قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب آمریکایی

اگر تابه‌حال برای خرید دستگاه تصفیه آب اقدام کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که تعداد زیادی برند و نام تجاری در بازار وجود دارد که قیمت‌های بسیار متنوعی دارند. حتی، شاید بعد از پرس‌وجو از فروشندگان مختلف با شنیدن حرف‌های متفاوت یا متناقض کمی گیج شده باشید. بسیاری از افراد با دیدن این تعداد برند و شنیدن حرف‌های مختلف، در انتخاب خود دچار تردید می‌شوند.

شاید شما هم با پیشنهاد خرید آب تصفیه کن آمریکایی مواجه شده باشید. با توجه به کیفیت محصولات آمریکایی، این پیشنهاد بسیار وسوسه‌کننده به نظر می‌رسد. اما حقیقت این است که دستگاه تصفیه آب ساخت آمریکا در ایران وجود ندارد. در نتیجه اغلب اوقات ادعای فروش دستگاه‌های تولید شده در کشور آمریکا صحت ندارد. فقط در موارد خاصی ممکن است یک دستگاه خاص و با کاربردی خاص، ساخت آمریکا وجود داشته باشد. دستگاه‌های تصفیه آب خانگی که در ایران به فروش می‌رسند حتی تحت لیسانس کشور آمریکا هم تولید نمی‌شوند. در نتیجه بهتر است از اساس به دنبال آب تصفیه کن آمریکایی یا کانادایی نباشید.

دستگاه‌های تصفیه آبی که در ایران وجود دارند اغلب در داخل کشور مونتاژ می‌شوند. البته ممکن است به صورت محدود دستگاه‌هایی که به طور کامل در تایوان تولید شده‌اند هم پیدا کنید. تمام دستگاه‌های تصفیه آب مونتاژ شده در ایران کیفیت یکسانی ندارند. برخی دستگاه‌ها در کارخانه‌هایی معتبر که اسم و رسم مشخص دارند مونتاژ می‌شوند. این کارخانه‌ها قطعات دستگاه را به کشور وارد کرده و در داخل مونتاژ می‌کنند. آنها برای کسب اعتبار بیشتر و رقابت با دیگران سعی در بهبود کیفیت دستگاه‌های خود دارند.

در نقطه مقابل افرادی هستند که از قطعات چینی یا ایرانی بی‌کیفیت برای ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می‌کنند. این افراد نه برند معتبری دارند و نه برای ارتقا کیفیت محصولات خود می‌کوشند. آنها فقط نام برندهای مشهور را بر روی دستگاه‌های خود نصب می‌کنند، یا از یک نام تقلبی و شناخته نشده استفاده می‌کنند و دستگاه‌های خود را به جای دستگاه‌های اصلی با قیمتی بسیار بالاتر از واقعیت به فروش می‌رسانند. این دستگاه‌ها کیفیت خوبی ندارند و خیلی زود به مشکل برمی‌خورند.

شما می‌توانید در میان شرکت‌های معتبری که به واردات قطعات باکیفیت و مونتاژ محصولات خود می‌پردازند، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب خود را پیدا کنید. برند مینروا یکی از بهترین برندهای معتبر موجود در بازار ایران است. قطعات استفاده شده در این دستگاه‌ها بالاترین کیفیت را دارند. همین موضوع باعث استاندارد بالای دستگاه‌ها و طول عمر زیاد آنها می‌شود.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب آمریکایی

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب

برای اینکه بتوانید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی را در میان ده‌ها برند معتبر تشخیص دهید، از قبل درباره هر برند جست‌وجو کنید. ممکن است فردی با ادعای فروش برندهای تصفیه آب آمریکایی بخواهد دستگاهی به شما بفروشد. اول از همه نام برند را در وب‌سایت‌های انگلیسی جست‌وجو کنید تا ببینید چه اطلاعاتی درباره آن به دست می‌آورید. خیلی اوقات در همین زمان متوجه می‌شوید برند مورد نظر ساخت آمریکا نیست، یا اساساً وجود ندارد.

در مورد دستگاه‌های ساخت تایوان نیز می‌توانید همین تحقیق را انجام دهید. سپس ویژگی‌های ظاهری دستگاه اورجینال را بشناسید تا بتوانید در هنگام تحویل گرفتن دستگاه آن را به‌دقت بررسی کنید. داشتن اتصالات دقیق، یکسان بودن برند در تمام قطعات و استفاده از فیلترهای اورجینال از جمله اولین ویژگی‌های یک دستگاه اصل هستند. اگر یک فرد از طرف شرکت فروشنده برای نصب دستگاه آمد، بعد از نصب از او بخواهید تا آب تصفیه شده را تست کند و نتیجه تست را ببینید. این تست معمولاً با دستگاه سختی‌سنج یا TDS meter انجام می‌شود.

در نهایت برای افراد عادی که تخصصی در تشخیص دستگاه تصفیه آب اورجینال را از دستگاه تقلبی ندارند، این است که از فروشندگان معتبر خرید کنند. شرکت مینروا فیلتر فروشنده محصولات برند مینروا است. محصولات برند مینروا تا یک سال گارانتی طلایی قطعات دارند و از پشتیبانی مادام‌العمر برخوردار هستند. به این ترتیب پس از خرید این محصولات در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

مینروا از معتبرترین برندهای تولیدکننده دستگاه تصفیه آب است؛ اما برندهای معتبر و مشهور دیگری مانند c.c.k و سافت واتر هم وجود دارند. نکته مهم این است که نمونه‌های تقلبی بسیار زیادی از برندهای مشهور وجود دارد و شما باید به دنبال دستگاه‌های باکیفیت و اصل بگردید.

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب تایوانی یا آمریکایی

همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم دستگاه تصفیه آب ساخت آمریکا به ایران وارد نمی‌شود. پس بهتر است به طور کل به خرید دستگاه تصفیه آب آمریکایی فکر نکنید. اما در مورد برندهای تصفیه آب تایوانی، امکان خرید وجود دارد. برندهای معتبر تایوانی باکیفیت‌ترین محصولات موجود در ایران به شمار می‌روند. تفاوت کیفیت دستگاه‌های تصفیه آب در طول عمر و استاندارد تصفیه آب در آنها است.

کیفیت دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی بالا است و می‌تواند تا سال‌ها بدون مشکل برای شما کار کند. برندهای خوب ایرانی که با قطعات وارداتی اصلی به مونتاژ محصولات می‌پردازند نیز کیفیت قابل قبولی دارند. در نتیجه لازم نیست خیلی نگران عدم وجود آب تصفیه کن آمریکایی در ایران باشید.

دستگاه تصفیه آب تایوانی یا آمریکایی

به طور معمول دستگاه‌های تصفیه آب امروزی با سیستم اسمز معکوس که قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی اسمز معکوس ممبران از دیگر فیلترهای دستگاه کمی بالاتر است، کار می‌کنند. مهم‌ترین قطعه در چنین دستگاه‌هایی فیلتر ممبران دستگاه است که اصلی‌ترین مرحله تصفیه آب را انجام می‌دهد. در یک دستگاه تصفیه آب اورجینال این فیلتر تصفیه آب باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

فیلتر ممبران برند مینروا در کشور تایوان و تحت لیسانس آمریکا تولید می‌شود و کیفیت بسیار خوبی دارد. تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی باید بین یک سال و نیم تا دو سال بعد از اولین استفاده انجام شود. عمر مفید فیلترهای دیگر دستگاه نیز با توجه به نوع فیلتر بین سه ماه تا دو سال تخمین زده می‌شود. با خرید دستگاه‌های مینروا، زمان تعویض و قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب در هر دوره با تماس تلفنی به شما یادآوری می‌شود. مهم است که همیشه از فیلترهای اصلی برای دستگاه خود استفاده کنید تا کیفیت مطلوب آب حفظ شود.

فیلتر ممبران برند

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

برای اینکه بتوانید از بین ده‌ها نام تجاری بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از نظر برند و مارک و قیمت را انتخاب کنید، لازم است تا به بودجه و نیاز خود توجه کنید. با فرض اینکه دستگاهی که می‌خرید تقلبی نباشد، برندهای باکیفیت‌تر قیمت بالاتری دارند. طبیعی است که قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل بالاتر است.

مسئله دیگری که در انتخاب دستگاه تصفیه آب اهمیت دارد، مدل دستگاه است. هر برند تولیدکننده دستگاه تصفیه آب چندین مدل دارد که هریک ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. ساده‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب RO شش مرحله دارند. سه فیلتر اول برای از بین بردن بوی بد، و ذرات معلق موجود در آب هستند و فیلتر ممبران در مرحله چهارم تصفیه آب قرار داد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه‌هایی که مراحل بیشتری دارند امکانات اضافه‌تری برای شما فراهم می‌کنند و قیمت بالاتری دارند. دستگاه‌های تصفیه آب قلیایی‌ ساز یک فیلتر قلیایی‌ساز دارند که pH آب را بیشتر می‌کند. آب قلیایی در مقاله آب مقطر چیست هم بررسی کردیم که سختی زیر 100 دارد اما کاملا تمام املاح را حذف نمیکند و برای بدن فواید بسیاری دارد و بر روی سلامت پوست تأثیر مثبت می‌گذارد. دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله‌ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی موجود است. این دستگاه با ایجاد خاصیت آنتی‌اکسیدانی در آب باعث افزایش سلامت آن می‌شود.

یکی دیگر از مدل‌های محبوب برندهای تصفیه آب تایوانی و ایرانی مدل اکسیژن‌ساز است. تصفیه آب ۸ مرحله‌ای اکسیژن‌ساز برند مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS علاوه بر فیلتر قلیایی‌ساز فیلتر اکسیژن‌ساز هم دارد که با افزایش میزان اکسیژن محلول در آب باعث شادابی بیشتر شما می‌شود.

بهترین مدل های دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی

فروشنده‌های دستگاه‌های تصفیه آب در ایران برندهای تصفیه آب آمریکایی نمی‌فروشند. برای به دست آوردن قیمت دستگاه تصفیه آب ساخت آمریکا کافی است به سایت‌های انگلیسی زبان مراجعه کنید و با توجه به قیمت روز دلار قیمت دستگاه‌ها را به ریال برگردانید. در حال حاضر بهترین برندهای تصفیه آب آمریکایی با توجه به تعداد مراحل تصفیه، ویژگی‌های خاص و سرعت تصفیه آب چیزی بین ۱۲۵ تا ۴۵۰ دلار قیمت دارند.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل یا آمریکایی یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید دستگاه است. اما شاید بتوان گفت فاکتور قیمت در کنار کیفیت معنا پیدا می‌کند. اگر فردی بخواهد دستگاهی تقلبی را به جای دستگاه آمریکایی با قیمتی بسیار بالا به شما بفروشد، شما باید هوشیار و دقیق باشید.

قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی

برند مینروا یک دستگاه با قطعات تایوانی است. فیلتر ممبران این دستگاه که مهم‌ترین قطعه آن است تحت لیسانس آمریکا است و به همین جهت از بالاترین کیفیت برخوردار است. شما با خرید دستگاه‌های مینروا از امکانات دیگری مانند ارسال رایگان به سراسر کشور و نصب رایگان در استان‌های تهران و البرز بهره‌مند می‌شوید.

اگر هنوز نمی‌دانید بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل برای شما کدام است، می‌توانید با مشاوره‌های ۲۴ ساعته شرکت مینروا فیلتر تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را جهت دانستن ویژگی‌های دستگاه‌های مختلف و انتخاب مناسب‌ترین آنها دریافت کنید. در نهایت بعد از خرید دستگاه تعویض به موقع فیلترها و سرویس سالانه دستگاه را برای حفظ کیفیت و طول عمر بیشتر آن در نظر داشته باشید.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی در بازار ایران در چه رنجی است؟

تصفیه آب تایوانی مینروا که دارای فیلتر ممبران آمریکایی فیلمتک و سیستم اسمز معکوس تحت لیسانس کشور آمریکا است رنج قیمت بین 7.000.000 تومان الی 8.000.000 تومان دارد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی در بازار ایران کدام است؟

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی برند مینروا تایوان است که شامل فیلتر ممبران سیزده لایه ریزبافت فیلمتک آمریکایی و تکنولوژی آمریکایی پمپ و مخزن دار میشود و در شش الی هشت مرحله فیلتراسیون در بازار ایران عرضه میگردد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)