند.

عمر مفید این فیلتر بین یک و نیم تا دو سال است و توصیه می‌شود همزمان با فیلترهای مینرال و پست‌کربن تعویض شود، تا عملکرد بهینه دستگاه تصفیه آب حفظ گردد.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

فیلتر آنتی‌باکتریال اکسیژن‌ساز در مرحله هشتم دستگاه تصفیه آب خانگی، با هدف ارتقاء کیفیت آب و افزایش فواید سلامتی کاربرد دارد. این فیلتر با افزایش میزان اکسیژن محلول در آب، به بهبود سطح اکسیژن خون کمک کرده و با خواص آنتی‌باکتریالی خود، باکتری‌ها و میکروب‌های باقی‌مانده در آب را از آن جدا می‌کند. استفاده از این فیلتر می‌تواند به بهبود سلامت عمومی، افزایش انرژی و تقویت متابولیسم بدن کمک کند.

یکی از کامل‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در اراک، دستگاه هشت مرحله‌ای است که در مرحله نهایی از فیلتر اکسیژن‌ساز بهره می‌برد. این فیلتر موجب افزایش میزان اکسیژن محلول در آب خروجی می‌شود، که می‌تواند سطح اکسیژن خون را افزایش داده و اثرات مثبتی بر بدن داشته باشد. مصرف آب حاوی اکسیژن به میزان استاندارد مصرف آب در روز بیشتر تأثیر قابل‌توجهی بر سلامت پوست، افزایش انرژی و بهبود متابولیسم بدن دارد.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

استفاده از فیلتر UV برای تصفیه آب، خصوصا در مناطقی که از منابع آب مشکوک مانند چاه‌ها استفاده می‌کنند، ضروری است. این فیلتر به منظور نابودی میکروارگانیسم‌های مضر موجود در آب، مورد استفاده قرار می‌گیرد. فیلتر UV با تاباندن اشعه ماوراء بنفش، باکتری‌ها، ویروس‌ها و دیگر میکروارگانیسم‌های مضر را غیرفعال ساخته و از بین می‌برد.

این روش به عنوان یک راهکار فیزیکی برای ضدعفونی کردن آب، بسیار کارآمد و ایمن است و هیچ ماده شیمیایی به آن اضافه نمی‌کند. به کارگیری فیلتر UV در دستگاه تصفیه آب خانگی، می‌تواند تضمین کند که آب مصرفی شما عاری از هرگونه عوامل بیماری‌زا و کاملا بهداشتی است.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار تصفیه آب اراک ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

در لیست زیر میتوانید قیمت روز انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و برندهای متفرقه تایوانی اصل، ایرانی، چینی، آمریکایی، آلمانی، ایتالیایی که در بازار تصفیه آب اراک عرضه و به فروش میرسند و توسط شرکت مینروا فیلتر جمع آوری شده است را مشاهده نمایید. آخرین بروز رسانی لیست قیمت زیر برای تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) میباشد :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز بازار اراک
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
سی سی کا 8 مرحله ای cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب اراک : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و سه هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,842,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و هشت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 850,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 377,000 تومان قیمت فروش در بازار : سیصد و شصت و هفت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 783,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,152,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صدو پنجاه و دو هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,785,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,131,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب اراک : سه میلیون و یکصد و بیست و یک هزار تومان
آب تصفیه کن سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,655,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و پنج هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,119,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و بیست و یک هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,184,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و صد و هفتاد و چهار هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
تصفیه آب خانگی سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,671,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و نود و سه هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,168,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و نود و چهار هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,172,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سیزده هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,492,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشتاد و هشت هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,468,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,256,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم تصفیه کننده آب سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,140,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و ده هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,835,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,560,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,206,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,336,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,621,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,721,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,237,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب اراک : دو میلیون و دویست و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,333,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 755,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 758,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,466,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون سیصد و نود و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,366,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 734,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,838,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,836,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 46,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,373,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و چهار هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,536,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 878,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,685,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 866,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,469,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,667,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و چهار هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,881,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,325,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,358,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,443,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و سی و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,793,000 تومان قیمت فروش در بازار : پانزده میلیون و هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,895,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,678,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب اراک : دو میلیون و ششصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,329,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,270,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,476,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,357,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,346,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و شش هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,889,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,397,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و هفت هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و بیست و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,755,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,587,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,304,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,360,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 244,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,746,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و دو هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,764,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,634,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و چهار هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,426,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و شش هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب اراک : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,624,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب اراک : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

خرید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر اراک توسط شرکت مینروا فیلتر با خدمات نصب و ارسال رایگان با عرضه و فروش بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا Minerva صورت میگیرد و شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی که مد نظر برای آپارتمان و منزل خود دارید از کارشناسان فروش مینروا فیلتر به صورت 24 ساعته بپرسید، با این وجود برخی از سوالات متداول شما عزیزان به شرح زیر است:

سوالات متدوال

با توجه به دارا بودن تضمین قیمت و جوابدهی تصفیه آب خانگی مینروا تایوانی اصل رنج قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر اراک بین 7 الی 12 میلیون تومان است

شرکت مینروا فیلتر با ارائه انواع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار ایران و برای آب لوله کشی شهری اراک اقدام به ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات، تضمین قیمت و خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در محل در شهر اراک نموده است

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)