قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس + نصب و ارسال رایگان

آب آشامیدنی سالم، یکی از اساسی‌ترین نیازهای انسان برای ادامه زندگی و حفظ سلامتی است. در بسیاری از مناطق کشور، از جمله بندر عباس، آب لوله‌کشی شهری گرچه تا حد زیادی تصفیه می‌شود، اما ممکن است همچنان حاوی املاح و آلاینده‌های مضری باشد که بر سلامت افراد تاثیر منفی بگذارند. بنابراین خرید بهترین مارک تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بندر عباس، راهکاری موثر برای اطمینان از دسترسی به آب آشامیدنی کاملا پاک و سالم است.

تا چندین سال پیش، بسیاری از مردم بندر عباس اهمیت استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل با قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان را درک نمی‌کردند. همچنین به دلیل وجود اطلاعات نادرست و شایعات منفی در مورد این دستگاه‌ها، بسیاری از افراد نیز از خرید آن‌ها منصرف می‌شدند.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

با این حال، امروزه با افزایش نگرانی‌ها درباره بیماری‌های مرتبط با آب آلوده و پایین بودن کیفیت آب شهری، تعداد بیشتری از مردم به خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن خانگی و دریافت قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی به ویژه مدل‌های با کیفیت تایوانی اصل، روی آورده‌اند. این تغییر نگرش، نشان‌دهنده افزایش آگاهی عمومی درباره اهمیت مصرف آب سالم و تأثیر آن بر سلامت خانواده‌ است.

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه‌

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

یکی از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی محبوب در بازار بندر عباس، برند شناخته‌شده مینروا است که به عنوان یک برند تایوانی معتبر معرفی می‌شود. این دستگاه‌ها با بهره‌گیری از فیلترهای متنوع و مراحل تصفیه متعدد، توانایی حذف انواع آلاینده‌ها و مواد زائد موجود در آب را دارند. از این رو، با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، می‌توانید از آب آشامیدنی با کیفیت و سالمی بهره‌مند شوید و نگرانی‌های مرتبط در این مورد را کاهش دهید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

قیمت دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در بندر عباس به عوامل مختلفی از جمله تعداد مراحل تصفیه، نوع و کیفیت فیلترها، ظرفیت دستگاه، برند و کشور سازنده بستگی پیدا می‌کند. به طور کلی دستگاه‌هایی که دارای مراحل تصفیه بیشتری هستند، به دلیل کارایی بهتر در حذف آلاینده‌ها و ناخالصی‌ها، با قیمت بالاتری هم به فروش می‌رسند. در نهایت، انتخاب یک دستگاه تصفیه آب با قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای در بندر عباس، بستگی به نیاز و بودجه مصرف‌کنندگان دارد.

ویدئوی 2 دقیقه ای زیر، جهت انتخاب بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس، اطلاعاتی کامل و جامع در اختیار شما قرار میدهد. پیشنهاد میکنیم حتما تماشا کنید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

تفاوت اصلی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس، در روش‌های تصفیه و نوع فیلترهای به کار رفته در آن‌ها است. همه دستگاه‌های تصفیه آب مینروا، از تکنولوژی اسمز معکوس بهره می‌برند که یکی از کارآمدترین روش‌های تصفیه آب در بندرعباس است.

دستگاه‌های ۸ مرحله‌ای مینروا با بهره‌گیری از مراحل تصفیه کامل، قادرند حداکثر مقدار آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها را از آب حذف کرده و آب با کیفیت و سالمی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند. در ادامه، به معرفی هر یک از این دستگاه‌ها و توضیح ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن‌ها به علاوه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس می‌پردازیم.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

عملکرد دستگاه آب تصفیه کن خانگی در بندر عباس در مدل 8 مرحله ای اکسیژن ساز، به گونه‌ای است که آب را از ذرات معلق و چربی‌های نامطلوب پاکسازی می‌کند. این دستگاه شامل چندین فیلتر متنوع است که هر یک، وظیفه خاص خود را در فرآیند آب تصفیه کن خانگی در بندرعباس ایفا می‌کند.

در مرحله نخست، پیش‌فیلتر سدیم قرار دارد که به حذف ذرات معلق و چربی‌ها موجود در آب کمک می‌کند. سپس، فیلتر کربن فعال وارد عمل می‌شود‌ و گازها، کلر و مواد شیمیایی را از آب جدا کرده و منجر به بهبود رنگ و بوی آب می‌شود. مرحله سوم نیز شامل ممبران اسمز معکوس (RO) است که املاح معدنی، فلزات سنگین و یون‌های مضر را از آب حذف می‌کند.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دستگاه، وجود فیلتر اکسیژن‌ساز است که با استفاده از فناوری خاصی، اکسیژن را از هوای محیط جذب و به آب اضافه می‌کند که این امر بهبود طعم و بوی آب را به همراه دارد. همچنین فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز با افزایش سطح اکسیژن خون در بدن انسان بدن را هیدراته نگهداری خواهد کرد ضمن این که فواید نوشیدن آب در شب نیز با فیلتر اکسیژن ساز مینروا بیشتر خواهد شد.

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا در مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز در بازار تصفیه آب بندرعباس در تیر 1403 عددی بین 7.500.000 تومان الی 11.000.000 تومان است.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی، یک سیستم پیشرفته برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی است. این دستگاه تمامی مراحل مختلف تصفیه از جمله فیلترهای پیش‌تصفیه، فیلترهای کربنی، ممبران اسمز معکوس و فیلترهای معدنی را در بر می‌گیرد.

هر یک از این فیلترها، به منظور حذف ذرات معلق، کلر، مواد شیمیایی و سایر آلاینده‌ها طراحی شده‌اند. در مرحله نهایی، آب با فرآیند یونیزاسیون، قلیایی می‌شود که pH آن را افزایش می‌دهد و برای کاهش اسیدیته بدن و ارتقای سلامتی مفید است.

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی مینروا Minerva در مدل هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی در بازار تصفیه آب بندر عباس در تیر 1403 عددی بین 7.240.000 تومان الی 10.800.000 تومان است.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای معدنی ساز، به عنوان یک راهکار امن و مطمئن در جهت بهبود کیفیت آب آشامیدنی در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و استفاده از فیلترهای متنوع، مواد معدنی مفید را به آب اضافه کرده و آلودگی‌ها و ناخالصی‌های مختلف را از آن حذف می‌کند.

این دستگاه شامل چندین مرحله تصفیه مختلف است، که هر یک عملکرد خاصی در بهبود کیفیت آب خروجی دارند. در مرحله اول فیلتر پیش‌تصفیه، ذرات معلق و چربی‌های نامطلوب را از آب حذف می‌کند. سپس فیلتر کربن فعال به کار می‌افتد و کلر، گازهای آلی، بوی نامطبوع و رنگ‌های غیرمناسب را به خود جذب می‌کند و خواص و فوایدی همچون خواص آب باران در اختیار شما قرار خواهد داد.

مرحله بعدی شامل فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) است که به جداسازی املاح معدنی، فلزات سنگین و یون‌های مضر در آب حتی برای تصفیه آب در اراک می‌پردازد. در مرحله بعدی، فیلتر معدنی ساز وظیفه اضافه کردن موادی مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم به آب را بر عهده می‌گیرد تا به بهبود طعم و بوی آب کمک کند. این امر باعث بهبود سلامت استخوان‌ها، عضلات و سیستم ایمنی بدن می‌شود.

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب اصل تایوان مینروا در مدل شش مرحله ای مینرال معدنی ساز در بازار تصفیه آب بندر عباس در تیر 1403 بین 6.990.000 تومان الی 10.500.000 تومان است.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله‌ای با فیلتر UV، یکی از دستگاه‌های پیشرفته تصفیه آب در بندر عباس Bandar Abbas است که برای تولید آب شرب ایمن و با کیفیت بالا طراحی شده است.

این دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس، شامل چندین مرحله تصفیه است. در مرحله اول، آب وارد فیلتر پیش‌تصفیه می‌شود و ذرات بزرگی مانند خاک و شن، پاکسازی می‌شوند. در مرحله دوم، فیلتر کربن فعال وجود دارد که به حذف مواد آلی، بو و طعم نامطبوع آب می‌پردازد.

در مرحله سوم از فرآیند تصفیه، فناوری اسمز معکوس (RO) وجود دارد. در این مرحله، آب تحت فشار از طریق ممبران عبور کرده و سایر آلودگی‌ها مانند مواد معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها، املاح معدنی و آلاینده‌های محلول را از آن جدا می‌کند.

اما در مرحله چهارم، از فیلتر UV استفاده می‌شود. این فیلتر با استفاده از نور ماوراء بنفش، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را غیرفعال می‌کند. این روش از نظر فیزیکی بسیار مؤثر بوده؛ چرا‌‌که هیچ‌گونه ماده شیمیایی را به آب اضافه نمی‌کند.

کیفیت آب لوله کشی در شهر بندر عباس

همانند بسیاری از شهرها، بندر عباس نیز با مسائلی نظیر کیفیت پایین آب شهری مواجه است. تصفیه‌خانه‌ها در شهر بندر عباس اغلب نمی‌توانند مواد شیمیایی موجود در آب، مانند نیترات و آرسنیک را از آن جدا کنند. این مواد حتی بعد از تصفیه، در آب باقی می‌ماند و به مرور باعث بروز مشکلات جدی در بدن می‌شوند. علاوه بر این، شبکه انتقال آبی فرسوده و لوله‌های زنگ‌زده نیز می‌توانند منجر به پایین آمدن سطح کیفی مطلوب آب شوند.

در این شرایط، خرید و اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس یک راه حل ایده‌آل و ضروری به‌نظر می‌رسد. این دستگاه‌ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خود قادرند تا مواد آلی مضر، مانند نیترات، آرسنیک و دیگر آلاینده ها را از آب حذف کرده و باعث سلامت و کیفیت بیشتر آن شوند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

نمایندگی دستگاه تصفیه آب در بندر عباس، بهترین گزینه‌های دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا را به شما پیشنهاد می‌دهد. این انواع آب تصفیه کن خانگی در بندرعباس با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و محصولات وارداتی از تایوان ساخته شده‌اند تا نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازند.

تیم‌های متخصص این دفتر فروش، آماده هستند تا شما را در انتخاب بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بندر عباس، که بتواند بیشترین مطابقت و کارایی را با نیاز شما داشته باشد، راهنمایی کنند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

نصب و ارسال رایگان

می‌توانید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب در بندر عباس خرید کنید و از امکاناتی مانند ارسال و نصب رایگان بهره‌مند شوید. این خدمات باعث می‌شوند که نگرانی‌های مربوط به حمل و نقل و نصب و راه‌اندازی صحیح دستگاه از بین بروند. نمایندگی تصفیه آب خانگی مینروا در بندر عباس، با تیمی مجرب و متخصص، این ضمانت را می‌دهد که دستگاه تصفیه آب شما به بهترین شکل ممکن نصب و راه‌اندازی شود تا از آبی سالم و گوارا بهره‌مند شوید.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

برای بهبود کیفیت آب خروجی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس، بهترین روش تعویض منظم و به موقع فیلترها است. شرکت مینروا با ارسال یادآوری‌های دوره‌ای درباره زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای، به شما کمک می‌کند تا همیشه دستگاه تصفیه آب خود را در وضعیت بهینه نگه دارید. تکنسین‌های ماهر این شرکت آماده‌اند تا در صورت نیاز برای تعویض فیلترها، به محل شما مراجعه کنند. این خدمات به شما اطمینان می‌دهند که دستگاه شما به درستی عمل کند و آبی که مصرف می‌کنید، ایمن و با کیفیت باشد.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

محصولات تصفیه آب خانگی شرکت مینروا در بندر عباس، همگی دارای گارانتی طلایی بدون قید و شرط برای قطعات هستند. این گارانتی، که به عنوان یکی از معتبرترین و قابل‌اعتمادترین گارانتی‌ها در صنعت تصفیه آب شناخته می‌شود، اصالت و عملکرد بهینه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی شما را تضمین می‌کند. این گارانتی به شما اطمینان می‌دهد که محصول خریداری‌شده دارای کیفیت بالا، پشتیبانی دائمی و عملکرد مطلوب است.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

در هنگام خرید بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی از نمایندگی مینروا در بندر عباس، شما از تجربه کارکرد بی‌نقص دستگاه خود بهره‌مند خواهید شد. مینروا این امکان را به مشتریان می‌دهد که هزینه خرید را پس از نصب دستگاه و تست سختی آب پرداخت کنند. این اقدام باعث افزایش اطمینان بیشتر مشتریان و تسهیل در فرآیند خرید می‌شود.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

به منظور بهره‌برداری بهتر و افزایش عمر مفید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بندر عباس، می‌توانید از خدمات تعمیر و نگهداری دوره‌ای استفاده نمایید. این خدمات شامل تمیزکاری دوره‌ای، تعویض فیلترها و بررسی دقیق عملکرد و قطعات دستگاه می‌شوند. با بهره‌گیری از این سرویس‌ها، می‌توانید از مشکلات متداولی مانند خرابی‌های غیرمنتظره و کاهش عملکرد دستگاه جلوگیری نمایید و همچنین عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلترها به عنوان اجزای اساسی در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی شناخته می‌شوند، که مسئولیت اصلی تصفیه آب آشامیدنی را بر عهده دارند. این دستگاه‌ها با جذب آلاینده‌های مختلف موجود در آب، آن را به کیفیت مطلوب نوشیدن می‌رسانند. در ادامه، به معرفی انواع مختلف فیلتر تصفیه آب تایوانی در بندر عباس و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز می‌پردازیم.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

این نوع فیلتر که به نام اختصاری PP شناخته می‌شود، در اولین مرحله تصفیه آب و برای حذف ذرات نسبتا درشت مانند سنگریزه‌ها، شن و ماسه، گل و لای، جلبک، زنگ‌زدگی لوله‌ها و لجن به کار می‌رود. این ناخالصی‌ها هنگام عبور از فیلتر، در آن جا به دام می‌افتند و از آب جدا می‌شوند.

به علت کارایی بالای این فیلتر در حذف ذرات فیزیکی، در صنعت به عنوان فیلتر پیش‌تصفیه استفاده می‌شود. اما باید توجه داشت که این فیلترها تنها برای حذف ناخالصی‌های فیزیکی مناسب هستند و نمی‌توانند برای پاکسازی مواد شیمیایی یا باکتری‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.

با توجه به اینکه فیلترهای الیافی ذرات معلق و درشت را حذف می‌کنند، طول عمر نسبتا کوتاه‌تری نسبت به سایر فیلترها دارند و بسته به میزان مصرف و کیفیت آب، باید هر 3 تا 6 ماه یکبار تعویض شوند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلتر مرحله دوم یعنی فیلتر کربن فعال، یکی از اجزای حیاتی در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است. این فیلتر قادر به جذب مواد آلی، بو و طعم نامطبوع آب و همچنین گازهای محلول در آب مانند کلر و هیدروژن‌سولفید است. این فیلتر با استفاده از کربن فعال، مواد مضر را از آب جدا کرده و کیفیت آن را بالا می‌برد.

از آنجایی‌که ظرفیت جذب فیلتر کربن فعال به مرور زمان زمان کم می‌شود بنابراین لازم است که در فواصل زمانی مشخص (معمولا 4 تا 6 ماه) تعویض شود تا از عملکرد بهینه دستگاه اطمینان حاصل شود. این اقدام باعث بهتر شدن کیفیت آب و حذف بیشتر آلاینده‌ها می‌شود که در نتیجه به بهبود سلامتی شما و خانواده‌تان می‌انجامد. در نمایندگی آب تصفیه کن در شیراز نیز فیلتر کربن فعال اکتیو مینروا برای حذف کلر از آب آشامیدنی مورد استفاده قرار میگیرد تا بهترین نوشیدنی برای کمبود آب بدن را در اختیار شما قرار دهد.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

کربن فعال فشرده، که به صورت استوانه‌ای در مرحله سوم دستگاه تصفیه آب استفاده می‌شود، قدرت بهتری در حذف آلاینده‌ها نسبت به کربن فعال ساده دارد. این نوع فیلتر با نام CTO شناخته می‌شود و معمولا پس از کربن فعال قرار می‌گیرد، تا آلاینده‌های باقیمانده از مراحل قبلی تصفیه را حذف کند. فیلتر CTO از پوسته گیاهانی مانند نارگیل و گردو تهیه شده است و با حفظ ترکیبات طبیعی، تمامی آلاینده‌های شیمیایی و مضر موجود در آب را از بین می‌برد.

این فیلتر در مرحله سوم دستگاه تصفیه آب، مجهز به میلیون‌ها منفذ ریز است که آب را از آلاینده‌هایی مانند کلر، بو، طعم، رنگ و مزه نامطلوب پاکسازی می‌کند. حضور این فیلتر در دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار حیاتی است، چرا که بدون آن تصفیه به درستی انجام نمی‌شود. ترکیبات طبیعی موجود در این فیلتر نه تنها تمامی آلاینده‌ها، بلکه همه مواد شیمیایی مضر در آب را از بین می‌برند.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

در فرآیند تصفیه آب، از مرحله چهارم، به عنوان یکی از حائز اهمیت‌ترین فازها یاد می‌شود. این مرحله شامل استفاده از فیلتر ممبران می‌شود، که وظیفه حذف کوچک‌ترین ذرات معلق در آب را بر عهده دارد. فیلتر ممبران توانایی حذف آلودگی‌های محلول در آب مانند باکتری‌ها، میکروب‌ها، انگل‌ها، قارچ‌ها، نیترات و نیتریت را دارد. این آلودگی‌ها در صورت ورود به بدن انسان می‌توانند خطرات جدی ایجاد کنند؛ به عنوان مثال، باکتری‌ها که با تکثیر در بدن مشکل‌ساز می‌شوند و نیترات‌ها که به سلامتی آسیب می‌رسانند.

فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک آمریکایی بهترین مارک فیلتر تصفیه آب خانگی در دنیا محسوب میشود که در بازار تصفیه آب ایران و بندر عباس بر روی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی مینروا مورد استفاده قرار میگیرد که در سیزده لایه فشرده توانایی کاهش کامل سختی آب آشامیدنی را به خوبی دارد.

فیلتر ممبران به عنوان بخش اصلی دستگاه تصفیه آب، نقش حیاتی در حذف ذرات معلق، آلودگی‌های میکروبی و فلزات سنگین دارد. این فیلتر از چندین لایه نازک تشکیل شده است، که به صورت فشرده و به شکل مارپیچ در اطراف یک لوله استوانه‌ای پیچیده شده‌اند. ساختار پیچیده این فیلتر، به آن امکان می‌دهد تا به طور موثر ترکیبات مضر و آلاینده‌های موجود در آب را به نسبت ۹۸ درصد از آن جدا کند.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

فیلتر مرحله پنجم که به نام فیلتر پست کربن یا فیلتر خطی شناخته می‌شود، مسئولیت حذف بو، مزه و طعم نامطلوب آب را بر عهده دارد. این فیلتر در آخرین مرحله دستگاه تصفیه آب خانگی قرار دارد و به عنوان فیلتر نهایی شناخته می‌شود. آبی که از این فیلتر عبور می‌کند به دلیل عبور از چهار مرحله تصفیه قبلی، به نسبت سالم و تصفیه شده است. بو و طعم نامطلوب آب که به دلیل ماندگاری آب در مخازن ایجاد می‌شود، توسط این فیلتر برطرف می‌شود. این ویژگی باعث شده که دوام و عمر این فیلتر نسبت به سایر فیلترهای دستگاه تصفیه، بیشتر باشد.

یکی از ویژگی‌های برجسته فیلتر پست کربن این است که می‌تواند آب با حداکثر دمای ۵۰ درجه سانتی‌گراد را تصفیه کند. با این حال باید توجه داشت که آب با دمای بالا ممکن است عملکرد این فیلتر را کاهش داده و در نتیجه، طول عمر آن را پایین آورد. عمر مفید این فیلتر حداکثر یک سال است و پس از این مدت نیاز به تعویض دارد.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

فیلتر مینرال نقش مهمی در بهبود کیفیت آب تصفیه‌شده دارد. این فیلتر به جای حذف مواد معدنی مفید مانند کلسیم و منیزیم از آب، این عناصر را به آب اضافه می‌کند. این افزودن مواد معدنی ضروری، می‌تواند به حفظ سلامت بدن کمک کرده و همچنین بهبود طعم و بوی آب را به دنبال داشته باشد و از آنجایی که میدانید آب مقطر چیست از مقطر شدن و کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی جلوگیری مینماید.

در ابتدا در طراحی دستگاه‌های تصفیه آب، به این نکته توجه نشده بود که این دستگاه‌ها علاوه بر حذف آلاینده‌ها، ممکن است املاح مفید را نیز از آن جدا کنند و باعث تغییر طعم آب شوند. به همین دلیل و به منظور جبران این امکان و بازگرداندن املاح مفید به آب، فیلتر مینرال در مراحل پایانی فرآیند تصفیه آب اضافه شد.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

فیلتر یونیزه قلیایی یا آلکالاین ORP به درخواست مشتری و پس از فیلتر مینرال در دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در بندر عباس نصب می‌شود. این دستگاه‌ها، به عنوان راه‌حلی موثر برای مشکلاتی همچون اسیدی شدن آب و کاهش pH به وجود آمده، توسط پساب‌های شیمیایی مضر از منابع آب زیرزمینی، عرضه می‌شوند. استفاده از آب قلیایی این دستگاه‌ برای افرادی که به دنبال آبی با خواص آنتی‌اکسیدانی و سلامت بیشتر هستند، مناسب است.

آب قلیایی به دلیل افزایش سطح pH به سمت قلیایی (بالاتر از 7pH ) می‌تواند به تنظیم pH بدن کمک کرده و اسیدیته را کاهش دهد. این نوع آب می‌تواند در دفع سموم و مواد مضر از بدن، بهبود گوارش و حفظ سلامت پوست مؤثر باشد. همچنین، ممکن است به تسریع در بازسازی سلول‌ها و افزایش سطح انرژی هم کمک کند.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

در دستگاه‌های تصفیه آب بندر عباس، فیلتر مرحله هشتم به نام آنتی باکتریال اکسیژن‌ساز، در بهبود کیفیت آب و افزایش سطح اکسیژن محلول در آن استفاده می‌شود. این فیلتر دارای خواص ضدباکتریایی بوده که می‌تواند باکتری‌ها و میکروب‌های باقی‌مانده در آب را حذف کند.

همچنین با افزایش میزان اکسیژن حل‌شده در آب، به بهبود سطح اکسیژن خون کمک کرده و باعث افزایش انرژی و بهبود سوخت‌و‌ساز بدن می‌شود. استفاده از فیلتر آنتی‌باکتریال اکسیژن‌ساز در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، تضمین می‌کند که آب مصرفی خالی از هر گونه باکتری باشد و از طریق افزایش اکسیژن، به بهبود سلامت کلی بدن منجر شود. مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان نیز میباشد.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

فیلتر UV در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی به ویژه در مناطقی که آب آشامیدنی از منابع غیرمطمئنی مانند چاه‌ها تأمین می‌شود، بسیار ضروری است. این فیلتر با استفاده از تابش اشعه فرابنفش، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر میکروارگانیسم‌های مضر را غیرفعال کرده و از بین می‌برد.

عملکرد این فیلتر به عنوان یک روش فیزیکی برای ضدعفونی کردن آب، بسیار مؤثر و ایمن است و هیچ ماده شیمیایی به آب اضافه نمی‌شود. هر چند مدل لامپ یو وی دار تایوانی مینروا در نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان نیز موجود است اما برای آب چاه مورد استفاده قرار میگیرد و برای آب آشامیدنی لوله کشی شهری همدان، تبریز، اصفهان، شیراز و حتی بندر عباس از لامپ یو وی ماورا بنفش استفاده نخواهد شد.

استفاده از فیلتر UV در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی تضمین می‌کند که آب مصرفی، کاملا بهداشتی و عاری از عوامل بیماری‌زا است. این نوع فیلترها می‌توانند به عنوان فیلتر تصفیه نهایی آب، در دستگاه‌های تصفیه آب فیلتراسیون و اسمز معکوس نصب شوند که به عنوان فیلتر ضدعفونی‌کننده و گندزدایی‌کننده در دستگاه‌های تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار تصفیه آب بندر عباس ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

جدول زیر لیست قیمت انواع آب تصفیه کن خانگی در بندر عباس که در فروشگاه تصفیه آب در بندرعباس عرضه و به فروش میرسند را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.انواع دستگاه آب تصفیه کن تایوانی اصل چینی ایرانی آمریکایی ایتالیایی آلمانی و محصولات مشترک نیز در این لیست قیمت قرار گرفته است.

مینروا فیلتر نمایندگی رسمی و انحصاری انواع آب شیرین کن خانگی تایوانی در بازار بندرعباس است که محصولات مینروا Minerva را عرضه مینماید که بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی را در شهر بندرعباس با بهترین خدمات پس از فروش ارزنده در اختیار شما قرار خواهد داد. آخرین بروز رسانی لیست قیمت زیر برای تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) میباشد :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز بازار تصفیه آب بندر عباس
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
سی سی کا 8 مرحله ای cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار بندرعباس : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و سه هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,842,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و هشت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 850,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 377,000 تومان قیمت فروش در بازار : سیصد و شصت و هفت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 783,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,152,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صدو پنجاه و دو هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,775,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,131,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و بیست و یک هزار تومان
آب تصفیه کن سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,655,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و پنج هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,119,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و بیست و یک هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,184,000 تومان قیمت فروش در بازار بندرعباس : سه میلیون و صد و هفتاد و چهار هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
تصفیه آب خانگی سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,671,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و نود و سه هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,178,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و نود و چهار هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,172,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سیزده هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,482,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشتاد و هشت هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,428,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,256,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم تصفیه کننده آب سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,140,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و ده هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,835,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,570,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : دو میلیون و سیصد هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,336,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,621,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,721,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,227,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,343,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 765,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 798,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,480,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,466,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون سیصد و نود و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,366,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 734,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,838,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,836,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 46,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,383,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و چهار هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,536,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 868,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : دو میلیون و ششصد و شصت و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 866,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,469,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,667,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و چهار هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,881,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,358,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,798,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شصت و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,453,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و سی و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,540,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,793,000 تومان قیمت فروش در بازار : پانزده میلیون و هفتصد و هشتاد و سه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,895,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,678,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و شصت و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,470,000 تومان قیمت فروش در بازار بندرعباس : دو میلیون و چهارصد و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,339,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,270,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,476,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و پنجاه و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,357,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,346,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و شش هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,889,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,397,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و هفت هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و بیست و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,879,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,755,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,587,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,314,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,360,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 244,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,746,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی و دو هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,866,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,764,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و پنجاه و چهار هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,654,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,426,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و شش هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,555,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,624,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,876,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,540,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,332,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,720,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

برای خرید دستگاه تصفیه آب از نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندرعباس و اطلاع از مشخصات فنی انواع دستگاه تایوانی میتوانید با کارشناسان فروش مینروا فیلتر تماس برقرار نمایید، ضمن این که سوالات متداولی که برخی خریداران دارند را نیز میتوانید در لیست زیر مشاهده نمایید.

سوالات متدوال

برای آب لوله کشی شهری بندر عباس استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس پمپ و مخزن دار مینروا بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی محسوب میشود

تصفیه آب مینروا تایوانی با توجه به دارا بودن خدمات نصب و ارسال رایگان در بندرعباس و امکان ارائه گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و خدمات پس از فروش مادام العمر مناسب آب بندر عباس میباشد

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)