مزایای استفاده از تصفیه آب دوش حمام

برای احساس آرامش و تمیزی، تنها دوش گرفتن کافی نیست. شما باید اطمینان حاصل کنید که آب دوش استفاده شده در واقع به اندازه کافی برای مصرف شما ایمن است. یکی از راه‌های اطمینان از ایمنی آب دوش حمام استفاده از تصفیه آب دوش است. متأسفانه، بسیاری از مردم فقط به آبی که می‌نوشند اهمیت می‌دهند، زیرا نمی‌دانند دوش گرفتن با آب فیلتر نشده ده برابر خطرناک‌تر است. اگر تصمیم به استفاده از این وسیله و ابزار بگیرید، مطمئن خواهید شد که مزایای بسیاری در انتظار شما خواهد بود. در این پست با 10 مزیت استفاده از تصفیه آب دوش حمام آشنا خواهید شد.

10 مزیت استفاده از تصفیه آب دوش حمام

1. ناخالصی‌های شیمیایی را از بین می‌برد

کلر، کلرامین و یا سایر مواد شیمیایی معمولاً برای از بین بردن باکتری‌های داخل آب و سایر میکروب‌ها استفاده می‌شود تا شما بتوانید در خانه هم برای نوشیدن و مصرف پاکیزگی از آب عاری از میکروب استفاده کنید. شرکت‌های تصفیه آب قصد آسیب رساندن به شما را ندارند، اما استفاده از کلر و سایر مواد شیمیایی مطمئن‌ترین راه برای پاکسازی آب خانگی از موجودات عفونی است. متأسفانه، این مواد شیمیایی می‌توانند با پوست شما واکنش دهند و باعث بروز مشکلات جدی شوند. تصفیه آب خانه چه تصفیه آب چاه و چه تصفیه آن دوش حمام می‌تواند این آلودگی‌های شیمیایی را از بین ببرد.

2. تنفس بهتر

کلر یک هالوژن است. هالوژن‌ها در صورت استنشاق می‌توانند دیواره‌های سیستم تنفسی شما را تحریک کنند. استنشاق بخار کلر از آب دوش می‌تواند منجر به مشکلات جدی، حتی تهدید کننده زندگی و سلامت تنفسی شما شود. قرار گرفتن روزانه در معرض بخار کلر از آب دوش می‌تواند باعث آسم و برونشیت شود. استفاده از تصفیه آب دوش حمام می‌تواند از بروز این مشکلات تنفسی جلوگیری کند.

3. از کودکان محافظت می‌کند

کلر و همچنین سایر مواد شیمیایی موجود در آب دوش می‌توانند به طور جدی در سلامت کودکان شما اثر بگذارد. این به دلیل بدن ظریف و ساختار نحیف آنها است. حذف کلر و سایر مواد شیمیایی از آب حمام آنها، می‌تواند از آنها در برابر اثرات نامطلوب چنین آبی محافظت کند. بلافاصله شروع به فیلتر کردن آب دوش حمام آنها کنید و خواهید دید که بچه‌های شما از سلامت و طراوت بیشتری برخوردار می‌شوند.

4. بهبود انرژی و سلامت عمومی

ثابت شده است که استنشاق یا جذب کلر در بدن، باعث خستگی و اختلال در سلامت عمومی می‌شود. تصفیه کردن آب دوش حمام می‌تواند به افزایش سطح انرژی و در عین حال سلامت عمومی شما کمک کند. با شروع استفاده از تصفیه آب دوش حمام، تغییر در عملکرد جسمی و ذهنی را مشاهده خواهید کرد.

5. کاهش خطر سرطان

کلر با افزایش خطر سرطان مثانه و پستان در ارتباط است. این ارتباط به خوبی تعریف نشده است، اما شواهد کافی برای پیوند این دو رابطه وجود دارد. سرطان یکی از مخوف‌ترین بیماری‌ها است و جان بسیاری از افراد را گرفته است. بسیاری از افراد به سرطان مبتلا می‌شوند، اما تصور نمی‌كنند كه این ممکن است از آب دوش تصفیه نشده حمام باشد. حذف کلر از آب دوش می‌تواند خطر بروز چنین سرطان‌هایی را از بین ببرد.

6. پوستی سالم و نرم

در حالی که تمیز کردن منظم و بهداشت عمومی از مکمل‌های داشتن پوست سالم و صاف است، اما با این حال، استفاده از آب تصفیه شده برای دوش گرفتن می‌تواند کمک زیادی به افزایش کیفیت پوست شما کند و پیر شدن پوست شما را به تأخیر بیندازد. آب دوش تصفیه شده می‌تواند پوست شما را صاف، خوش رنگ و جوان‌تر کند. همچنین از پوست شما در برابر جوش، کهیر، کک و مک و همچنین سایر اثرات آلودگی و تحریک محافظت می‌کند.

7. کاهش هزینه‌ها

اگر فکر می‌کنید که آب تصفیه شده در تصفیه خانه‌های شهری برای این است که شما با خیال راحت از سالم بودن آن استفاده کنید، باید بگوییم که اشتباه می‌کنید. اگرچه ممکن است استفاده از آب لوله کشی شهری مقرون به صرفه باشد، اما مشکلات بهداشتی و سلامتی مرتبط با آب تصفیه شده با کلر می‌تواند هزینه‌ی پزشکی و همچنین هزینه خرید محصولات زیبایی را بالا ببرد. از لوسیون‌ها، مرطوب کننده‌ها، کرم‌ها و سایر محصولات زیبایی کمتر استفاده خواهید کرد و در عین حال بهترین پوستی را که آرزو داشته‌اید را خواهید داشت. اگر از تصفیه آب دوش حمام استفاده کنید، دیگر مجبور نیستید با مشکلات بهداشتی ناشی از آب تصفیه نشده مقابله کنید.

8- از نوزاد متولد نشده شما محافظت می‌کند

هیچ چیز به اندازه انتظار برای به دنیا آوردن یک کودک سالم در پایان دوره بارداری شما زیبایی و اهمیت ندارد. بسیاری از کودکان با مشکلات مادرزادی متولد می‌شوند که به راحتی نمی‌توان منابع آنها را شناخت. تحقیقات اکنون ثابت کرده است که کلر یا کلرامین موجود در آب آشامیدنی می‌تواند باعث مشکلات جدی در دوران بارداری مانند سقط جنین، تولد نوزاد مرده، زایمان زودرس، وزن کم هنگام تولد و همچنین نقص مادرزادی و عصبی شود. استفاده از بهترین آب تصفیه کن خانگی دوش حمام می‌تواند این خطرات را برای بارداری و نوزاد متولد شده کاهش دهد.

9. سلامت روان و جسم بهتر

برای شما ممکن است بسیار دور از ذهن باشد اما کلر، کلرامین و همچنین سایر مواد شیمیایی موجود در آب دوش حمام می‌توانند سلامت روحی و جسمی شما را مختل کنند. همین امروز استفاده از فیلتر دوش را شروع کنید و سالم‌تر و شفاف‌تر شدن عملکرد ذهنی خود را مشاهده خواهید کرد. در حالی که آب فیلتر شده نمی‌تواند به شما در کاهش وزن به همان سرعتی که می‌خواهید کمک کند، اما باعث می‌شود شما نسبت به قبل از نصب تصفیه آب دوش حمام، بدن مناسب‌تری داشته باشید. ممکن است دلیل آن، اثرات ناشی از بهبود جریان خون در قسمت‌های مختلف بدن از جمله مغز و عضلات باشد.

10. فضای سالم در خانه

با هر بار دوش گرفتن در حمام، سطح کلرامین موجود در هوا افزایش پیدا می‌کند. نصب دستگاه تصفیه آب دوش مناسب می‌تواند به از بین بردن کلر کمک کند و بنابراین سطح کلروفرم موجود در هوا را کاهش می‌دهد. این امر باعث افزایش بهداشت و سلامت محیط خانه و در نتیجه کاهش مشکلات سلامتی ناشی از تنفس کلر می‌شود. این امر همچنین نیاز به تهویه مطبوع را کاهش می‌دهد و منجر به کاهش هزینه‌های شما در مصرف انرژی می‌شود.

نتیجه گیری

در هر صورت این سوال ممکن است برای پیش بیاید که آیا نصب تصفیه آب دوش حمام واقعا ضروری است یا خیر، اکنون جواب خود را می‌گیرید. کلر همان قدر که در تصفیه خانه‌های شهری برای گندزدایی مهم است، هنگام مصرف آب می‌تواند مضر نیز باشد. می‌توانید از چنین آبی برای مقاصدی غیر از نوشیدن و دوش گرفتن استفاده کنید. مصرف این نوع آب یا تماس آن با پوست می‌تواند منجر به این مشکلات شود. بنابراین، شما باید اولین فرصت را داشته باشید تا با نصب بهترین تصفیه کننده آب دوش حمام، تمام ناخالصی‌های شیمیایی موجود در آب دوش حمام را از بین ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)