معرفی بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی موجود در بازار (آذر ۱۴۰۰)

همه می‌دانیم که چقدر مصرف آب آشامیدنی برای بدن مفید است و آن را در بهترین حالت سلامت قرار می‌دهد. اما نکته‌ای که ممکن است به خوبی با آن آشنایی نداشته باشیم، این است که هر نوع آبی برای سلامت ما خوب نیست و در برخی مواقع آب‌هایی را می‌نوشیم که به بدن ما ضرر نیز می‌رسانند.

بهترین دستگاه‌های تصفیه آب نه تنها به بهبود عطر و طعم آب کمک می‌کنند، بلکه از شما در برابر ناخالصی‌هایی مانند ذرات زنگ زدگی و آلاینده‌های مضر مانند باکتری و سرب در آب آشامیدنی محافظت می‌کنند. مطمئناً، همه به این فکر می‌کنید که خب خرید آب معدنی ارزان‌تر می‌شود و دسترسی به آن آسان‌تر است و سراغ این گزینه برای مصرف آب مطمئن می‌روید. اما بدانید که شما به هیچ وجه نمی‌توانید از محتویات داخل بطری‌ها مطمئن شوید و خب، خرید آب معدنی نیز در طولانی مدت برای شما هزینه‌ی بالایی به همراه دارد؛ اما دستگاه‌های تصفیه آب دوام بیشتری دارند و در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می‌شوند.

با این وجود، تعداد بی‌شماری آب تصفیه کن در بازار موجود است که هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند و حتی شاهد هستیم که در برخی فروشگاه‌ها، محصولات تقلبی نیز وجود دارد که تنها باعث هدر رفت هزینه شما می‌شوند و در اصل کاری برای تصفیه آب آشامیدنی شما انجام نمی‌دهند. انواع دستگاه‌های آب تصفیه کن شامل دستگاه‌های زیر سینکی، دستگاه متصل به شیر آب، سیستم‌های فیلتراسیون کلی خانه، پارچ تصفیه آب و موارد دیگر می‌شود. ما در راهنمای خرید خود به شما کمک می‌کنیم تا لیست بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خود را کوچک‌تر کنید و اقلام داخل آن را محدودتر کنید. هر محصول موجود در این لیست دارای تأییده و بررسی سازمان استاندارد جهانی بهداشت NSF است و تمامی آنها کیفیت بالایی در تصفیه آب دارند.

ویژگی‌های بهترین دستگاه‌های آب تصفیه کن خانگی

 1. از بین بردن مواد معدنی مازاد: برخی مواد معدنی مازاد در آب باعث بروز مشکل در بدن انسان می‌شوند. برخی دستگاه‌ها این مواد را از بین می‌برند، اما همچنین برخی دستگاه‌ها نیز هستند که مواد معدنی لازم بدن را نیز از آب حذف می‌کنند. دستگاه‌های عالی بازار این مواد را در مراحل ابتدایی حدف می‌کنند و بعد دوباره به آب برمی‌گردانند.
 2. فرآیند تصفیه: اکثر دستگاه‌های تصفیه کننده آب، سیستم تصفیه خاص خود را دارند. معمولا تعداد بیشتر مراحل فیلتراسیون باعث تمیزتر شدن آب می‌شود. سیستم اسمز معکوس در میان سیستم‌های موجود در بازار به عنوان بهترین و کامل‌ترین سیستم‌های تصفیه کننده آب شناخته می‌شود.
 3. هدر رفت آب: برای خرید دستگاه آب تصفیه کن، حتما میزان هدر رفت آب را بررسی کنید. دستگاه‌های تصفیه آب کارآمد، میزان هدر رفت آب را به حداقل می‌رسانند. در برخی موارد، تنها 20 درصد آب ورودی هدر می‌رود. محصولاتی نیز در بازار وجود دارند که هدر رفت آب در آنها صفر است.
 4. ظرفیت ذخیره سازی و تصفیه: ظرفیت ذخیره سازی دستگاه تصفیه را بررسی کنید. میزان تصفیه آب بر حسب لیتر در ساعت به شما کمک می‌کند تا محصول مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید. بسیاری از دستگا‌ه‌ها همچنین مکانیزمی برای محافظت از آب در برابر میکروب‌ها و سایر ناخالصی‌ها به مدت 7 روز دارند.
 5. اندازه و شرایط قرار گرفتن  نصب دستگاه: اندازه دستگاه یک ویژگی مهم است که باید در زمان خرید بررسی کنید و اینکه آیا با فضای آشپزخانه شما مطابقت دارد یا خیر. همچنین بررسی کنید که آیا لوله کشی مورد نیاز برای ورودی/خروجی آب یا شرایط خاص فشار آب در خانه شما وجود دارد یا خیر. دستگاه‌های عالی بازار معمولا مشکلی برای شما در این حوزه ایجاد نمی‌کنند.
 6. هزینه نگهداری: دستگاه‌های بهتر بازار هزینه نگهداری کمی نسبت به باقی دارند. شما باید علاوه بر هزینه اولیه خرید محصول، هزینه نگهداری محصول را نیز در نظر داشته باشید. همچنین دوره گارانتی و سطح خدمات پس از خرید را در نظر داشته باشید.
 7. تاییده‌های جهانی: بهترین دستگاه‌ها باید از نظر سلامت و کارایی تاییده‌های سازمان‌های جهانی را داشته باشند که یکی از مهم‌ترین آنها استاندارد جهانی بهداشت NSF است.
 8. بو و مزه: بهترین دستگاه‌های آب تصفیه کن می‌توانند مزه و بوی آب را بسیار مطبوع کنند و حتی می‌توانند تلخی آب را نیز از بین ببرند.

بهترین برند تصفیه آب

طبیعتا اولین قدم برای رسیدن به بهترین دستگاه‌های تصفیه آب و نوشیدن آب تصفیه شده، این است که بهترین برند موجود را پیدا کنید. در میان اولین کارهایی که باید انجام می‌دهید، این را برنامه ریزی می‌کنید که برندها را مقایسه کنید، عملکرد دستگاه‌های آن را بررسی کنید و در نهایت نیز قیمت آنها را مشاهده و با میزان بودجه خود بسنجید.

مینروا، در میان برندهای موجود در بازار ایران برندی خوش آوازه و بسیار مورد اعتماد است که علاوه بر اینکه دستگاه‌های بسیار باکیفیت برای فروش به شما ارائه می‌دهد، خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز برای مشتریان و خریداران خود دارد. تمام محصولاتی که مینروا ارائه می‌دهد، از دستگاه و اجزای داخل آن، از خود این برند می‌باشد و همین موضوع عملکرد دستگاه را بسیار عالی می‌کند و در واقع دستگاهی با اجزای یکپارچه خریداری می‌کنید.

بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب موجود در ایران، معمولا از سیستم اسمز معکوس استفاده می‌کنند که این سیستم یکی از پراستفاده‌ترین سیستم‌های تصفیه آب در دنیا به شما می‌آید که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد. چرا این سیستم بسیار پرطرفدار و پر استفاده است؟ زیرا دستگاه‌های دارای سیستم اسمز معکوس می‌توانند املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را تصفیه کنند و در اصل می‌توانید با خیال راحت آب آشامیدنی را مصرف کنید. چرا که مصرف نیترات در آب آشامیدنی با افزایش خطر ابتلا به سرطان روده ارتباط مستقیم دارد.

مینروا یکی از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات تصفیه آب موجود در بازار ایران است که برای اینکه از دستگاه‌های آن آگاهی پیدا کنید، می‌توانید به خواندن این مقاله ادامه دهید. دستگاه‌های تصفیه آب مینروا را می‌توانیم بهترین دستگاه‌های تصفیه آب حال حاضر بازار ایران بدانیم. این دستگاه‌های شامل موارد زیر می‌شود:

1- تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

2- تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

3- تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

4- تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا مدل Minerva Ro8_UV

در این مقاله دستگاه‌های زیر را معرفی خواهیم کرد.

بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی

همان‌طور که اشاره کردیم، در حال حاضر می‌توانیم مینروا را مطرح‌ترین و بهترین برند برای تصفیه آب بدانیم. این برند در ایران به عنوان تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب Water Quality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا به شمار می‌آید، که تمام این گواهی‌ها برای بهترین دانستن این برند کافی است.

نشان CE (به انگلیسی: CE marking) یک نشان اجرایی است که نشانگر انطباق با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست، برای محصولات فروخته شده در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است. (این نشان یک شاخص کیفیت یا یک علامت صدور گواهینامه نیست.) نشان CE همچنین در محصولات فروخته شده در خارج از منطقه اقتصادی اروپا که با استانداردهای EEA تولید شده‌اند نیز یافت می‌شود. این امر باعث می‌شود که نشان CE حتی برای افرادی که با منطقه اقتصادی اروپا آشنا نیستند در سراسر جهان قابل تشخیص باشد. از این لحاظ مانند نشان FCC است که برای انطباق برای فروش برخی از وسایل الکترونیکی در ایالات متحده استفاده می‌شود.

در واقع شما با مشاهده این تاییده‌ها بر روی دستگاه‌ها می‌توانید دستگاه اصل را از تقلبی تشخیص دهید و در زمان خرید دستگاه می‌توانید از متخصصین مینروا بخواهید که این مواردی که در بالا نام بردیم را روی دستگاه به شما نشان دهند. همچنین دستگاه‌های این برند، برای اینکه کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی کنند، از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک آمریکا بهره می‌برند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورها هنگام خرید دستگاه تصفیه آب این است که دستگاه به هیچ عنوان مزه و بوی آب را بد و تغییر ندهد. دستگاه‌های برند مینروا نه تنها مزه و بوی بدی به آب آشامیدنی نمی‌دهند،‌ بلکه آن را برای نوشیدن بسیار مطبوع می‌کنند.

اگر بخواهیم به ویژگی‌ها و مزایای دستگاه‌های آب تصفیه کن برند مینروا اشاره کنیم، می‌توانیم موارد زیر را بیان کنیم:

 • قطعات و فیلترهای درجه ساخت کشور تایوان
 • دارای سیستم اسمز معکوس به‌روزترین روش تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا
 • دارای فیلتر ممبران 13 لایه ریزبافت از برند فیلمتک آمریکا
 • ضمانت بهترین قیمت در کنار بهترین کیفیت
 • خدمات نصب و ارسال رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • خدمات اطلاع رسانی دوره‌ای تعویض فیلتر تصفیه آب
 • دارای نماد اصالت و حک برند جهت تشخیص دستگاه اصلی از تقلبی
 • اتصالات کوئیک فیتینگ جهت آب بندی سریع‌تر و بهتر
 • تنوع مدل برای انواع استفاده
 • دارای گارانتی طلایی 12 تا 18 ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات
 • مورد استفاده دستگاه‌ها برای مصرف خانگی و آب چاه
 • مخزن ذخیره 16 لیتری تحت فشار، جهت استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده در زمان قطع آب و برق

اما در ادامه به معرفی بهترین دستگاه‌ها تصفیه آب مینروا در ایران می‌پردازیم تا بیشتر با عملکرد و ویژگی‌های این دستگاه‌ها آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: تفاوت دستگاه های تصفیه آب ۶ مرحله ای با ۸ مرحله ای

1- تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دستگاه آب تصفیه کن 8 مرحله‌ای مینروا، جزو پرفروش‌ترین دستگاه‌های برند مینروا است که بهترین عملکرد را نیز دارد. این دستگاه که به دستگاه 8 مرحله‌ای اکسیژن ساز معروف است تعداد مراحل فیلتر کامل‌تری نسبت به دیگر دستگاه‌ها دارد و خب به طبع، این می‌تواند سبب محبوبیت زیاد و همچنین کارایی خوب آن شده باشد.

در این مدل از دستگاه‌های مینروا، فیلترهای سه گانه تصفیه آب در همان شروع فرآیند تصفیه آب املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را تصفیه می‌کند و شما دیگر اثری از این موارد در آب آشامیدنی خود نخواهید دید.

این دستگاه در مراحل بعدی دارای فیلترهای کربنی است که این فیلترها گیاهی هستند و از پوسته نارگیل تولید شده‌اند. مسئولیت محافظت از فیلتر ممبران در این دستگاه را، فیلتر کربن بلاک بر عهده دارد که در صورتی که به خوبی از این فیلتر محافظت نشود، کارایی آن ضعیف‌تر خواهد شد.

فیلتر اصلی مینروا که فیلتر ممبران اسمز معکوس از برند فیلمتک ساخت آمریکا است، یک فیلتر ریزبافت 13 لایه است که املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف می‌کند و سختی آب آشامیدنی را نیز تا زیر 100 کاهش می‌دهد. همچنین این فیلتر توانایی تصفیه و حذف املاح بسیار مضر و سرطان‌زایی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را دارد.

فیلتر شماره پنجم این نوع دستگاه آب تصفیه کن، فیلتر کربن خطی است که کار اصلی آن، شیرین کردن آب و همچنین کاهش بوی بد آب است. این فیلتر همچنین از تلخ شدن آب آشامیدنی جلوگیری می‌کند.

فیلتر معدنی ساز مرحله ششم در این دستگاه، املاح معدنی مفیدی همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات که در مراحل قبلی تصفیه حذف شده بودند را در آب آشامیدنی غنی سازی می‌کند تا سختی آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و در واقع آب مصرفی شما هم از نظر کیفیت و هم از نظر سلامت بهترین باشد.

فیلتر مرحله هفتم یعنی فیلتر قلیایی کننده دستگاه 8 مرحله‌ای مینروا، سطح ph آب آشامیدنی شهری را افزایش می‌دهد، که در واقع از اسیدی شدن آب جلوگیری می‌کند و هم اینکه شما را از مزایای آب قلیایی که برای بدن بسیار مفید است، بهره‌مند می‌کند.

مالینا مالکانی، متخصص تغذیه و سخنگوی آکادمی تغذیه و رژیم غذایی به CNN گفته است:

“میزان Ph آب آشامیدنی شیر 7 و آب قلیایی نزدیک به 8 یا 9 است.”

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز دستگاه 8 مرحله‌ای مینروا، سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی را افزایش می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که بدن همیشه در بهترین حالت هیدراته قرار بگیرد و دچار کمبود آب در بدن نشوید. از مزایای هیدراته نگه داشتن بدن این است که سلامت پوست خود را تضمین می‌کنید و از بروز لک و تیرگی در پوست خود جلوگیری می‌کنید.

خرید دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز

2- تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

اگر به دنبال این هستید که از مزایای نوشیدن آب قلیایی بهره ببرید، انتخاب تصفیه آب 7 مرحله‌ای یونیزه قلیایی مینروا می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این دستگاه از سری دستگاه‌های مینروا، دارای 7 مرحله تصفیه آب است که مانند مدل‌های دیگر این لیست از سیستم اسمز معکوس استفاده می‌کند و تا مرحله هفتم دقیقا عین دستگاه 8 مرحله‌ای کار تصفیه آب را انجام می‌دهد.

در مراحل اولیه املاح درشت، املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون و همچنین مواد مضر همچون کلر از آب حذف می‌شوند. در مرحله چهارم، سختی آب آشامیدنی کاهش پیدا می‌کند و همچنین املاح بسیار ریز از آب حذف می‌شوند.

در فیلترهای پنجم و ششم مزه و بوی آب بهبود پیدا می‌کند و همچنین املاح معدنی در آب غنی سازی می‌شوند. اما مهم‌ترین بخش از تصفیه آب در این دستگاه، فیلتر یونیزه قلیایی یا قلیایی کننده آب است. در این فیلتر سطح PH آب آشامیدنی به حد نرمال و استاندارد می‌رسد تا سلامت بدن با مصرف آب قلیایی به حد خوب برسد.

مصرف آب قلیایی مزایای بسیار برای سلامت بدن انسان دارد که از جمله آنها می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد. با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی می‌توانید کاری کنید که مولکول‌های سرطانی در محیط قلیایی رشد نکنند و در نهایت سرطان را در بدن خود متوقف کنید.

همچنین می‌توانید بدن خود را همیشه هیدراته نگه دارید و سلامت پوست صورت و بدن خود را تضمین کنید. در نهایت باید اشاره کنیم که آب قلیایی سیستم ایمنی بدن را نیز بهبود می‌دهد.

خرید دستگاه 7 مرحله ای یونیزه قلیایی

3- تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

یکی از پراستفاده‌ترین دستگاه‌های آب تصفیه کن در زمانی که هنوز دستگاه‌های 7 مرحله‌ای و 8 مرحله‌ای معرفی نشده بودند، دستگاه‌های 6 مرحله‌ای بودند که هنوز هم می‌توانند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تصفیه آب شهری باشند.

فیلتر پلی پروپیلن موجود در مرحله اول تمام دستگاه‌های مینروا، مانند پنبه فشرده است که می‌تواند املاح درشت را تصفیه کند. آب آشامیدنی در مسیر رسیده به خانه ما از لوله کشی‌های آهنی عبور می‌کنند که این لوله‌ها به مرور زمان تجزیه می‌شوند و زنگ آهن به آب راه پیدا می‌کند. حذف املاحی مانند زنگ آهن و رسوبات از آب آشامیدنی، باعث جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان خواهد شد. بنابراین، خرید بهترین دستگاه آب شیرین کن برای خانه هم می‌تواند شما را از بابت تصفیه املاح مضر شیمیایی مطمئن کند و هم می‌تواند شما را در برابر بیماری‌های کلیوی ایمن کند.

دستگاه 6 مرحله‌ای مینروا را می‌توان یک دستگاه مقرون به صرفه در بازار دانست که علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، بهترین کیفیت را برای آب آشامیدنی در خانه شما به ارمغان می‌آورد. این دستگاه علاوه بر قیمت مناسب، میزان مناسبی آب آشامیدنی در روز تصفیه می‌کند که میزان آن در حدود 200 الی 250 لیتر آب در یک 24 ساعت است که می‌توانید آن را برای تمام مصارف خانگی خود از شستشو تا آشپزی استفاده کنید.

خرید دستگاه 6 مرحله‌ای معدنی ساز

4- تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا مدل Minerva Ro8_UV

دستگاه آب تصفیه کن خانگی RO اسمز معکوس یو وی دار، بالاترین تعداد مراحل و بیشترین حد تصفیه‌ی آب را در انواع دیگر سیستم‌های اسمزی دارد و بی شک می‌توان آن را به عنوان کامل‌ترین دستگاه برای تصفیه آب در ایران در نظر گرفت.

تمام مراحل این دستگاه تا مرحله‌ ششم مانند دیگر دستگاه‌های این لیست است. اما فیلتر اصلی این دستگاه‌ها که کار متفاوتی نسبت به دیگر فیلترها دارد، فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش است. این فیلتر دارای یک محفظه استیل بسیار با کیفیت و ترانس جداگانه برق است. کار اصلی این فیلتر و لامپ یو وی با اشعه ماورا بنفش، انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی است. آب شهری که در تصفیه خانه‌های بزرگ تصفیه می‌شوند نیازی به انگل زدایی ندارند، اما وجود فیلتر یو وی می‌توان شما را از بابت وجود انگل و میکروب در آب راحت کند.

کارایی اصلی این نوع دستگاه برای آب چاه مناسب است و معمولا در شهرک‌هایی که مخازن بزرگ ذخیره آب دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد که احتمال وجود انگل و لجن در آن از بین می‌رود. استفاده از این دستگاه برای مناطقی که آب به صورت لوله کشی نیست و محل نگهداری آب مخازن هستند، ضروری است.

خانه‌های ویلایی که آب چاه دارند و بیشتر مصرفشان از آب چاه است، می‌توانند این دستگاه را برای خانه خود در نظر داشته باشند. این دستگاه مینروا دارای بهترین و باکیفیت‌ترین فیلتر یو وی است و گارانتی بدون قید و شرط دارد تا خیال خریداران از هر نظر راحت باشد.

خرید دستگاه 8 مرحله ای یو وی دار

مراحل تصفیه آب در دستگاه‌های مینروا فیلتر

مراحل تصفیه آب در دستگاه‌های آب تصفیه کن مینروا از 6 مرحله تا 8 مرحله متفاوت است. هر کدام از این مراحل مسئول یک کار هستند و شما با توجه به منطقه‌ای که زندگی می‌کنید، میزان آلودگی آب در منطقه زندگیتان و دیگر موارد می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را با تعداد مراحل انتخاب کنید.

در جدول زیر می‌توانید مراحل تصفیه ‌آب در تمام دستگاه‌های آب شیرین کن مینروا را مشاهده کنید:

مراحل تصفیه آب

مرحله اول حذف شن و ماسه و گل و لای
مرحله دوم حذف و جذب کلر از آب آشامیدنی
مرحله سوم حذف کلرامین و محافظت از ممبران
مرحله چهارم کاهش سختی آب و حذف املاح بسیار ریز
مرحله پنجم شیرین کننده آب آشامیدنی
مرحله ششم حفظ املاح معدنی مفید برای بدن
مرحله هفتم کاهش ضرر اسیدیته و افزایش فواید آب قلیایی
مرحله هشتم افزایش سطح اکسیژن و حذف باکتری های مضر آب
مرحله هشتم لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش تصفیه آب چاه

تمام این مراحل در صورتی بهترین عملکرد را به شما ارائه می‌دهد که بتوانید از دستگاه خود به خوبی مراقبت کنید و برای سرویس آن به موقع اقدام کنید. در این حین باید برای تعویض فیلترها نیز سریع اقدام کنید تا عملکرد دستگاه را در بالاترین حد خود نگه دارید. در مورد دستگاه‌ها مینروا، می‌توانید مطمئن باید که مینروا فیلتر زمان تعویض فیلترها را به شما گوشزد می‌کند و دیگر نگرانی بابت تعویض به موقع آنها نخواهید داشت.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا

شما می‌توانید در وب‌سایت مینروا یکی از بهترین دستگاه‌های معرفی شده در این مقاله را خریداری کنید و یا اینکه اگر در مورد خرید به تصمیم قطعی نرسیدید، با مشاوران مینروا تماس بگیرید تا شما را در مورد بهترین و مناسب‌ترین دستگاه برای شما مشاوره بدهند.

محصولات خریداری شده از فروشگاه مینروا پس از 48 ساعت تحویل مشتریان در سراسر ایران می‌گردند. ارسال رایگان از دیگر خدمات شرکت در جهت سهولت مشتریان برای سراسر ایران حتی کیش و قشم است.

19 نظرات
 1. محسن حجتی می گوید

  برای شمال بهترین دستگاهتون کدام است و آیا آب چاه خانه رو تصفیه می‌کند به طوری که بشه برای آشامیدن استفاده کرد؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   برای آب چاه خانگی مدل هشت مرحله ای یو وی دار فرابنفش که به انگل زدایی و میکروب زدایی آب چاه میپردازد بهترین گزینه است و میتواند کاملا آب چاه خانگی را به آب شرب مناسب سلامت بدن انسان تبدیل نماید

 2. بابایی می گوید

  الان از سایت شما سفارش بدم چقدر زمان میبره تا برای من نصب بشه ؟
  ساکن کرج هستم

  1. مینروا فیلتر می گوید

   با سلام و احترام
   همان روز ثبت سفارش یا در نهایت فردای روز ثبت سفارش تکنسین های فنی خدمت میرسند و دستگاه رو نصب و تست میکنند خدمتتون

 3. ولی الله می گوید

  بین برندهای مینروا و سافت واتر کدام بهتر است؟ البته با توجه به قیمت‌های مختلف سافت واتر مشخص است که نمایندگی درست و حسابی نداره و در دیجی کالا هم به قیمت‌های مختلف داره فروش میره که معلوم نیست کدوم اصلیه باز میخواستم نظر شما رو هم بدونم

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   برند Soft Water دستگاه خوبی است و به عنوان یک دستگاه مونتاژ ایران قطعات چین و تایوان می‌تواند عملکرد مناسبی داشته باشد البته می‌بایست از شرکت‌های معتبر خریداری نمایید تا خدمات مناسبی ارائه کنند با این حال برند مینروا با توجه به کیفیت قطعات و فیلترها و خدمات کامل و گارانتی طلایی و قیمت یکپارچه سراسر ایران گزینه مناسبتری محسوب شده و بر برندهای متفرقه ارجعیت خواهد داشت

 4. شیدا ناصحی می گوید

  ما اصفهان هستیم اینجا آب سختی خیلی بالایی داره میتونیم 6 مرحله ای هم تهیه کنیم یا حتما باید 8 مرحله ای بگیریم تا آب رو تصفیه کنه؟ البته از نظر قیمت اهمیت نداره و کیفیت بیشتر مهمه برامون

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   کامل ترین مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز هست که کیفیت آب خروجی آن بهتر است با این وجود دستگاه شش مرحله ای هم کاملا آب را مطابق سلامت بدن انسان تصفیه می‌کند و تنها فیلتر قلیایی و اکسیژن ساز ندارد.

   1. عباس دارابی می گوید

    جدای از کیفیت درجه یک، خدمات پس از فروش برند مینروا بسیار خوب بود و دستگاه رو سریع نصب کردند بعد از ثبت سفارش
    با تشکر از شما

 5. محسن شکور می گوید

  دستگاه های 5 مرحله ای آیا ضرر دارند؟ بین مدلهای 6 تا 8 مرحله ای مینروا چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که هم قلیایی کننده داشته باشد و آب خروجی هم تلخ نباشد؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   بله دستگاه شش مرحله ای به دلیل نداشتن فیلتر معدنی ساز سختی آب را بیش از اندازه کاهش میدهد
   از بین دستگاه های 6 تا 8 مرحله ای مینروا مدل 7 مرحله ای و 8 مرحله ای اکسیژن ساز دارای فیلتر قلیایی هستند و مدل هشت مرحله ای Ro8_O2Plus کامل ترین مدل است

 6. نوید مرادی نسب می گوید

  برای اصفهان هم نصب دارید یا کسی که معرفی کنید بلد باشه؟ بهترین مارک تایوانی برای اصفهان کدوم مدل هست؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام ارادتمند
   برای اصفهان هم تکنسین فنی معرفی می‌کنیم خدمت برسند برای نصب و راه اندازی اصولی دستگاه
   بیشتر خریداران از اصفهان مدل هشت مرحله ای مینروا را تهیه می‌کنند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است

 7. فاطمه می گوید

  سلام.
  دستگاه تصفیه آب که فلوراید آب رو کامل بگیره و قلیایی کنه تا حدود ۲ میلیون چی معرفی میکنید

  1. مینروا فیلتر می گوید

   با سلام وقت بخیر
   رنج قیمت دستگاه های اسمز معکوس مینروا تایوان با ممبران 13 لایه که توان حذف تمام املاح مضر را داشته باشند از 3.500 تومان به بالا تقدیم حضورتون می‌شود

 8. عبدالله می گوید

  برای سنندج و سختی آب 650 دستگاه هاتون میتونه آب رو کامل تصفیه کنه؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله انواع مدلهای مینروا رو میتونید برای سنندج تهیه کنید تکنسین فنی هم برای سنندج معرفی می‌کنیم خدمتتون که برای نصب و سرویس به مشکل برنخورید

 9. سمیرا می گوید

  سلام برای جمعه سیاه بلک فرایدی Black friday هم تخفیف دارین تا جمعه؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید برای اطلاع از تخفیفات جشنواره جمعه سیاه با مشاورین فروش تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)