بهترین برند دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در بازار ایران (اردیبهشت 1401)

همه می‌دانیم که چقدر مصرف آب آشامیدنی برای بدن مفید است و آن را در بهترین حالت سلامت قرار می‌دهد. اما نکته‌ای که ممکن است به خوبی با آن آشنایی نداشته باشیم، این است که هر نوع آبی برای سلامت ما خوب نیست و در برخی مواقع آب‌هایی را می‌نوشیم که به بدن ما ضرر نیز می‌رسانند.

بهترین دستگاه‌های تصفیه آب نه تنها به بهبود عطر و طعم آب کمک می‌کنند، بلکه از شما در برابر ناخالصی‌هایی مانند ذرات زنگ زدگی و آلاینده‌های مضر مانند باکتری و سرب در آب آشامیدنی محافظت می‌کنند. مطمئناً، همه به این فکر می‌کنید که خب خرید آب معدنی ارزان‌تر می‌شود و دسترسی به آن آسان‌تر است و سراغ این گزینه برای مصرف آب مطمئن می‌روید. اما بدانید که شما به هیچ وجه نمی‌توانید از محتویات داخل بطری‌ها مطمئن شوید و خب، خرید آب معدنی نیز در طولانی مدت برای شما هزینه‌ی بالایی به همراه دارد؛ اما دستگاه‌های تصفیه آب دوام بیشتری دارند و در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می‌شوند.

با این وجود، تعداد بی‌شماری آب تصفیه کن در بازار موجود است که هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند و حتی شاهد هستیم که در برخی فروشگاه‌ها، محصولات تقلبی نیز وجود دارد که تنها باعث هدر رفت هزینه شما می‌شوند و در اصل کاری برای تصفیه آب آشامیدنی شما انجام نمی‌دهند. انواع دستگاه‌های آب تصفیه کن شامل دستگاه‌های زیر سینکی، دستگاه متصل به شیر آب، سیستم‌های فیلتراسیون کلی خانه، پارچ تصفیه آب و موارد دیگر می‌شود. ما در راهنمای خرید خود به شما کمک می‌کنیم تا لیست بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خود را کوچک‌تر کنید و اقلام داخل آن را محدودتر کنید. هر محصول موجود در این لیست دارای تأییده و بررسی سازمان استاندارد جهانی بهداشت NSF است و تمامی آنها کیفیت بالایی در تصفیه آب دارند.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

 1. از بین بردن مواد معدنی مازاد: برخی مواد معدنی مازاد در آب باعث بروز مشکل در بدن انسان می‌شوند. برخی دستگاه‌ها این مواد را از بین می‌برند، اما همچنین برخی دستگاه‌ها نیز هستند که مواد معدنی لازم بدن را نیز از آب حذف می‌کنند. دستگاه‌های عالی بازار این مواد را در مراحل ابتدایی حدف می‌کنند و بعد دوباره به آب برمی‌گردانند.
 2. فرآیند تصفیه: اکثر دستگاه‌های تصفیه کننده آب، سیستم تصفیه خاص خود را دارند. معمولا تعداد بیشتر مراحل فیلتراسیون باعث تمیزتر شدن آب می‌شود. سیستم اسمز معکوس در میان سیستم‌های موجود در بازار به عنوان بهترین و کامل‌ترین سیستم‌های تصفیه کننده آب شناخته می‌شود.
 3. هدر رفت آب: برای خرید دستگاه آب تصفیه کن، حتما میزان هدر رفت آب را بررسی کنید. دستگاه‌های تصفیه آب کارآمد، میزان هدر رفت آب را به حداقل می‌رسانند. در برخی موارد، تنها 20 درصد آب ورودی هدر می‌رود. محصولاتی نیز در بازار وجود دارند که هدر رفت آب در آنها صفر است.
 4. ظرفیت ذخیره سازی و تصفیه: ظرفیت ذخیره سازی دستگاه تصفیه را بررسی کنید. میزان تصفیه آب بر حسب لیتر در ساعت به شما کمک می‌کند تا محصول مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید. بسیاری از دستگا‌ه‌ها همچنین مکانیزمی برای محافظت از آب در برابر میکروب‌ها و سایر ناخالصی‌ها به مدت 7 روز دارند.
 5. اندازه و شرایط قرار گرفتن نصب دستگاه: اندازه دستگاه یک ویژگی مهم است که باید در زمان خرید بررسی کنید و اینکه آیا با فضای آشپزخانه شما مطابقت دارد یا خیر. همچنین بررسی کنید که آیا لوله کشی مورد نیاز برای ورودی/خروجی آب یا شرایط خاص فشار آب در خانه شما وجود دارد یا خیر. دستگاه‌های عالی بازار معمولا مشکلی برای شما در این حوزه ایجاد نمی‌کنند.
 6. هزینه نگهداری: دستگاه‌های بهتر بازار هزینه نگهداری کمی نسبت به باقی دارند. شما باید علاوه بر هزینه اولیه خرید محصول، هزینه نگهداری محصول را نیز در نظر داشته باشید. همچنین دوره گارانتی و سطح خدمات پس از خرید را در نظر داشته باشید.
 7. تاییده‌های جهانی: بهترین دستگاه‌ها باید از نظر سلامت و کارایی تاییده‌های سازمان‌های جهانی را داشته باشند که یکی از مهم‌ترین آنها استاندارد جهانی بهداشت NSF است.
 8. بو و مزه: از مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی این است که مزه و بوی آب را مطبوع کند و حتی می‌توانند تلخی آب را نیز از بین ببرد.

لیست قیمت دستگاه‌های تصفیه آب خانگی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

طبیعتا اولین قدم برای رسیدن به بهترین دستگاه‌های تصفیه آب و نوشیدن آب تصفیه شده، این است که بهترین برند موجود را پیدا کنید. در میان اولین کارهایی که باید انجام می‌دهید، این را برنامه ریزی می‌کنید که برندها را مقایسه کنید، عملکرد دستگاه‌های آن را بررسی کنید و در نهایت نیز قیمت آنها را مشاهده و با میزان بودجه خود بسنجید.

بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب موجود در ایران، معمولا از سیستم اسمز معکوس استفاده می‌کنند که این سیستم یکی از پراستفاده‌ترین سیستم‌های تصفیه آب در دنیا به شما می‌آید که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد. چرا این سیستم بسیار پرطرفدار و پر استفاده است؟ زیرا دستگاه‌های دارای سیستم اسمز معکوس می‌توانند املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را تصفیه کنند و در اصل می‌توانید با خیال راحت آب آشامیدنی را مصرف کنید. چرا که مصرف نیترات در آب آشامیدنی با افزایش خطر ابتلا به سرطان روده ارتباط مستقیم دارد.

مینروا، در میان برندهای موجود در بازار ایران برندی خوش آوازه و بسیار مورد اعتماد است که علاوه بر اینکه دستگاه‌های بسیار باکیفیت برای فروش به شما ارائه می‌دهد، خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز برای مشتریان و خریداران خود دارد. تمام محصولاتی که مینروا ارائه می‌دهد، از دستگاه و اجزای داخل آن، از خود این برند می‌باشد و همین موضوع عملکرد دستگاه را بسیار عالی می‌کند و در واقع دستگاهی با اجزای یکپارچه خریداری می‌کنید.

دستگاه‌های تصفیه آب مینروا را می‌توانیم بهترین دستگاه‌های تصفیه آب حال حاضر بازار ایران بدانیم. این دستگاه‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

1- تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

2- تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

3- تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

4- تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا مدل Minerva Ro8_UV

بهترین تصفیه آب خانگی در ایران

بهترین مارک تصفیه آب خانگی باید از بهترین سیستم تصفیه آب بهره ببرد و همچنین نیاز تمام افراد در مناطق شهری مختلف را برآورده کند. امروزه بهترین سیستم تصفیه آب اسمز معکوس است که با توجه به میزان آلودگی منطقه زندگی خود، می‌توانید دستگاهی با این سیستم و تعداد مارحل مختلف خریداری کنید. در صورتی که نیاز به مشاروه دارید و نمی‌دانید کدام محصول برای خانه شما مناسب است، مشاوران مینروا فیلتر به شما راهنمایی خواهند داد. ادامه این مقاله نیز بهترین دستگاه‌های تصفیه را معرفی خواهد کرد که با توجه به توضیحات آنها می‌توانید تصمیم گیری کنید.

قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی

همان‌طور که اشاره کردیم، در حال حاضر می‌توانیم مینروا را مطرح‌ترین و بهترین برند برای تصفیه آب بدانیم. این برند همراه دیگر برندهای برتر در این مقاله به عنوان برندهای دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب Water Quality، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا به شمار می‌آیند، که تمام این گواهی‌ها برای بهترین دانستن آنها کافی است.

نشان CE (به انگلیسی: CE marking) یک نشان اجرایی است که نشانگر انطباق با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست، برای محصولات فروخته شده در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است. (این نشان یک شاخص کیفیت یا یک علامت صدور گواهینامه نیست.) نشان CE همچنین در محصولات فروخته شده در خارج از منطقه اقتصادی اروپا که با استانداردهای EEA تولید شده‌اند نیز یافت می‌شود. این امر باعث می‌شود که نشان CE حتی برای افرادی که با منطقه اقتصادی اروپا آشنا نیستند در سراسر جهان قابل تشخیص باشد. از این لحاظ مانند نشان FCC است که برای انطباق برای فروش برخی از وسایل الکترونیکی در ایالات متحده استفاده می‌شود.

در واقع شما با مشاهده این تاییده‌ها بر روی دستگاه‌ها می‌توانید دستگاه اصل را از تقلبی تشخیص دهید و در زمان خرید دستگاه می‌توانید از متخصصین مینروا بخواهید که این مواردی که در بالا نام بردیم را روی دستگاه به شما نشان دهند. همچنین بهتری دستگاه‌های بازار، برای اینکه کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک‌تر از آب معدنی کنند، از پمپ قدرتمند و فیلترهای درجه یک آمریکایی و تایوانی بهره می‌برند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورها هنگام خرید دستگاه تصفیه آب این است که دستگاه به هیچ عنوان مزه و بوی آب را بد و تغییر ندهد. بهترین دستگاه‌ها نه تنها مزه و بوی بدی به آب آشامیدنی نمی‌دهند،‌ بلکه آن را برای نوشیدن بسیار مطبوع می‌کنند.

قبل از اینکه بهترین دستگاه‌های آب تصفیه کن را معرفی کنیم، برخی از ویژگی‌های دستگاه‌های برند مینروا را بیان می‌کنیم:

 • قطعات و فیلترهای درجه ساخت کشور تایوان
 • دارای سیستم اسمز معکوس به‌روزترین روش تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا
 • دارای فیلتر ممبران 13 لایه ریزبافت از برند فیلمتک آمریکا
 • ضمانت بهترین قیمت در کنار بهترین کیفیت
 • خدمات نصب و ارسال رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • خدمات اطلاع رسانی دوره‌ای تعویض فیلتر تصفیه آب
 • دارای نماد اصالت و حک برند جهت تشخیص دستگاه اصلی از تقلبی
 • اتصالات کوئیک فیتینگ جهت آب بندی سریع‌تر و بهتر
 • تنوع مدل برای انواع استفاده
 • دارای گارانتی طلایی 12 تا 18 ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات
 • مورد استفاده دستگاه‌ها برای مصرف خانگی و آب چاه
 • مخزن ذخیره 16 لیتری تحت فشار، جهت استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده در زمان قطع آب و برق

اما در ادامه به معرفی بهترین دستگاه‌های تصفیه آب در ایران می‌پردازیم تا بیشتر با عملکرد و ویژگی‌های این دستگاه‌ها آشنا شوید.

1- تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دستگاه آب تصفیه کن 8 مرحله‌ای مینروا، جزو پرفروش‌ترین دستگاه‌های برند مینروا است که بهترین عملکرد را نیز دارد. این دستگاه که به دستگاه 8 مرحله‌ای اکسیژن ساز معروف است تعداد مراحل فیلتر کامل‌تری نسبت به دیگر دستگاه‌ها دارد و خب به طبع، این می‌تواند سبب محبوبیت زیاد و همچنین کارایی خوب آن شده باشد.

در این مدل از دستگاه‌های مینروا، فیلترهای سه گانه تصفیه آب در همان شروع فرآیند تصفیه آب املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را تصفیه می‌کند و شما دیگر اثری از این موارد در آب آشامیدنی خود نخواهید دید.

این دستگاه در مراحل بعدی دارای فیلترهای کربنی است که این فیلترها گیاهی هستند و از پوسته نارگیل تولید شده‌اند. مسئولیت محافظت از فیلتر ممبران در این دستگاه را، فیلتر کربن بلاک بر عهده دارد که در صورتی که به خوبی از این فیلتر محافظت نشود، کارایی آن ضعیف‌تر خواهد شد.

فیلتر اصلی مینروا که فیلتر ممبران اسمز معکوس از برند فیلمتک ساخت آمریکا است، یک فیلتر ریزبافت 13 لایه است که املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف می‌کند و سختی آب آشامیدنی را نیز تا زیر 100 کاهش می‌دهد. همچنین این فیلتر توانایی تصفیه و حذف املاح بسیار مضر و سرطان‌زایی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را دارد.

فیلتر شماره پنجم این نوع دستگاه آب تصفیه کن، فیلتر کربن خطی است که کار اصلی آن، شیرین کردن آب و همچنین کاهش بوی بد آب است. این فیلتر همچنین از تلخ شدن آب آشامیدنی جلوگیری می‌کند.

فیلتر معدنی ساز مرحله ششم در این دستگاه، املاح معدنی مفیدی همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات که در مراحل قبلی تصفیه حذف شده بودند را در آب آشامیدنی غنی سازی می‌کند تا سختی آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و در واقع آب مصرفی شما هم از نظر کیفیت و هم از نظر سلامت بهترین باشد.

فیلتر مرحله هفتم یعنی فیلتر قلیایی کننده دستگاه 8 مرحله‌ای مینروا، سطح ph آب آشامیدنی شهری را افزایش می‌دهد، که در واقع از اسیدی شدن آب جلوگیری می‌کند و هم اینکه شما را از مزایای آب قلیایی که برای بدن بسیار مفید است، بهره‌مند می‌کند.

مالینا مالکانی، متخصص تغذیه و سخنگوی آکادمی تغذیه و رژیم غذایی به CNN گفته است:

“میزان Ph آب آشامیدنی شیر 7 و آب قلیایی نزدیک به 8 یا 9 است.”

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز دستگاه 8 مرحله‌ای مینروا، سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی را افزایش می‌دهد و همین موضوع باعث می‌شود که بدن همیشه در بهترین حالت هیدراته قرار بگیرد و دچار کمبود آب در بدن نشوید. از مزایای هیدراته نگه داشتن بدن این است که سلامت پوست خود را تضمین می‌کنید و از بروز لک و تیرگی در پوست خود جلوگیری می‌کنید.

ویژگی‌های تصفیه آب هشت مرحله‌ای اکسیژن ساز مینروا

مراحل تصفیه و فیلترها 8 مرحله و 8 عدد
ظرفیت 200 الی 250 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO
عمر فیلترها 1 تا 2 سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
قابلیت اتصال به یخچال اتصال به یخچال ساید بای ساید
مخزن ذخیره مخزن تحت فشار 4 گالن 16 لیتری
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز

2- تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

اگر به دنبال این هستید که از مزایای نوشیدن آب قلیایی بهره ببرید، انتخاب تصفیه آب 7 مرحله‌ای یونیزه قلیایی مینروا می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این دستگاه از سری دستگاه‌های مینروا، دارای 7 مرحله تصفیه آب است که مانند مدل‌های دیگر این لیست از سیستم اسمز معکوس استفاده می‌کند و تا مرحله هفتم دقیقا عین دستگاه 8 مرحله‌ای کار تصفیه آب را انجام می‌دهد.

در مراحل اولیه املاح درشت، املاح کوچکتر از 0,0001 میکرون و همچنین مواد مضر همچون کلر از آب حذف می‌شوند. در مرحله چهارم، سختی آب آشامیدنی کاهش پیدا می‌کند و همچنین املاح بسیار ریز از آب حذف می‌شوند.

در فیلترهای پنجم و ششم مزه و بوی آب بهبود پیدا می‌کند و همچنین املاح معدنی در آب غنی سازی می‌شوند. اما مهم‌ترین بخش از تصفیه آب در این دستگاه، فیلتر یونیزه قلیایی یا قلیایی کننده آب است. در این فیلتر سطح PH آب آشامیدنی به حد نرمال و استاندارد می‌رسد تا سلامت بدن با مصرف آب قلیایی به حد خوب برسد.

مصرف آب قلیایی مزایای بسیار برای سلامت بدن انسان دارد که از جمله آنها می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد. با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی می‌توانید کاری کنید که مولکول‌های سرطانی در محیط قلیایی رشد نکنند و در نهایت سرطان را در بدن خود متوقف کنید.

همچنین می‌توانید بدن خود را همیشه هیدراته نگه دارید و سلامت پوست صورت و بدن خود را تضمین کنید. در نهایت باید اشاره کنیم که آب قلیایی سیستم ایمنی بدن را نیز بهبود می‌دهد.

ویژگی‌های تصفیه آب هفت مرحله‌ای یونیزه قلیایی مینروا

مراحل تصفیه و فیلترها 7 مرحله و 7 عدد
ظرفیت 200 الی 250 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO
عمر فیلترها 1 تا 2 سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
قابلیت اتصال به یخچال اتصال به یخچال ساید بای ساید
مخزن ذخیره مخزن تحت فشار 4 گالن 16 لیتری
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه 7 مرحله ای یونیزه قلیایی

3- تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

یکی از پراستفاده‌ترین دستگاه‌های آب تصفیه کن در زمانی که هنوز دستگاه‌های 7 مرحله‌ای و 8 مرحله‌ای معرفی نشده بودند، دستگاه‌های 6 مرحله‌ای بودند که هنوز هم می‌توانند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تصفیه آب شهری باشند.

فیلتر پلی پروپیلن موجود در مرحله اول تمام دستگاه‌های مینروا، مانند پنبه فشرده است که می‌تواند املاح درشت را تصفیه کند. آب آشامیدنی در مسیر رسیده به خانه ما از لوله کشی‌های آهنی عبور می‌کنند که این لوله‌ها به مرور زمان تجزیه می‌شوند و زنگ آهن به آب راه پیدا می‌کند. حذف املاحی مانند زنگ آهن و رسوبات از آب آشامیدنی، باعث جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان خواهد شد. بنابراین، خرید بهترین دستگاه آب شیرین کن برای خانه هم می‌تواند شما را از بابت تصفیه املاح مضر شیمیایی مطمئن کند و هم می‌تواند شما را در برابر بیماری‌های کلیوی ایمن کند.

دستگاه 6 مرحله‌ای مینروا را می‌توان یک دستگاه مقرون به صرفه در بازار دانست که علاوه بر قیمت مناسبی که دارد، بهترین کیفیت را برای آب آشامیدنی در خانه شما به ارمغان می‌آورد. این دستگاه علاوه بر قیمت مناسب، میزان مناسبی آب آشامیدنی در روز تصفیه می‌کند که میزان آن در حدود 200 الی 250 لیتر آب در یک 24 ساعت است که می‌توانید آن را برای تمام مصارف خانگی خود از شستشو تا آشپزی استفاده کنید.

ویژگی‌های تصفیه آب شش مرحله‌ای معدنی ساز مینروا

مراحل تصفیه و فیلترها 6 مرحله و 6 عدد
ظرفیت 200 الی 250 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO
عمر فیلترها 1 تا 2 سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
قابلیت اتصال به یخچال اتصال به یخچال ساید بای ساید
مخزن ذخیره مخزن تحت فشار 4 گالن 16 لیتری
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه 6 مرحله‌ای معدنی ساز

4- تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا مدل Minerva Ro8_UV

دستگاه آب تصفیه کن خانگی RO اسمز معکوس یو وی دار، بالاترین تعداد مراحل و بیشترین حد تصفیه‌ی آب را در انواع دیگر سیستم‌های اسمزی دارد و بی شک می‌توان آن را به عنوان کامل‌ترین دستگاه برای تصفیه آب در ایران در نظر گرفت.

تمام مراحل این دستگاه تا مرحله‌ ششم مانند دیگر دستگاه‌های این لیست است. اما فیلتر اصلی این دستگاه‌ها که کار متفاوتی نسبت به دیگر فیلترها دارد، فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش است. این فیلتر دارای یک محفظه استیل بسیار با کیفیت و ترانس جداگانه برق است. کار اصلی این فیلتر و لامپ یو وی با اشعه ماورا بنفش، انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی است. آب شهری که در تصفیه خانه‌های بزرگ تصفیه می‌شوند نیازی به انگل زدایی ندارند، اما وجود فیلتر یو وی می‌توان شما را از بابت وجود انگل و میکروب در آب راحت کند.

کارایی اصلی این نوع دستگاه برای آب چاه مناسب است و معمولا در شهرک‌هایی که مخازن بزرگ ذخیره آب دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد که احتمال وجود انگل و لجن در آن از بین می‌رود. استفاده از این دستگاه برای مناطقی که آب به صورت لوله کشی نیست و محل نگهداری آب مخازن هستند، ضروری است.

خانه‌های ویلایی که آب چاه دارند و بیشتر مصرفشان از آب چاه است، می‌توانند این دستگاه را برای خانه خود در نظر داشته باشند. این دستگاه مینروا دارای بهترین و باکیفیت‌ترین فیلتر یو وی است و گارانتی بدون قید و شرط دارد تا خیال خریداران از هر نظر راحت باشد.

ویژگی‌های تصفیه آب 8 مرحله‌ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا

مراحل تصفیه و فیلترها 8 مرحله و 8 عدد
ظرفیت 200 الی 250 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO و اولترا وایولت
عمر فیلترها 1 تا 2 سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
قابلیت اتصال به یخچال اتصال به یخچال ساید بای ساید
مخزن ذخیره مخزن تحت فشار 4 گالن 16 لیتری
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب چاه خانگی

خرید دستگاه 8 مرحله ای یو وی دار

دستگاه تصفیه آب CCK سی سی کا مدل RO8_ORP

آب شیرین کن cck سی سی کا یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله‌ای است، که از شش مرحله فیلتراسیون و سیستم اسمز معکوس برای تصفیه و کاهش سختی آب بهره می‌برد. این دستگاه مونتاژ ایران با قطعات چینی می‌باشد و دارای پمپ تصفیه آب تایوانی جهت افزایش فشار و بهبود عملکرد فیلتر مرحله چهارم ممبران است. برند سی سی کا نیز مانند دستگاه‌های مینروا فیلتر دارای استانداردهای جهانی FDA ،Water Quality ،NSF و تاییدیه‌های بین المللی غذایی جهان است و قطعات آن ساخته شده از مواد Food Grade که با آب واکنش نمی‌دهند.

دستگاه در 8 مرحله آب را تصفیه می‌کند و تصفیه با فیلترهای کربن ساخته شده از جنس پوسته نارگیل و غیر مضر برای بدن انسان انجام می‌شود. فیلترهای این دستگاه هر کدام مسئولیت کاری خاص را در بر عهده دارند که به ترتیب شامل موارد زیر می‌شود:

 • فیلتر پ پ پلی پروپیلن (ساخت تایوان)، فیلتر مرحله اول: این فیلتر مسئولیت جذب ذرات معلق بزرگ‌تر از 5 میکرون موجود در آب را بر عهده دارد.
 • فیلتر کربن فعال گرانول (ساخت تایوان)، فیلتر مرحله دوم: این فیلتر مسئولیت شفافیت آب تصفیه شده و از بین بردن بو، طعم و رنگ نامطبوع آب را بر عهده دارد.
 • فیلتر کربن بلاک (ساخت تایوان)، فیلتر مرحله سوم: این فیلتر مسئولیت تکمیل کار فیلتر کربن پودری (فیلتر مرحله دوم تصفیه آب) را بر عهده دارد.
 • ممبران فیلمتک (ساخت آمریکا) اصل آمریکا، فیلتر مرحله چهارم: مهم‌ترین فیلتر تصفیه آب است و مسئولیت کاهش سختی آب و تصفیه ذرات ذرات بزرگ‌تر از 0,0001 میکرون را بر عهده دارد.
 • فیلتر پست کربن (ساخت تایوان)، فیلتر مرحله پنجم: این فیلتر مسئولیت حذف کلر، بو و سایر مواد شیمیایی مضر برای سلامت بدن انسان را بر عهده دارد.
 • فیلتر حفظ مواد معدنی مینرال (ساخت تایوان)، فیلتر مرحله ششم: این فیلتر مسئولیت حفظ مواد معدنی و املاح مورد نیاز در آب آشامیدنی تصفیه شده نظیر کلسیم، منیزیم، منگنز، بی کربنات‌ها را بر عهده دارد و همچنین بر بالا رفتن کیفیت آب و کاهش تلخی آن اثر دارد.

ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب CCK سی سی کا مدل RO8_ORP

مراحل تصفیه و فیلترها 8 مرحله و 8 عدد
ظرفیت 200 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO
عمر فیلترها 6 ماه تا یک سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
قابلیت اتصال به یخچال اتصال به یخچال ساید بای ساید
مخزن ذخیره دارای مخزن تحت فشار ذخیره تصفیه آب 16 لیتری
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب خانگی

6- دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلر مدل Aqua Clear RO-C172

دستگاه تصفیه آب آکوا کلیر یا آکوا کلر (Aqua Clear) یکی دیگر از بهترین دستگاه‌های این لیست است که ساخت کشور تایوان است. این دستگاه دارای 6 فیلتر است و برای حذف رسوبات و بهتر کردن بو و طعم کلر و کاهش سختی آب می‌تواند بهترین گزینه باشد. این دستگاه نیز دارای سیستم اسمز معکوس است و علاوه بر مصرف خانگی، برای دستگاه‌های آکواریوم نیز مناسب است. فیلترهای دستگاه آکوا کلیر در 6 مرحله تصفیه را انجام می‌دهند و هر کدام می‌توانند کارهای زیر را انجام دهند:

 • فیلتر الیافی پلی پروپیلن برای حذف رسوبات و ذرات بزرگتر از 5 میکرون
 • فیلتر کربن فعال گرانول برای حذف بوی کلر آب شهری
 • فیلتر کربن بلاک برای حذف طعم کلر آب شهری
 • ممبران فیلمتک اصل آمریکا برای کاهش سختی آب و حذف ذرات بزرگتر از 0.0001 میکرون
 • فیلتر پست کربن برای تکمیل مراحل پیش تصفیه فیلترهای اول، دوم و سوم
 • فیلتر حفظ مواد معدنی مینرال برای جذب مواد معدنی نظیر کلسیم، منیزیم و پتاسیم

ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا کلر مدل Aqua Clear RO-C172

مراحل تصفیه و فیلترها 6 مرحله و 6 عدد
ظرفیت 280 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO
عمر فیلترها 6 ماه تا یک سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
مخزن ذخیره دارای مخزن 16 لیتری تحت فشار ذخیره تصفیه آب (4 گالن)
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب خانگی

7- دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر Soft Water تایوانی

دستگاه تصفیه آب سافت واتر از بهترین دستگاه‌های ساخت تایوان است که برند سافت واتر به عنوان شناخته شده‌ترین برندهای تایوانی به شمار می‌آید. سافت واتر از تکنولوژی اسمز معکوس (Ro Reverse Osmosis System) برای تصفیه آب استفاده می‌کند و با کمک این سیستم میزان PH آب را تنظیم و ذرات بزرگتر از 0,0001 میکرون را از آب حذف می‌کند و همچنین، سختی آب را کاهش داده و به حد استاندارد و سالم می‌رساند. این دستگاه از 6 مرحله برای تصفیه آب بهره می‌برد که فیلترهای آن به ترتیب زیر هستند:

 • فیلتر مرحله اول (ساخت تایوان): فیلتر پلی پروپیلن
 • فیلتر مرحله دوم (ساخت تایوان): فیلتر کربن فعال گرانول
 • فیلتر مرحله سوم (ساخت تایوان): فیلتر کربن بلاک
 • فیلتر مرحله چهارم (ساخت آمریکا): ممبران فیلمتک اصل آمریکا
 • فیلتر مرحله پنجم (ساخت تایوان): فیلتر پست کربن
 • فیلتر مرحله ششم (ساخت تایوان): فیلتر حفظ مواد معدنی مینرال

ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر Soft Water تایوانی

مراحل تصفیه و فیلترها 6 مرحله و 6 عدد
ظرفیت 200 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
سیستم بکار رفته برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی سیستم اسمز معکوس RO
عمر فیلترها 6 ماه تا یک سال
قابلیت تغییر مزه و بو دارای فیلتر آب شیرین کن و مطبوع کردن مزه و بو
قابلیت تنظیم سختی آب دارای شیر تنظیم سختی آب
مخزن ذخیره دارای مخزن 16 لیتری تحت فشار ذخیره تصفیه آب (4 گالن)
پمپ تصفیه آب پمپ تصفیه آب تایوانی
مناسب برای تصفیه آب خانگی

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا

شما می‌توانید در وب‌سایت مینروا یکی از بهترین دستگاه‌های معرفی شده در این مقاله را خریداری کنید و یا اینکه اگر در مورد خرید به تصمیم قطعی نرسیدید، با مشاوران مینروا تماس بگیرید تا شما را در مورد بهترین و مناسب‌ترین دستگاه برای شما مشاوره بدهند.

محصولات خریداری شده از فروشگاه مینروا پس از 48 ساعت تحویل مشتریان در سراسر ایران می‌گردند. ارسال رایگان از دیگر خدمات شرکت در جهت سهولت مشتریان برای سراسر ایران حتی کیش و قشم است.

چگونه از استاندارد و اصلی بودن تصفیه آب تایوانی مینروا اطمینان حاصل کنیم؟

قطعا برای خرید هر دستگاه و لوازم خانگی در بازار میتوان از نمادهای اصالت محصول به اصلی و اورجینال بودن آن پی برد. اما همانطور که اشاره کردیم بیش از 80 برند متفاوت در مراکز فروش تصفیه آب تهران و ایران فعالیت مینمایند. برند مینروا اما با دارا بودن نماد اصالت و هولوگرام رنگی فیلتر ممبران اسمز معکوس، بدون شک خیال مشتریان را بسیار راحت و آسوده کرده و قبل از نصب دستگاه توسط کارشناسان فنی مینروا فیلتر تمامی موارد لازم به خریدار نشان داده خواهد شد تا از کیفیت درجه یک محصول خریداری شده رضایت کامل را کسب نماید.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب چیست؟

برند مینروا با دارا بودن چهار مدل اصلی برای استفاده آب آشامیدنی و ضمن داشتن یک محصول به خصوص برای تصفیه آب چاه خانگی، بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران محسوب میشود ضمن این که یک مدل پنج مرحله ای نیز برای استفاده آب آکواریوم تعبیه شده است تا کلر و املاح مضر آب برای ماهی آب شیرین کاملا حذف و مناسب استفاده در آکواریوم های خانگی شود.

سلامت بدن انسان مسئله بسیار حائز اهمیتی است که میبایست حتما از محصولات دارای استاندارد جهانی بهداشت و گرید food grade استفاده نمود تا با آب آشامیدنی واکنش شیمیایی ایجاد نکنند و از دیگر مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در مقایسه با دیگر برندهای معتبر تصفیه آب در بازار میتوان به دارا بودن اتصالات و شلنگ ها و مخازن تحت فشار فود گرید اشاره کرد که به هیچ عنوان طعم، رنگ و بوی آب آشامیدنی را تغییر نخواهد داد.

ضمن این که یکی دیگر از موارد جلوگیری از ویروس کووید 19 یا کرونا ویروس، خشک نشدن گلو است زیرا در صورت خشک شدن گلو امکان ایجاد و رشد ویروس افزایش پیدا خواهد کرد و میتوانید برای سلامت بدن خود و خانواده گرامیتان از سه مدل اصلی 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و هشت مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز بهره مند شوید.

غنی سازی املاح معدنی مورد نیاز بدن انسان در آب آشامیدنی

همانطور که اشاره شد در بازار ایران بسیاری از دستگاه ها برای مصرف آب آشامیدنی تنها با 5 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس یا الترافیلتراسیون عرضه میگردند. با توجه به تحقیقات و ارائه های علمی سازمان جهانی بهداشت NSF میتوان گفت که دستگاهی که از فیلتر مینرال معدنی ساز بهره گیری نکند برای بدن انسان ضرر داشته و آب آشامیدنی خروجی آن برای حفظ سلامت بدن مفید نخواهد بود.

به همین جهت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، از شش مرحله به بالا تعبیه شدند تا با دارا بودن فیلتر مینرال Mineral Filter املاح معدنی مفید همچون کلسیم ، منیزیم، سدیم، بی کربنات و دیگر املاح مفید را به میزان لازم و در جهت جلوگیری از کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی در آب حفظ کنند. همچنین کاهش بیش از حد سختی تی دی اس آب آشامیدنی میتواند به تلخی آب منجر شود و تلخی بیش از حد آب آشامیدنی دستگاه تصفیه آب شما را بلا استفاده خواهد کرد. با این حال دستگاه های مینروا دارای شیر تنظیم سختی آب آشامیدنی نیز هستند تا با سختی مورد نیاز و طبق نیاز مشتری و محل سکونت ایشان تنظیم شوند.

توانایی حذف و کاهش کامل نیترات در آب آشامیدنی

اگر بگوییم نیترات و نیتریت، مضرترین املاح موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهری هستند دروغ نبوده و نخواهد بود. ضمن این که شهرهای بزرگ ایران همچون تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و دیگر شهرهای صنعتی کشور با دارا بودن کارخانه های مختلف در اطراف شهر باعث آلودگی هوا و وجود موارد شیمیایی در هوای شهر خواهند شد که با آمدن باران این مواد شیمیایی وارد آب های زیر زمینی شده و در لوله کشی آب شهری راه پیدا خواهند کرد.

انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در هر مدل شش مرحله تا هشت مرحله با دارا بودن غشاء اسمز معکوس که یک فیلتر بسیار ریزبافت 13 لایه با مارک فیلمتک آمریکایی است ابتدا تمام املاح مضر و مفید آب آشامیدنی را به صفر رسانده و به پساب فاضلاب هدایت مینماید و سپس توسط فیلتر پست کربن آب شیرین کن طعم و رنگ و بوی آب را مطبوع سازی نموده و فیلترهای مراحل بعدی نیز املاح مفید را حفظ و آب آشامیدنی را قلیایی و اکسیژنه خواهند کرد. به همین جهت نیترات و نیتریت که ریزترین املاح مضر آب هستند و باعث کاهش اکسیژن خون در بدن شده و بعضا میتوانند باعث مرگ انسان و کودکان نیز شوند کاملا از آب شرب حذف خواهند شد.

حذف فلوراید از آب آشامیدنی به طور کامل

میدانیم که فلوراید یک ماده ضد عفونی کننده در آب لوله کشی محسوب میشود که توسط سازمان آب به آن اضافه میگردد. اما سطح زیاد فلوراید علاوه بر سرطان زا بودن میتواند پوسیدگی دندان های انسان را نیز تسریع بخشد. به همین جهت حذف فلوراید از آب شهری یکی دیگر از دغدغه های افرادی است که به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی روی می آورند.

این مسئله را در نظر داشته باشید که فلوراید یک ماده محلول در آب شهری است و توسط مینروا هشت مرحله ای اکسیژن ساز Minerva RO8_O2PLUS کاملا از آب تصفیه خواهد شد. از دیگر مضرات فلوراید در آب شرب میتوان به چروک شدن پوست و ریزش مو نیز اشاره کرد. پس از نصب دستگاه تصفیه آب میتوانید برای شست و شوی دست و صورت خود از خروجی شیر تصفیه آب استفاده کنید تا سلامت پوست بدن شما نیز حفظ گردد.

استانداردهای جهانی دستگاه تصفیه آب خانگی

دارا بودن استانداردهای جهانی برای بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا میتواند یکی دیگر از مزیت های این برند نسبت به دیگر مارک های معروف تصفیه آب باشد. توجه کنید که برند مینروا طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF و گواهی بین المللی غذا و دارو آمریکا FDA آب آشامیدنی را مطابق سلامت بدن انسان از املاح مضر پاکسازی خواهد کرد.

گواهینامه بین المللی دیگری که انواع محصولات تصفیه آب مینروا طبق آن آب را تصفیه میکند WaterQuality است که میزان استاندارد هر گونه املاح مفید و مضری در آب آشامیدنی را برای حفظ سلامت بدن در سراسر جهان بررسی و ارائه داده و محصولات مینروا Minerva طبق این گواهی املاح مضر را به کمترین سطح استاندارد و املاح مفید را به بیشتری سطح استاندارد خود خواهند رساند. توجه کنید که مینروا ، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان و تهران و سراسر ایران است.

سختی آب آشامیدنی تی دی اس TDS طبق استاندارد جهانی بهداشت عدد زیر 100 است که پس از خرید و نصب دستگاه تصفیه آب توسط تکنسین های فنی شرکت سختی آب شهری و سختی آب تصفیه شده بررسی و به شما زیر صد تحویل داده خواهد شد.

 

آیا میتوانم اطلاعات بیشتری برای انتخاب بهترین دستگاه مناسب منزل خود دریافت کنم؟

شما عزیزان برای مشاوره راهنمایی انتخاب اطلاع از قیمت و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب منزل میتوانید به صورت شبانه روزی با تکنسین های فروش شرکت مینروا فیلتر تماس حاصل فرمایید.

کدام دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین گزینه برای خرید و استفاده در خانه میباشد؟

تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی با دارا بودن نماد اصالت و تصفیه آب آشامیدنی طبق استاندارد جهانی بهداشت و گواهی های بین المللی سلامت آب آشامیدنی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است.

19 نظرات
 1. محسن حجتی می گوید

  برای شمال بهترین دستگاهتون کدام است و آیا آب چاه خانه رو تصفیه می‌کند به طوری که بشه برای آشامیدن استفاده کرد؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   برای آب چاه خانگی مدل هشت مرحله ای یو وی دار فرابنفش که به انگل زدایی و میکروب زدایی آب چاه میپردازد بهترین گزینه است و میتواند کاملا آب چاه خانگی را به آب شرب مناسب سلامت بدن انسان تبدیل نماید

 2. بابایی می گوید

  الان از سایت شما سفارش بدم چقدر زمان میبره تا برای من نصب بشه ؟
  ساکن کرج هستم

  1. مینروا فیلتر می گوید

   با سلام و احترام
   همان روز ثبت سفارش یا در نهایت فردای روز ثبت سفارش تکنسین های فنی خدمت میرسند و دستگاه رو نصب و تست میکنند خدمتتون

 3. ولی الله می گوید

  بین برندهای مینروا و سافت واتر کدام بهتر است؟ البته با توجه به قیمت‌های مختلف سافت واتر مشخص است که نمایندگی درست و حسابی نداره و در دیجی کالا هم به قیمت‌های مختلف داره فروش میره که معلوم نیست کدوم اصلیه باز میخواستم نظر شما رو هم بدونم

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   برند Soft Water دستگاه خوبی است و به عنوان یک دستگاه مونتاژ ایران قطعات چین و تایوان می‌تواند عملکرد مناسبی داشته باشد البته می‌بایست از شرکت‌های معتبر خریداری نمایید تا خدمات مناسبی ارائه کنند با این حال برند مینروا با توجه به کیفیت قطعات و فیلترها و خدمات کامل و گارانتی طلایی و قیمت یکپارچه سراسر ایران گزینه مناسبتری محسوب شده و بر برندهای متفرقه ارجعیت خواهد داشت

 4. شیدا ناصحی می گوید

  ما اصفهان هستیم اینجا آب سختی خیلی بالایی داره میتونیم 6 مرحله ای هم تهیه کنیم یا حتما باید 8 مرحله ای بگیریم تا آب رو تصفیه کنه؟ البته از نظر قیمت اهمیت نداره و کیفیت بیشتر مهمه برامون

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   کامل ترین مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز هست که کیفیت آب خروجی آن بهتر است با این وجود دستگاه شش مرحله ای هم کاملا آب را مطابق سلامت بدن انسان تصفیه می‌کند و تنها فیلتر قلیایی و اکسیژن ساز ندارد.

   1. عباس دارابی می گوید

    جدای از کیفیت درجه یک، خدمات پس از فروش برند مینروا بسیار خوب بود و دستگاه رو سریع نصب کردند بعد از ثبت سفارش
    با تشکر از شما

 5. محسن شکور می گوید

  دستگاه های 5 مرحله ای آیا ضرر دارند؟ بین مدلهای 6 تا 8 مرحله ای مینروا چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که هم قلیایی کننده داشته باشد و آب خروجی هم تلخ نباشد؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام و احترام
   بله دستگاه شش مرحله ای به دلیل نداشتن فیلتر معدنی ساز سختی آب را بیش از اندازه کاهش میدهد
   از بین دستگاه های 6 تا 8 مرحله ای مینروا مدل 7 مرحله ای و 8 مرحله ای اکسیژن ساز دارای فیلتر قلیایی هستند و مدل هشت مرحله ای Ro8_O2Plus کامل ترین مدل است

 6. نوید مرادی نسب می گوید

  برای اصفهان هم نصب دارید یا کسی که معرفی کنید بلد باشه؟ بهترین مارک تایوانی برای اصفهان کدوم مدل هست؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام ارادتمند
   برای اصفهان هم تکنسین فنی معرفی می‌کنیم خدمت برسند برای نصب و راه اندازی اصولی دستگاه
   بیشتر خریداران از اصفهان مدل هشت مرحله ای مینروا را تهیه می‌کنند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است

 7. فاطمه می گوید

  سلام.
  دستگاه تصفیه آب که فلوراید آب رو کامل بگیره و قلیایی کنه تا حدود ۲ میلیون چی معرفی میکنید

  1. مینروا فیلتر می گوید

   با سلام وقت بخیر
   رنج قیمت دستگاه های اسمز معکوس مینروا تایوان با ممبران 13 لایه که توان حذف تمام املاح مضر را داشته باشند از 3.500 تومان به بالا تقدیم حضورتون می‌شود

 8. عبدالله می گوید

  برای سنندج و سختی آب 650 دستگاه هاتون میتونه آب رو کامل تصفیه کنه؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله انواع مدلهای مینروا رو میتونید برای سنندج تهیه کنید تکنسین فنی هم برای سنندج معرفی می‌کنیم خدمتتون که برای نصب و سرویس به مشکل برنخورید

 9. سمیرا می گوید

  سلام برای جمعه سیاه بلک فرایدی Black friday هم تخفیف دارین تا جمعه؟

  1. مینروا فیلتر می گوید

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید برای اطلاع از تخفیفات جشنواره جمعه سیاه با مشاورین فروش تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)