بهترین دستگاه آب تصفیه کن خانگی چیست؟

کیفیت آب شهری در مناطق مختلف کشور متفاوت است. حتی در کلان‌شهری مانند تهران ممکن است کیفیت آب در یک منطقه با منطقه‌ای دیگر یکسان نباشد. با اینکه آب شهری در بیشتر مناطق کشور تصفیه‌شده است؛ اما این تصفیه باعث نمی‌شود تمام املاح و باکتری‌های درون آب از بین بروند. حتی گاهی فرسودگی لوله‌کشی‌ها باعث می‌شوند املاحی در طول مسیر رسیدن آب از تصفیه‌خانه به خانه‌های ما به آن اضافه شوند. در نتیجه وجود یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی معتبر می‌تواند کیفیت آبی که می‌نوشیم را تضمین کند.

بهترین دستگاه آب تصفیه کن خانگی چیست؟

مصرف آبی که توسط این دستگاه‌ها تصفیه می‌شود برای تمام افراد مفید است و میزان استاندارد مصرف آب در روز برای سلامت بدن انسان فرد به فرد متفاوت است و مسئله بسیار مهم این است که آب مصرفی روزانه سالم و بدون املاح ریز و مضر و با سختی زیر 100 در اختیار شما قرار گیرد تا از آلودگی های ناشی از آب و مسمومیت با آب جلوگیری نمایید و به عملکرد بهتر دستگاه گوارش و کلیه‌ها کمک می‌کند. هرچند استفاده از این دستگاه‌ها به‌ویژه برای افرادی که دچار مشکلات کلیوی یا بیماری دیابت هستند، مفید خواهد بود. همچنین افرادی که نسبت به باکتری‌های موجود در آب حساسیت بیشتری دارند و سابقه بیمار شدن با مصرف آب آلوده را دارند، می‌توانند با مصرف آب از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از سلامت خود اطمینان حاصل کنند. اگر در خانه خود از کودک یا سالمندی نگهداری می‌کنید، داشتن دستگاه تصفیه آب برای شما بسیار مفید خواهد بود.

تعداد برندهای دستگاه‌های تصفیه آب آن‌قدر زیاد است که ممکن است در هنگام خرید کمی گیج شوید و برای انتخاب نهایی به مشکل بر بخورید. به همین دلیل بهتر است، قبل از آنکه برای خرید اقدام کنید بهترین برند تصفیه آب را بشناسید و بدانید که موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

این موضوع را در نظر داشته باشید که آب تصفیه شده باید از استانداردهای خاصی بهره‌مند باشد. تنها آزمایش آب می‌تواند به شما نشان دهد که دستگاهی که خریدید آب را به طور صحیح تصفیه می‌کند یا نه. در نتیجه اگر دستگاهی که می‌خرید کیفیت مناسبی نداشته باشد، ممکن است شما تنها با نوشیدن آب متوجه نقص دستگاه خود نشوید. پس بهتر است از همان ابتدا به سراغ بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی ایرانی یا خارجی که در دسترس شما قرار دارد بروید، تا دیگر از هیچ روی نگران کیفیت آب مصرفی خود نباشید.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

دستگاه‌های تصفیه آب در کشورهای مختلف و توسط برندهای مختلف تولید می‌شوند. کشورهایی مانند چین، هند، آمریکا، تایوان، کره و ایتالیا از جمله کشورهای تولید کننده دستگاه‌‌های تصفیه آب هستند. به طور کل بر طبق راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب، دستگاه‌های تصفیه آب خانگی تایوانی و آمریکایی بهتر از بقیه هستند. در ایران معمولاً دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی طرفدارهای بسیاری دارد؛ هرچند نمی‌توانید مطمئن باشید دستگاهی که با عنوان دستگاه تایوانی به شما فروخته می‌شود لزوماً اصل و معتبر باشد. دستگاه‌های تصفیه آب بسیار متنوعی از برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد؛ اما برند مینروا بهترین برند اصل تایوان موجود در بازار است که کیفیت تضمین شده و درجه یکی دارد.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

در نهایت اگر قصد دارید از بین برندهای موجود در بازار یک دستگاه معتبر خریداری کنید، باید بدانید بهترین مارک تصفیه آب خانگی تایوانی کدام است و یک دستگاه تصفیه آب استاندارد چه ویژگی‌هایی دارد. هر دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل تعدادی قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی دارد. آب با عبور از هر پک کامل فیلتر تصفیه آب در طی چند مرحله تصفیه شده و در نهایت وارد یک مخزن می‌شود. سپس هرگاه شیر آب دستگاه تصفیه آب را باز کنید، آب تصفیه شده موجود در مخزن در اختیار شما قرار می‌گیرد. اندازه مخزن آب در دستگاه‌های مختلف متفاوت است. بعضی دستگاه‌ها مخزن‌های بزرگ‌تری دارند و برای استفاده در شرکت‌ها و مکان‌های پرجمعیت کاربرد دارند و برخی دیگر مخزن‌های کوچک‌تری دارند که برای مصارف خانگی و خانواده‌های کوچک‌تر مناسب است. قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای با 8 مرحله ای تفاوت چندانی ندارد به همین جهت اکثرا دستگاه های 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان در بازار طرفدار بیشتری دارند.

دستگاه تصفیه آب استاندارد

اگر می‌پرسید چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که بهترین روش را برای تصفیه آب داشته باشد، بد نیست بدانید در حال حاضر دستگاه‌هایی که از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کنند بهترین تصفیه آب خانگی موجود در بازار هستند. در این روش آب با کمک یک پمپ فشار از یک لایه غشا نیمه تراوا عبور می‌کند و به این ترتیب بسیاری از املاح موجود در آن تصفیه می‌شود. در مناطقی که آب لوله‌کشی آنها املاح و شوری بسیار بالایی دارد، این روش تأثیر بسیار خوبی خواهد داشت.

بهترین سیستم و روش تصفیه آب خانگی در دنیا

تعداد فیلترهای موجود در دستگاه‌ های تصفیه آب تایوانی اصل مختلف نیز متفاوت است. طبیعی است که هر چه تعداد فیلتر های موجود در یک دستگاه بیشتر باشد، آب تصفیه شده کیفیت بالاتری حتی نسبت به آب باران خواهد داشت و املاح غیرمفید موجود در آن کمتر خواهد بود. دستگاه‌ های تصفیه آب شش، هفت و هشت مرحله‌ ای مینروا اصل تایوان کیفیت آب را به مطلوب‌ترین حالت ممکن می‌رساند. شاید در ابتدا انتخاب اینکه کدام دستگاه برای شما مناسب‌تر است کمی دشوار به نظر برسد.

در حقیقت انتخاب دستگاه به کیفیت و نوع آب شهری در منطقه زندگی شما بستگی دارد. بهترین و ساده‌ ترین راه برای انتخاب دستگاه مناسب این است که از مشاوران مجرب کمک بگیرید. می‌توانید با مشاوران مینروا مشورت کنید. می‌توانید در هنگام مشورت برای انتخاب دستگاه نیازمندی‌های شخصی خود را هم مطرح کرده و در نظر بگیرید. برای مثال اگر از سنگ کلیه رنج می‌برید، این موضوع را هم در نظر داشته باشید و از فواید نوشیدن آب در شب مطلع شوید.

انواع مراحل فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی

دستگاه تصفیه آب خانگی هشت مرحله‌ ای مینروا یکی از پر فروش‌ ترین و بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران است که تقریباً نیاز افراد در بیشتر مناطق ایران را پوشش می‌دهد. این دستگاه در ابتدا املاح بزرگ‌تر از ۵ میکرون را حذف کرده و سپس با فیلتر کربن اکتیو گرانول مواد مضر مانند کلر را از آب آشامیدنی ما حذف می‌کند اما میدانید آب مقطر چیست؟ پس از حذف کلر از آب آشامیدنی آب شهری به آب مقطر تبدیل نخواهد شد و هنوز املاح مضر بسیاری در آن محلول هستند. این یکی از روش هایی است که با کربن فعال میتوان به این سوال پاسخ داد که چگونه کلر آب را از بین ببریم برای ماهی های آب آکواریوم آب شیرین.

در مرحله سوم مواد جانبی کلر هم از آب حذف می‌شود. فیلتر اسمز معکوس که در دستگاه‌های جدید اهمیت بسیاری دارد در مرحله چهارم قرار دارد. در این مرحله مواد سرطان‌زا مانند نیترات نیز تصفیه می‌شوند. در مراحل بعد بو، رنگ، طعم و pH آب اصلاح می‌شود. در نهایت با فیلتر آنتی‌باکتریال اکسیژن‌ساز باکتری‌های مضر موجود در آب نیز از بین می‌روند و آب آشامیدنی به استاندارد ایده‌آل خود می‌رسد. بهترین نوشیدنی برای کمبود آب بدن، آب آشامیدنی تصفیه شده عاری از هر گونه املاح مضر است.

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای مینروا

آیا دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی خوبه؟

حقیقت این است که شما می‌توانید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را از بین تولیدات کشور آمریکا و تایوان پیدا کنید. دسترسی به دستگاه‌های تصفیه آب آمریکایی در ایران وجود ندارد؛ اما دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی گزینه مطلوب و دردسترس‌تری است. مغازه‌دارهای بااخلاق موقع فروش دستگاه‌های ایرانی آنها را به شما معرفی کرده و آنها را با قیمت درست به شما ارائه می‌کنند. این دستگاه‌ها در داخل کشور مونتاژ می‌شوند. به‌جرأت می‌توان گفت بیش از نود درصد دستگاه‌های موجود در بازار در همین دسته قرار می‌گیرند.

در نظر داشته باشید که حتی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی نمی‌تواند استانداردی مانند FDA  و NSF داشته باشد. هرچند ممکن است کیفیت قابل قبولی داشته باشد. به طور کل شما به دو نوع دستگاه تصفیه آب ایرانی دسترسی دارید. نوع اول دستگاه‌های هستند که توسط شرکت‌های معتبر مونتاژ می‌شوند. طبیعی است که تمام شرکت‌های معتبر به دنبال رضایت مشتریان هستند، پس سعی می‌کنند بهترین محصول ممکن را ارائه کنند و کیفیت محصولات خود را در طول زمان بهبود ببخشند. در نتیجه وقتی از یک شرکت معتبر ایرانی خرید می‌کنید، شاید بهترین مارک تصفیه آب خانگی در تمام دنیا را تهیه نکرده باشید، اما دستگاهی که خریدید استانداردهای قابل قبول را خواهد داشت.

اما نوع دوم دستگاه‌های ایرانی، آنهایی هستند که نه شرکت معتبری دارند و نه از اعتبار خاصی برخوردارند. از خرید چنین دستگاه‌هایی خودداری کنید؛ زیرا کیفیت خوبی نخواهند داشت. حتی گاهی پیش می‌آید که برخی فروشندگان بر روی دستگاه‌های بی‌نام و نشان برچسب برندهای معتبر داخلی یا خارجی را زده و آنها را با قیمت چند برابری به فروش می‌رسانند.

آیا دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی خوبه؟

دستگاه‌های ایرانی می‌توانند استاندارد کافی برای شما را داشته باشند و این انتخاب شما خواهد بود که آنها را بخرید؛ اما باید مراقب فروشنده‌های نامعتبر باشید. خیلی از اوقات فروشنده دستگاهی را با نام دستگاه تایوانی به شما معرفی می‌کند که در حقیقت از همان دستگاه‌هایی است که در داخل کشور مونتاژ شده‌اند. در این صورت ممکن است شما مبلغی بالاتر از ارزش واقعی دستگاه برای آن پرداخت کنید.

بهترین کار برای شما این است که فقط از فروشندگان معتبر خرید کنید. برای این کار قبل از خرید به‌خوبی تحقیق و مشورت کنید. اصلاً عجله نکنید و خرید خود را سرِ فرصت انجام دهید. از فروشنده درباره کیفیت قطعات بپرسید. مخزن دستگاه، موتور آن و اتصالات آن مهم‌ترین قطعاتی هستند که باید درباره آنها بدانید مثلا درباره علت پر نشدن مخزن تصفیه آب خانگی اطلاعات بیشتری داشته باشید. این قطعات ساخت کجا هستند و چه کیفیتی دارند؟ قبل از خرید حتماً دستگاه را از نزدیک بررسی کنید. به گیج فشارسنج دستگاه نگاه کنید. نام برند باید بر روی گیج وجود داشته باشد. اگر برند روی گیج با برند روی دستگاه متفاوت بود یا روی گیج اثری از هیچ برندی نبود این دستگاه در داخل ایران مونتاژ شده است.

مصرف آب سالم و کافی در طول روز با تنظیم دمای بدن، بهبود گردش اکسیژن در بدن، جلوگیری از یبوست و بهبود خلق‌وخو به سلامت بیشتر شما کمک می‌کند. بهتر است برای داشتن آب باکیفیت بهترین مارک تصفیه آب خانگی را انتخاب کنیم. به این ترتیب مطمئن خواهیم بود که هزینه‌ای که کردیم به بهبود کیفیت زندگی ما منجر خواهد شد و به هدر نخواهد رفت.

انتخاب بهترین مارک تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و وارداتی در صورت اصل بودن نسبت به دستگاه‌های ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. برند مینروا یک برند تایوانی و بسیار باکیفیت است که انتخاب اول بسیاری از مشتریان دستگاه‌های تصفیه آب به شمار می‌رود. دستگاه‌های تصفیه آب مینروا به صورت رومیزی، زیر سینکی و متصل به شیر سینک ارائه می‌شوند و انواع دستگاه‌های شش، هفت یا هشت مرحله‌ای را شامل می‌شوند. انتخاب نوع محصول به نیاز شما و فضایی که در اختیار دارید بستگی دارد.

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

شرکت تصفیه آب مینروا فیلتر، نمایندگی انحصاری و رسمی برند مینروا تایوان است. شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته از خدمات مشاوره شرکت استفاده کنید و دستگاه‌های تصفیه آب اصل را به صورت نقد یا با اقساط ده ماهه خریداری کنید. همچنین دستگاه‌های این شرکت گارانتی شده هستند و از خدمات پس از فروش مانند امکان ارسال تکنسین جهت عیب‌یابی و تعمیر دستگاه برخوردار هستند.

بیشتر مردم هنگام خرید دستگاه تصفیه آب به مارک یا برند دستگاه توجه می‌کنند. این رفتار کاملاً منطقی است؛ زیرا به طور طبیعی خرید از بهترین برند تصفیه آب به معنای کیفیت بیشتر دستگاه است. اما حقیقت این است که در بازار دستگاه‌های تصفیه آب خانگی تعداد دستگاه‌های تقلبی بسیار زیاد است. در نتیجه، علاوه بر آنکه به برند دستگاه توجه می‌کنید باید به اعتبار فروشنده و قطعات موجود در دستگاه نیز توجه کنید تا از اصل بودن دستگاهی که می‌خرید اطمینان حاصل کنید. برای اطمینان از اعتبار فروشنده‌ها خرید از نمایندگی‌های معتبر که توسط خود شرکت‌ها معرفی می‌شوند یک راهکار مناسب است.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

بهتر است از قبل درباره قطعات دستگاه نیز به‌اندازه کافی اطلاعات داشته باشید. در دستگاه‌های تصفیه آب حداقل به پنج فیلتر نیاز است. ممکن است فیلترهای دیگری نیز بسته به نظر و شرایط شما در دستگاه وجود داشته باشد. کیفیت فیلترها از تعداد آنها اهمیت بیشتری دارد. اگر دستگاهی را به‌عنوان دستگاه اورجینال تایوانی خریداری می‌کنید، باید تمام فیلترهای دستگاه به جز فیلتر ممبران از یک برند مشابه باشند.همچنین شاسی دستگاه‌های اصلی وارداتی فلزی یا درون کیس هستند.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

برای اینکه بتوانید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را تهیه کنید لازم است که به برخی نکات توجه کنید. در این بخش می‌خواهیم به صورت خلاصه یک راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب به شما ارائه کنیم که در هنگام خرید به انتخاب بهتر شما کمک کند.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

  1. کیفیت آب منزل خود را بررسی کنید: شما می‌توانید قبل از آنکه برای خرید دستگاه اقدام کنید، کیفیت آب لوله‌کشی منزل خود را از نظر سختی بررسی کنید. نوشیدن آب با سختی کمتر از ppm۵۰۰ از نظر سلامتی مشکلی ایجاد نمی‌کند و اگر سختی آب بیشتر از ppm۱۰۰۰ باشد، وجود دستگاه تصفیه آب خانگی ضروری به نظر می‌رسد.
  2. برندهای موجود را بررسی کنید: بعد از آنکه تصمیم قطعی خود را برای خرید دستگاه تصفیه آب گرفتید، باید تمام برندها و دستگاه‌های موجود در کشور را بررسی کنید و بهترین مارک تصفیه آب خانگی تایوانی را برای خود انتخاب کنید.
  3. دستگاه خود را انتخاب کنید: ابتدا دستگاه‌های موجود را بین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و ایرانی تقسیم کنید. اگر خرید دستگاه ایرانی را ترجیح دادید، برندهای ایرانی و اگر دستگاه وارداتی را ترجیح می‌دهید، برندهای خارجی را بررسی کنید. مینروا فیلتر نماینده انحصاری دستگاه‌های مینروا است که از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های موجود هستند.
  4. به ظرفیت دستگاه دقت کنید: هر دستگاه تصفیه آب در طول شبانه روز ظرفیت محدودی برای تولید آب تصفیه شده دارد. ظرفیت تصفیه آب به فیلتر ممبران آن بستگی دارد. برای انتخاب ظرفیت مناسب به نیاز خود توجه کنید. برای مثال اگر یک خانواده کوچک دارید، نیاز به دستگاهی با ظرفیت کمتر دارید.
  5. زیبایی ظاهری را در نظر بگیرید: اگر دستگاه رومیزی تهیه می‌کنید و می‌خواهید آن را در آشپزخانه خود قرار دهید، به زیبایی ظاهری آن هم توجه کنید. اما اگر دستگاه زیر سینکی تهیه می‌کنید و قرار است آن را در زیر سینک قرار دهید، ظاهر اهمیت چندانی ندارد، زیرا دستگاه در معرض دید نخواهد بود. برای خرید دستگاه زیر سینک به فضای موجود در زیر سینک هم توجه کنید. دستگاه تصفیه آب به فضایی برای خود دستگاه و فیلترها و فضایی برای مخزن احتیاج دارد.
  6. چه دستگاه تصفیه آبی بخریم: بعد از آنکه برند دستگاه خود را انتخاب کردید باید ببینید کدام‌یک از مدل‌های موجود برای شما مناسب است. فیلترهای موجود در هر دستگاه را بشناسید و کارایی آن را در نظر بگیرید. وضعیت آب در منطقه خود را هم در نظر داشته باشید و ببینید کدام مدل مناسب‌تر است. اگر در انتخاب خود شک داشتید، می‌توانید از یک متخصص مشورت بگیرید. درصورتی که برند مینروا را انتخاب کردید، مشاوران مینروا فیلتر آماده اطلاع‌رسانی به شما هستند.
  7. گارانتی بگیرید: فروشندگان معتبر که از کیفیت دستگاه‌های خود اطمینان کامل دارند، دستگاه‌های خود را گارانتی می‌کنند. گارانتی معتبر می‌تواند نشانی دال بر اصل بودن محصولات باشد.
  8. به خدمات پس از فروش دقت کنید: حالا که بهترین برند تصفیه آب تایوانی اصل را انتخاب کردید، می‌دانید که فیلترهای موجود در دستگاه هر چند ماه یک بار به تعویض فیلتر تصفیه آب احتیاج دارند. بهتر است برای حفظ کیفیت بالای آب دستگاه خود را هر چند وقت یک بار سرویس کنید. در نتیجه خوب است هنگام خرید، دستگاه خود را از جایی بخرید که خدمات پس از فروش خوبی به شما ارائه می‌کنند.

در نهایت برای خرید دستگاه تصفیه آب خیلی عجله نکنید. خرید چنین دستگاهی هزینه‌بر است و قرار است وضعیت سلامت و کیفیت زندگی شما را بهبود دهد. در نتیجه برای تحقیق در مورد بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به اندازه کافی وقت بگذارید و با چند نفر مشورت کنید. با این روش می‌توانید تصمیم نهایی خود را با اطمینان بیشتری اتخاذ کنید.

مشاوران مینروا فیلتر در هر لحظه آماده مشورت دادن به شما و پاسخ دادن به پرسش‌ها و ابهامات شما هستند. دستگاه‌های مینروا از جدیدترین شیوه تصفیه آب یعنی سیستم اسمز معکوس بهره می‌برند. گارانتی، خدمات نصب و ارسال رایگان از جمله مزایای خرید از مینروا فیلتر است. دستگاه‌های مینروا تنوع بالایی دارند و می‌توانند نیاز شما را در مصارف خانگی و تصفیه آب چاه برطرف کنند.

خرید بهترین دستگاه تصفیه آب

 

آیا دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوانی اصل است؟

تصفیه آب مینروا با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس و قطعات درجه یک تایوانی اصل و استاندارد، بهترین برند آب تصفیه کن خانگی در بازار و بورس ایران محسوب میگردد

از کجا میتوانیم بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را خریداری نماییم؟

شرکت مینروا فیلتر با عرضه انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در مدل های شش الی هشت مرحله ای بهترین مرکز فروش آب تصفیه کن در ایران با خدمات پس از فروش ارزنده و مادام العمر میباشد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)