قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

شرکت مینروا فیلتر با سابقه طولانی در زمینه ارائه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بازار ایران، اقدام به عرضه محصولات مینروا تایوان Minerva Taiwanese Water Purifier نموده است که از کیفیت درجه یک در کنار تضمین قیمت در سراسر ایران بهره مند میباشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه‌

قیمت دستگاه تصفیه آب

ضمن این که علاوه بر نمایندگی رسمی تصفیه آب مینروا، شما عزیزان میتوانید قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل، ایرانی، چینی، آمریکایی، آلمانی و… را از کارشناسان و مشاورین فروش مینروا فیلتر استعلام نموده و به صرفه ترین دستگاه مد نظر خود را از نظر قیمت خریداری نمایید. خرید دستگاه تصفیه آب اصل تایوان مینروا، یک گزینه مناسب برای منزل و آپارتمان شما عزیزان خواهد بود.

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا در مدل های 6 مرحله ای تا 8 مرحله ای اکسیژن ساز و لامپ یو وی دار عرضه میشوند. یکی از مزیت های خرید دستگاه تصفیه آب مینروا، تعداد محدود مدل ها و استاندارد بودن فیلترهای این آب تصفیه کن خانگی محسوب میشود و همین امر باعث شده تا در میان پرفروش ترین های بازار در صدر جدول قرار گیرد. شرکت های معتبر همچون مینروا فیلتر، به عرضه محصولات با مدلهای بسیار زیاد و متنوع نمیپردازند زیرا این امر باعث سردرگم شدن شما عزیزان خواهد شد.

با این وجود رنج قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت تایوان ایرانی چینی آمریکایی و… در بازار ایران از 2 میلیون و 500 هزار تومان شروع شده و تا 6 میلیون تومان به صرفه و اقتصادی است. ضمن این که کارشناسان فروش مینروا فیلتر با بررسی سختی آب لوله کشی شهری هر منطقه گزینه اورجینال و مناسب آپارتمان و منزل شما در آن منطقه را پیشنهاد خواهند کرد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا مینروا در میان برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا قرار گرفته است؟ پاسخ این است که مارک مینروا Minerva از قطعات و فیلتر تصفیه آب طبق استاندارد جهانی بهداشت پیروی مینماید و از عرضه محصولات 5 مرحله ای، 9 مرحله ای، 10 مرحله ای، 11 فیلتره، 12 فیلتره و حتی بیشتر که در برخی برندهای متفرقه شاهد آن هستیم میپرهیزد.

ضمن این که قطعات به کار رفته در انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی مینروا Minerva فود گرید بوده و دارای درجه غذایی طبق استاندارد جهانی NSF است که با آب لوله کشی شهری واکنش نمی دهد و طعم، رنگ و بوی آب تصفیه شده را عوض نخواهد کرد تا به صورتی نامطبوع نباشد. همچنین استفاده از پمپ قدرتمند و فروش دستگاه تصفیه آب با رعایت اصول بهداشتی سلامت شما و خانواده عزیزتان به همراه خدمات پس از فروش مادام العمر و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات که در کنار ضمانت قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در سراسر ایران عزیزمان من جمله شهرهای تهران، کرج، اصفهان، سنندج و دیگر شهرهای ایران عرضه میگردند نیز دلیل دیگری برای انتخاب مینروا به عنوان بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی است.